reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

a będziesz SN czy CC ja najprawdopodobniej na 90% w sumie CC bo młody woli siedzieć sobie wygodnie jest pośladkowo ułożony 7 dowiem się na pewno:) może jak Sara i Trixi razem urodzimy hehe

a skad wiesz ze sie nie obruci?moja tez jak na razie posladkami...


Witam z rana ,noc do bani spac nie moglam buuu,dopiero nad ranem mocno zasnelam.Ogulnie dobrze sie czuje ,a wczoraj taka znajoma ,do mnie ile mi zostalo ja ze 4tyg,a ona "na bank nie -brzuch ci opadl" ja mowie ze ona juz mi oadl 5 dni temu -czyli rzuca sie w oczy

Co do wspolnych terminow to my dagna powinnysmy tez w ten sam dzien rodzic:)

Trixi,Saraa,Calineczka-mam nadzieje ze poszlo gladko:)dajcie znac co i jak
 
reklama
gaja ten twardy brzuch to macica cię trenuje i się stawia tez tak miałam i mam nadal czasem tyle że teraz to juz bolesne się staje, ja malutką też mam wysoko pomimo że brzuch opadł to i tak góra brzuszka mi się napina a mała kopie koło żeber :)
 
Kasia , Olcia ma rację, może się obrócic jeszcze. Moja się obróciła w 38+2 dni, a ginka nie dawała mi żadnych szans na obrót, bo mało miejsca i mało wód :) więc nic straconego. A u wieloródki jeszcze większe sznase na obrót bo wszystko jest bardziej elastyczne ( tak mi ginka mówiła )
 
Hej!
Wyobraźcie sobie, że idąc z córką do przedszkola, zmarzłam!!!:szok:
Miałam bluzkę na cienkie ramiączka. Niby słońce świeci na całego, ale jednak rześki wiatr robi swoje!:baffled: Koniec lata się zbliża... wreszcie jak dla mnie:sorry2:

Ciekawa jestem, jak TRIXI, SARA, JUSTYNKA i CALINECZKA!

TOSIU, jak się czujesz dzisiaj?

Czy ktoras z was tez mecza mdlosci? Nie wiem, czy to normalne, ale od paru dni codziennie rano mnie meczy :szok:
Mnie...:-:)-:)-(
 
Witam i ja na szybko
Nie wyspana trochę,bo zasnęłam po 1 a po 2 już sis była w domu bo samolot prędzej przyleciał.
Dopiero wstałam i jem śniadanko a siostra po małą poszła.
Moja wiki od cioci dostała supcio taki mini kocyk z maskotką po środku no sama słodycz...CARTERS KOCYK PRZYTULANKA PIESEK (1171379046) - Aukcje internetowe Allegro cosik takiego, ale zielony z żabcią

SARAT,TRIXI- KCIUKASY ZACIŚNIĘTE ZA ZDROWE MALUSZKI I BEZKOMPLIKACYJNE CC.

Kciukasy za dzisiejsze wizyty także mocno trzymam

Tosia-jak samopoczucie?

U nas wieje, leje no wygwizdowo, aż z siostrą po małą iść mi się nie chciało a później muszę myknąć do Biedrony po listwe taka do prądu co się każde gniazdko osobno odłącza....

Miłego dzionka i mi się tu na potęgę nie rozpakowywać do wieczora.
Niech któraś na mnie poczeka na 14 września w porywach do 28 :)
 
Witam dziewczyny! ale napisałyście od wczoraj! :szok:

Tosia - super, że dotarłaś na wizytę i, że wszystko gra i buczy! Teraz tylko nie poddawaj się stresom i zawrotom i będzie dobrze! I oby Ci dobry humor pozostał, bo Tosia taka nie-tosiowa jak się smuci ;-)

