reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Wesołych świąt !!!!!!!!!!! dla Was wszystkich i waszych maluszkow kochanych!!!!!!!!! :-D Buziaki odezwe sie po świetach narazie zero czasu :sorry2: paaaaaaaaaaaa :-)
 
reklama
Witajcie kochane....ja po pracy padam,ale choć na moment weszłam,by wam życzyć przede wszystkim zdrowia....Jest mi smutno,to będa trudne święta,ale muszę być silna dla michasia i mojej mamy....
"Aby Święta były wyjątkowymi dniami w roku,
by choinka w każdych oczach zalśniła blaskiem,
By kolacja wigilijna wniosła w serca spokój,
a radość pojawiała się z każdym nowym brzaskiem.
By prezenty ucieszyły każde smutne oczy,
by spokojna przerwa ukoiła złość
By Sylwester zapewnił szampańską zabawę,
a kolędowych śpiewów nie było dość
pozdrawiam ciepło.....:tak:
 
Jest mi smutno,to będa trudne święta,ale muszę być silna dla michasia i mojej mamy....

Gizelko, uwierz mi , że te święta nie tylko dla Ciebie są trudne.. To pierwsza wigilia bez mojego taty
:-(

Nawet nie chce myśleć jak będzie wyglądało łamanie sie opłatkiem..zamiast szczęścia i radości będą gorzkie łzy..
Zaraz jadę na cmentarz..

Oj to posmęciłam z rana..

Trzymaj się Gizela dzielnie i korzystaj z każdej chwili spędzonej z mamą:tak:
 
CIMG6142a.jpg

Kochane ! Zrowych ,radosnych i szczesliwych Swiat !!!
 
trixi hehe boskie zdjęcie :) królewna jaka już duża :) a nie dawno się urodziła :)

kochane jeszce raz zdrowych wesolych..:tak:
ja sie pomału szykuje jak na złość moje dziecko wstało o 9.30 i ja z nią ehhe;-) a miałam wstać wcześniej bo jeszce sporo rzeczy do zrobienia a na 15 do teściowej :tak:

do usłyszenia wpadnę jak znajdę chwilę pewnie jutro wieczorem :-):-) buziaki dla mamuś i dzieciaczków :-)

ps.pogoda masakra....leje :wściekła/y: i taki urok świat
 
Drogie wrzesniowe mamusie i dzieciaczki życzymy Wam:
Świąt wypełnionych radością i miłością,
niosących spokój i odpoczynek.
Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia,
pełnego optymizmu, wiary w lepsze jutro,
szczęścia i powodzenia
 
Witam, zaraz wychodzimy na Wigilię, ale jeszcze udało mi się wpaść.

Życzę wszystkim ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT SPĘDZONYCH W GRONIE RODZINNYM!!!!
ZDRÓWKA DLA WAS I DLA NASZYCH POCIECH I OBY ODESZŁY OD NAS WSZELKIE SMUTKI
I ZAPANOWAŁA RADOŚĆ I TRWAŁA PRZEZ KOLEJNY ROK!!!!
 
reklama
ja już witam po wigilii, żołądek mnie boli strasznie, wyglądam jak w 5-tym m-cu ciąży:szok: a wcale dużo nie zjadłam, coś jest nie tak z moimi bebechami, zdecydowanie za bardzo mnie bolą:confused: Mogę jeść tylko lekkie dania a już z majonezem, czy smażone odpada. Po talerzu zupy, kawałku ryby i dwóch łyżek sałatki myślałam że zejdę z tego świata, od razu leki na żołądek, wzdęcia i trawienie wzięłam i 2 lampki wina na to bo szybciej strawię i wsio na moje święta:sorry2:
 
Do góry