reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

witajcie dziewczynki
kurcze juz wiem co sie ze mna dzieje, choróbsko mnie bierze :(((
głowa boli, katar i nie do życia jestem- możecie mi doradzić co mogę brać???

Asiek - witamina C, wapno, ewentualnie jakiś syrop np. *spam*. Jak masz katar to sól fiziologiczna, a na gardło coś do płukania ziołowego - nawet jak na ulotce jest napisane, że nie wolno w ciąży to pić tego przecież nie będziesz - chodzi o to, że takie środki mają alkohol w składzie. A jak dojdzie kaszel to syropy homeopatyczne zalecają (np. Drosetux), ale na mnie nie działały :(

Ja to się źle czuję co chwilę i już mam dosyć - współczuję Ci strasznie!!!
 
reklama
witam w chłodny poranek;-)
tak sobie wczoraj obiecywałam ze sobie solidnie pośpie,a tu co nic wielkie jajco!!!
obudził mnie porządny ból podbrzusza,póki co nie sa to skurecze regularne ale dosc czeste i długie( można by powiedziec ze prawie ciagły ostry ból) ale narazie czekam na rozwój sytuacji bo zaczęło sie chwile po 7 i zobaczymy czy sie zatrzyma czy sie rozkręci;-)
miłego dnia wam życze,spadam nadrobic zaległosci!!!!
dziewczyny czy wy na zimę bedziecie dziecko wozić w kombinezonie i śpiworku ,bo sie tak właśnie zastanawiam nad kupieniem śpiwora do gondoli ale sama nie wiem ,córki mi sie rodziły w okresie letnim i dlatego jestem kompletnie głupia;-)

Aaaaaaaa, nie mów, że będziesz następna? ;-D

Super, trzymam kciuki za rozwój sytuacji ;-)

Ja mam kombinezony, ale śpiworek napewno kupię - mam już upatrzony Jedo taki większy, że do spacerówki czy na sanki później będzie.
 
witam sie i ja
noc cala praktycznie nie przespana przez skurcze lapalo mnie tak partiami o 3 w nocy poszlam po prysznic zeby sobie ulzyc wstal moj S i zebyscie zobaczyly jego mine az chcialam wyjsc z prysznica i zrobic mu zdiecie na twarzy malowalo sie przerazenie radosc strach normalnie zmienial kolory jak kameleoon i tylko sie pytal to juz to juz ,wszystko masz spakowane ,a ja klac sie spac nie panikuj nic sie nie dzieje normalnie gorzej jak baba:-):-):-).
Olcia moj maly tez juz mniej sie rusza raz albo dwa dziennie dostane kopniaka po zebrach a tak to jest tylko wypychanie pupy ,przeciaganie sie ale mam dedtektor tetna plodu i caly czas sprawdzam co tam sie dzieje .

milego dnia mamuski wracam do luzeczka poleniuchowac;-)
http://www.google.pl/url?sa=t&sourc...2tNe2doSmPtEC9duA&sig2=xtrvLgJeORD1vdRNENcMSg
 
witam sie i ja
noc cala praktycznie nie przespana przez skurcze lapalo mnie tak partiami o 3 w nocy poszlam po prysznic zeby sobie ulzyc wstal moj S i zebyscie zobaczyly jego mine az chcialam wyjsc z prysznica i zrobic mu zdiecie na twarzy malowalo sie przerazenie radosc strach normalnie zmienial kolory jak kameleoon i tylko sie pytal to juz to juz ,wszystko masz spakowane ,a ja klac sie spac nie panikuj nic sie nie dzieje normalnie gorzej jak baba:-):-):-).
Olcia moj maly tez juz mniej sie rusza raz albo dwa dziennie dostane kopniaka po zebrach a tak to jest tylko wypychanie pupy ,przeciaganie sie ale mam dedtektor tetna plodu i caly czas sprawdzam co tam sie dzieje .

dzieki,no wlasnie moja to nawet tego przeciagania ma malo-nie wiem chyba skocze dzis na IP i spytam...ty jak sprawdzisz to pewnie spokojniejsza jestes

Dziewczyny wczoraj kolezanka byla u gina i ten jej mowil ze wlasnie mial pacjetke ktora przyszla do niego w 40tc na wizyte,on pyta jak tam ruchy a ona ze wlasnie od 2 dni nie czuje -i co?! dziecko juz nie zylo

i uczulal zeby sledzic ruchy dzidzi
 
co do nocnego wstawania to juz sie przyzwyczailam tak ze 3-4razy na dobe

oj szczęściara, ja latam w nocy co chwile, uzbiera się koło 10 wycieczek do wc, a w dzień wcale nie jest lepiej

Karolina84 ja dzisiaj w nocy miałam tak samo! ból jak nao kres, taki jakby mocny skurcza, ale właśnie bez przerwy, to znaczy nie mozna było jej wyczuć i po dwóch godzinach zasnęłam, więc się nie rozkeciło...niestety
 
Czołem słoneczka.

witam kawowo

ciekawe co dzis znowu sie wydarzy

co do nocnego wstawania to juz sie przyzwyczailam tak ze 3-4razy na dobe

Ja wstaje 2-3 razy do Borysa (i tak od prawie 4 lat) więc mam wprawe, choc nie powiem, jeśli Helenka będzie aniołem względem spania to BEDĘ MEGA SZCZĘŚLIWA:-D:-D

Magi78 ja też miewam takie odczucia czasami, jakby szybki oddech małej pod skórą i nie jest to na pewno czkawka.. Ciekawe co to:blink:

Emilia co by nie mówić mąż przygotowany na godz "0", duchem i ciałem;-)Mój pewnie też zblednie gdy mu powiem że już:-D

Powodzenia na wizytach kochane
 
reklama
Do góry