Witajcie:):-):-) niestety morfologia okropna:-:)-( Hemoglobiny mam 8.0 :szok::szok::szok:jak baba w laboratorium to zobaczyła kazała mi zadzwonić do położnej i się zapytać co i jak :-( zadzwoniłam kazała mi się wstawić w szpitalu w sobotę rano już na oddział:tak::tak::happy: powiedziała ze to będzie już 9 doba po terminie i jak nic nie będzie w sobotę się dziać to w niedziele będą mi wywoływać poród tak się boje :-:)-( ale z drugiej strony będę szczęśliwa bo małego będę mieć przy sobie:happy::happy: kochane ale i tak wam bardzo dziękuje za trzymanie kciuków:):) kochane jesteście

Mysia - ale niska ta hemoglobina, ale do soboty już niedaleko. Patrz tak przenosiłaś ciąże, że prawie dotarłaś do tego wcześniejszego, pomylonego terminu porodu ;-)Nic się nie bój, odpoczywaj teraz póki jeszcze możesz!

ale numer,trixi i sara mialy wyznaczony termin cc, obie na 1wrzesnia i co:-D:-D:-D
obie urodza i tak w tym samym dniu, nieplanowo niezle:tak:

Dokładnie o tym samym pomyślałam! Jakby się umówiły :-) Już się nie mogę doczekać na wieści od nich i zdjęcia dzieciaków!

I ciekawe co u Justyny i reszty, która się nie odzywa!

Ja tylko sie zameldowac ,ze jeszcze w dwu paku. Po wczorajszej wizycie u ortopedy nie mam kompletnie ochoty na nic jestem zalamana ale to nie bede smucic. Odezwe sie jak bede albo rodzila albo mi minie handra.

Korba - co się stało? Jak będziesz miała ochotę, to pisz... "posmuć" nam trochę, bo tak to się będziemy o Ciebie martwić!

Ja szykuje się na wizytę..pogoda jakas taka do bani, szaro, buro i wieje jak chol..... chyba zaraz się rozpada a ja nie mam co na siebie włożyć!!wszystko ciasne!!:crazy:

wpadłam sie przywitać i poprosic o wasze kciuki,
mam dzoisiaj wizyte i okaze sie co tam w trawie piszczy:tak: moze coś sie zaczyna dziac,jestem dobrej myśli.


ja byłam wczoraj na wizycie i guzik od czerwca ciągle dupką :-) i miejsca nie ma za bardzo już próbowałam różnych rzeczy żeby się odwrócił ale gin powiedziała że marne szanse widocznie tak mu dobrze.
o jej tak źle i tak nie dobrze ale będziesz się oszczędzać i będzie gitara byle do września dotrwać do bezpiecznego 37 tyg. ja też muszę leżeć jak Cię to pocieszy:happy2:

Jeszcze się może odwrócić! Nie martw się, tak, czy siak - najważniejsze, żeby było zdrowe - czy urodzi się sn czy cc - nieważne!

Witam z rana ,noc do bani spac nie moglam buuu,dopiero nad ranem mocno zasnelam.Ogulnie dobrze sie czuje ,a wczoraj taka znajoma ,do mnie ile mi zostalo ja ze 4tyg,a ona "na bank nie -brzuch ci opadl" ja mowie ze ona juz mi oadl 5 dni temu -czyli rzuca sie w oczy

Co do wspolnych terminow to my dagna powinnysmy tez w ten sam dzien rodzic:)

Może nam się uda urodzić w jednym terminie - fajnie by było, tylko nie spiesz się tak! Mi jeszcze brzuch nie opadł, a znając historie porodów u mnie w rodzinie, to ja pewnie dotrwam do października ;-)

Trzymam kciuki!
 
hejka Mamusie w dwupaku i te z dzidziusiami u boku :-)

