reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Hejo

Magi urodzila - super :-) Kto nastepny?

Zakładanie nie boli, wkładają ten balonik i potem obciążają go wodą, chodziłam z tym, pewien dyskomfort odczuwałam, szczególnie na początku podczas toalety i wystawały takie wężyki przyklejone do nogi. Jak chodziłam i siedziałam to zaczynało boleć ale to raczej spowodowane było rozwieraniem się szyjki. Założyli mi go około 10.00 i następnego dnia już na porodówce zdjęli i podali oxy. I tak jak pisałam po badaniu miałam 1,5cm rozwarcia, a po zdjęciu cewnika na drugi dzień już 3,5cm. Oxy 2,5 godziny i książkowe skurcze czyli co 2 minuty, długie i zaje.... bolesne. Parcie 40 min i Laura była na świecie, także dosyć szybko poszło. W sumie powinnam to opisać na wątku o porodach ale brak czasu, wybaczcie...

Onionku nie jest tak źle z refluksem, można się przyzwyczaić, może Twój maluszek ma zwykłe ulewania, poobserwuj. Mój miał refluks jak nic, tak jak pisałam minęło po 7 m-cach. Teraz córcia nie ulewa ale za to ma kolki. Także jak nie urok to s.... :tak: Przestaję wierzyć w cudowne niemowlaki bez żadnych dolegliwości ale najważniejsze że zdrowe!! Z tego wszystkiego dzieci wyrastają, trzeba przeczekać...

Dobrych nocy dziewczynki, w miarę przespanych, a nierozpakowanym szybkich akcji "na dorotkę"...

Dzieki :-) Ja mam nadzieje, ze wszystko sie unormuje szybciej.

Dobry pomysł! Na pewno tak zrobię. Myślę, że jego szef zrozumie i B w razie czego zdąży dojechać. Ale z drugiej strony i tak będzie mi go brakowało nawet przy zwykłym przyjęciu na porodówkę, ja chyba całkiem głupieję w tej ciąży ;-)

Magi urodziła!

Kasialle -
dziękuję bardzo! Czyli całą dobę się z tym łazi, tak?

Dagna - mojego nie wpuscili na izbe, czekal pod drzwiami. U nas na szczescie akcja szla szybko, wiec zawolali go tuz przed tym jak mialam parte :-)

Dziewczyny mam pytanko-jak karmie butelka to musze podawac witamine d3 czy nie ?kurcze bo tutaj w UK nie daja wcale i nie wiem co robic...

Zapytaj jakiegos pediatre. Te mieszanki zawieraja zwykle juz jakies dawki witamin, wiec lepiej sie upewnic zeby nie przedawkowac.

A ja mialam dzis w miare spokojna noc. Maluszek zjadl o 19 i spal, az do 1.30 :-) W zasadzie musialam go obudzic bo malo mi piersi nie eksplodowaly.
Licze dzis na odrobine slonca, zeby w koncu wyjsc na spacer..

Pozdrowionka.
 
Witam!
Moja malutka po tych szczepieniach cała rozdrażniona. Marudzi i nic na nią nie działa. Nie mam już siły i ledwo żyje po nocy nie przespanej.

Dziewczyny mam pytanko-jak karmie butelka to musze podawac witamine d3 czy nie ?kurcze bo tutaj w UK nie daja wcale i nie wiem co robic...
Dostałam zalecenie przy butli dawać witamine d. Dwie kropelki raz dziennie.

Ritka
Trzymam kciuki! No kochana jeszcze chwila i będziesz ściskać dzidziusia.
Beniaminko co tam u malutkiej dzisiaj? A jak twój humorek? Mam nadzieje że choć ciuteńke lepszy. Lekarz co prowadzi Julke jak na mój gust ździebka po*******ony jest.

Miłego dnia.
 
Ritka Trzymam kciuki!
Ja nadal 2w1 i zaczynam miec watpliwosci czy corka ma zamiar sama wyjsc. Chodzenie i bieganie po schodach nie pomaga, mycie okien tez nic nie dalo, masaz szyjki nie wywolal zadnych reakcji, przytulanki tez, no to chyba tylko na sile mi ja wyciagna.
 
Asiek - mnie szwy ściągnęli w 6 dobie po cc, ale niektórym dziewczynom po obejrzeniu (nie wiem dlaczego) kazali zgłosić się do poradni w 9 dobie.
Ja dziś w nocy obudziłam się taka zmarznięta, że coś myślałam, że ogrzewanie trafił szlag. Mój mąż jednak uświadomił mnie, że chyba mam gorączkę. Teraz mam 38 stopni i nie wiem czy to od piersi (boli mnie dość mocno lewa pierś) czy może coś innego bo brzuch mnie jeszcze nie przestał boleć, zwłaszcza przy wstawaniu. Antosia na domiar złego nie chciała w nocy ssać z tej obolałej piersi i rano musiałam trochę mleka odciągnąć bo był już głaz. Teraz jednak już przeprosiła się na cyca i opróżniła go. Trochę ulżyło. Miała może któraś z Was taką gorączkę. Dodam, że nie jestem przeziębiona.
 
reklama
Kopę czasu mnie tu niebyło ;) Witam z rana moje kochane!!
Mam nadzieję że mi wybaczycie że tak żadko ostatnio tu do was zaglądam... brak czasu naturalnie ;) Od samego rana się zaczyna, a tu przedszkole, a tu obiad a tu mała krótko śpi i tka w kółko do wieczora, usiąsc niemam czasu.
My nadal cycolimy, cieszę się że niemam już takich problemów jak przy Hubercie - doświadczenie czyni mistrzem hahhhaaaaa ;))

Małej przed wczoraj odpadł pępuszek i trochę czasem z niego wycieknie ropki, narazie nie panikuje tylko smaruję spirytusem. Miała któraś z was coś takiego?????????????

Widze że już prawie wszystkie rozpakowane, za te co jeszcze czekają trzymam kciuki~~~!!
Dzisiaj zaczynamy werandowanie, bo jutro mam zamiar iśc na 1 szy spacerek, o ile pogoda na to pozwoli!!
Trzymajcie się kochane, postaram się zaglądac tu znacznie częściej!!
 
Do góry