reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Witajcie brzuchatki :)
Magdach,Pysia,Sylwia,Dagna i nasze dwupakowe mamy -trzymam za was wszystki kciuki ,wiem ze nie macie latwo i chcialybyscie juz tulic malenstwa ,ale dacie rade,to juz lada moment !!! PODZIWIAM WASZA CIERPLIWOSC i mysle o was .

Beniaminko kochana - tulam ,zobaczysz wszystko sie dobrze skonczy,uwazaj na siebie i szwy,wiem ze 7 dni to prawie wiecznosc,ale silna jestes babeczka i napewno przetrwacie to razem.

Skrzaciku moja Kaska tez rzuca fochy przy jedzeniu i chcialaby najchetniej jedna butle pol godziny po drugiej :) eh ten charakterek ;)

Pozdrawiam cieplutko wszystkie mamusie z maluszkami - ja juz nie wyobrazam sobie zycia bez mojego malego ssaka :)
 
reklama
Dagna - ja po calej nocy mega skurczy, tuz przed wyjazdem na IP umylam i wysuszylam wlosy :-D Sama nie wiem, skad mialam na to sily, zeby o 5.30 sie tak modelowac :-D Ale przez koncowke ciazy mialam taka schize, zeby jechac wykapana na porodowke i dopielam swego :-)


Widzie, ze co raz wiecej rozpakowanych. Asiek sie w koncu doczekala :-) Czekamy zatem na reszte.
 
Wpadam na chwilkę do was gościnnie - żeby oficjalnie pogratulować mojemu Onionkowi :-) Maciuś jest boski... Widzę też tu Madzię :-) Trzymam kciuki...
 
Magdach,Pysia,Sylwia,Dagna i nasze dwupakowe mamy -trzymam za was wszystki kciuki ,wiem ze nie macie latwo i chcialybyscie juz tulic malenstwa ,ale dacie rade,to juz lada moment !!! PODZIWIAM WASZA CIERPLIWOSC i mysle o was .
Dzięki!

Wpadam na chwilkę do was gościnnie - żeby oficjalnie pogratulować mojemu Onionkowi :-) Maciuś jest boski... Widzę też tu Madzię :-) Trzymam kciuki...
OOO! MAJA! Właśnie pisałam do Ciebie na październiku hihihi:)))))
 
Witam sie i ja. Nadal w dwupaku.
Wy dziewczyny macie dobrze bo chociaz mozecie jechac do szpitala na ktg i usg zeby sie uspokoic, a tu nic nie robia bez potrzeby nawet nie wiem czy jest taka mozliwosc zeby mi w szpiatu zrobili ktg i usg. U poloznej nikt nie bada tak wiec nie wiem czy szyjka mi sie skraca czy mam rozwarcie i ile mniej wiecej jeszcze sie pokulam z brzuchem.
 
Witajcie :-) - jestem nadal:-) . W nocy spalam spokojnie - brzuch mnie okresowo pobolewal ale to juz sie przyzwyczailam ,ze tak bywa i u mnie to nic nie znaczy. Pogoda piekna i tez dzis zamierzam podotleniac sie na powietrzu:-). Milego dzionka:-)
 
Dagna - ja po calej nocy mega skurczy, tuz przed wyjazdem na IP umylam i wysuszylam wlosy :-D Sama nie wiem, skad mialam na to sily, zeby o 5.30 sie tak modelowac :-D Ale przez koncowke ciazy mialam taka schize, zeby jechac wykapana na porodowke i dopielam swego :-)


Widzie, ze co raz wiecej rozpakowanych. Asiek sie w koncu doczekala :-) Czekamy zatem na reszte.

ja tez:)



Witajcie z rana


Nasza niunia to chyba jakas nagroda za te nieprzespane noce-w nocy je co 3,4 godz w dzien to samo:)cudo

Ja dzis troszke lepiej z brzuchem,za to piersi!!!ufff
Stanelo na tym ze w dzin bede dawala jej cyca a w nocy butelke,bardzo ulewa i zwraca ,ale uwaga!tylko po moim mleku,wiec nawet dla bezpieczenstwa,tak bedzie lepiej ,przynajmniej narazie.
Trzymam kciuki za wszystkie mamusie w dwupaku-lacze sie z wami w tycm trudnym okresie-ale uwierzcie dzis jestescie blizej niz wczoraj:)


Beniaminko-zycze zdrowka dla coreczki,a wam duzo sily...to musi byc bardzo truny okres dla was ,ale juz niedlugo wasza niunia bedzie w domku

ide sie troszke ogarnac bo zachwile przyjdzie polozna
 
Witam sie i ja. Nadal w dwupaku.
Wy dziewczyny macie dobrze bo chociaz mozecie jechac do szpitala na ktg i usg zeby sie uspokoic, a tu nic nie robia bez potrzeby nawet nie wiem czy jest taka mozliwosc zeby mi w szpiatu zrobili ktg i usg. U poloznej nikt nie bada tak wiec nie wiem czy szyjka mi sie skraca czy mam rozwarcie i ile mniej wiecej jeszcze sie pokulam z brzuchem.


jesli powiesz ze marwi cie mala ilosc ruchow (mniej niz 10 w ciagu 12 godz),lub cos cie boli itp to zrobia ci w szpitalu ktg,jak nie bedziesz pewna czy wody sie nie sacza to zbadaja cie ginekologicznie-musisz zzadzwonic na oddzial albo jechac na emergency-jak tylko cos irka to pytaj:)

ja tak robilam jak tylko cos mnie martwilo i ,milam 3 razy ktg w szpitalu

powodzenia
 
reklama
Do góry