Mega potworna zgaga mnie w nocy dopada, chyba muszę jeść kolacje wczesniej, wbrew cukrowej diecie, bo mi sie zawrtosc zoladka cofa nad ranem do przelyku i wymiotuje, ale to potwornie piecze, buuu i nocka zarwana. :-(
Może juz opadnie ten brzuszek to bedzie lżej.
hej kobitki!!
dochodzi 7,30 Saraa zaraz pójdzie pod nóż:szok: jejku kolejne maleństwo już prawie w objęciach mamusi!!:-)aaaa no i Trixi też!!!
Ja szykuje się na wizytę..pogoda jakas taka do bani, szaro, buro i wieje jak chol..... chyba zaraz się rozpada a ja nie mam co na siebie włożyć!!wszystko ciasne!!:crazy:
Angelus trzymaj się mocniutko i ucałuj gwiazdeczkę !!!!
mammi daj znać jak tam jutro cię przyjmą!!!:tak:
Małpko, i ja juz nie mam sie w co ubierac, chodze wciaz w tym samym- w czyms co jeszcze jakos lezy na mnie, reszta to...maskara normalnie :szok:

O tak...trzymamy mocno kciuki za Trixi, Sarę, Calineczkę, Juzstynę... Na razie cisza, Poslalam Sarze smska z rana, ze trzymamy mocno kciuki i czekamy na wiesci jak bedzie mogla juz napisac.

Witam szybciutko zanim reszta w domu wstanie.
Ja juz od 5:30 na nogach. Cos nie moge spac. Rano wstalam z olbrzymim bolem glowy i wielkim glodem:zawstydzona/y:
Juz o 6 bylam po sniadaniu. Szybko sie wykapalam i teraz probuje nadrobic zaleglosci. Jednak chyba nie dam rady, bo siedzac przy komputerze piecze mnie brzuch:baffled:
Czy ktoras z was tez mecza mdlosci? Nie wiem, czy to normalne, ale od paru dni codziennie rano mnie meczy :szok:
Trzymam kciuki za cesarke Sary i Trixi.
Mammi za ciebie tez kciukasy zacisniete.
Milego dnia
Mdłości niestety mam, ale to przez ten refluks z żołądka, niefajne to. Bleee...

pysia ja też często robie te ciasto Salceson, normalnie je uwielbiam, ostatnio tylko przystopowałam bo jak upiekłam to je tylko jadłam jadłam i jadłam :)

marbus, tosia gratuluje udanej wizyty

Anja78
, ja jak kupowałam stanik tez byłam w szoku że z rozmiaru 75C zrobiło się 75F, mam nadzieje ze po porodzie juz bardziej nie urosną

Mysia trzymamy kciuki, ostatnie dni lenistwa Ci zostały

Angelus to masz małą cycusiową pijawke :)

to dziś wielki dzień dla Trixi i Sary, ciekawe czy tylko dla nich :)

Podaj grabkę Paulka :-) Ja takze obecnie rozmiar 75F- 105 w biuscie :szok: Teraz mój na mnie woła Sabrina :zly: a mnie to wcale nie na reke i...plecy, ledwo to noszę :-/

Coś długo Oliwki nie ma, chyba napiszę do niej smska, bo się martwię.
A Haszi..... ? Jola Mi ? Hej, hej dziewczyny daj znak życia !

Pięknego dnia Mamusie :-)
 
Witajcie kobietki.....
Boszzz ale jestem nie wyspana :szok: dosyc, że pół nocy nie spałam bo tak mnie brzuch bolał i naprezony był, że spac sie nie dało, to jeszcze jak rano usnełam to mnie spiewaki (pielgrzymka) obudzili i po spaniu :baffled: zresztą co chwile idą :szok:
Zjadłam śniadanie i trzeba za sprzatanie sie wziasc bo mam miec gosci a nic nie jest ogarniete.... ehhh dosyc marudzenia :sorry2:
Dołączam się do trzymania kciukasów za rozpakowywane mamusie!!! I Gratulacje dla tych co juz mają maleństwa przy sobie....
 
reklama
Do góry