reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Cześć Dziewczyny,

Czuję się dobrze, ale pani doktor kazała się oszczędzać i odpuścić sobie sprzątanie:-D:-D:-D. W zeszłym tygodniu miałam usg i kluseczek ważył już prawie 2200. Z córką jest w miarę ok, gastroskopię i kolonoskopię jakoś przeżyła, wyniki takie sobie, ale nie jest gorzej, najważniejsze, że przybiera na wadze i rośnie.
 
reklama
hej Lorena powiedz mi proszę jak wygląda Gastroskopia u tak małych dzieci?? pytam bo prawdopodobnie i nas to czeka :-( no i Gratuluję wagi maluszka jak na 32 tydzień to wagę ma super w ogóle jak to zleciało już prawie końcówka :-)
 
Magdzik20, gastroskopia robiona jest w znieczuleniu, dzień przed dziecko może zjeść jeszcze kolację a po kolacji do północy może pić jeszcze wodę, po północy już nie można ani jeść ani pić, na salę do gastroskopii wchodzi się z dzieckiem i jest się tam do momentu aż podadzą mu znieczulenie, jak maluch już śpi to trzeba wyjść, po badaniu dziecko zabierane jest na 30-60 minut do sali wybudzeń, gdzie jest pod opieką pielęgniarek i anestezjologa, później wraca do swojego łóżka. Rano i po badaniu jest podawana kroplówka. I to chyba tyle;-) jak jeszcze coś chcesz wiedzieć, to pytaj śmiało.
 
Lorena a napisz mi jeszcze czy tego samego dnia się wychodzi do domu czy trzeba zostać na obserwacji??
Dziewczyny mam pytanie 2 dni temu wyczułam na dziąśle Kacpra gulkę myślałam że to może 5 mu będą wychodziły tylko że ta gula jest prawie że na końcu dziąsełka a nie za 4 wiecie może co to może być?? nie wiem czy wybrać się z nim do dentysty czy jeszcze poczekać a może na razie wystarczy porada u pediatry ? jak się dotknie do tej gulki to go boli ale ogólnie się nie skarży na nią
 
hej!
Wpadlam na chwile bo przed swietami na 100% nie bedzie juz czasu dzieciaczki moje kochane sie slicznie bawia chwilowo bez krzyku:szok::rofl2: a ja wpadłam zyczyc wam:
ZDROWYCH SPOKOJNYCH I RODZINNYCH SWIAT BOZEGO NARODZENIA ORAZ POMYSLNOSCI I SZCZESCIA W NADCHODZACYM NOWYM 2013 ROKU !!! BUZIAKI SERDECZNIE WSZYSTKIE WAS POZDRAWIAM !!!
 
A my właśnie wychodzimy z anginy ropnej :? Było strasznie mały gorączki w sobotę dostał potem było coraz to gorzej, po 2 dniach zaprzestał jeść i wylądowaliśmy u pediatry z anginą zaawansowaną, teraz jest ciut lepiej juz pomału je choć serek a schudł mi 2 kg w 4 dni bo nic kompletnie nie jadł ale na szczęście pił herbatki:-( Oby do świąt mu całkowicie przeszło, nigdy mi tak jeszcze nie chorował:baffled:
 
gaja23, zdrówka dla Maksa
Magdzik20, nie wiem jak jest z wyjściem ze szpitala po samej gastroskopii, bo Madzia miała za każdym razem robioną gastroskopię razem z kolonoskopią, więc my musiałyśmy zostać kolejny dzień na obserwacji, żeby sprawdzić, czy jelita dobrze pracują.

ZDROWYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT
 
Gaja łączę się z Tobą bo nam wróciło zapalenie ucha z perforacją :-( małemu cieknie ropa wczoraj cały dzień jeździłam po szpitalach i nie udało mi się dostać do żadnego lekarza :wściekła/y: jutro idziemy na działdowską do szpitala mam nadzieję że nas przyjmą i powiedzą co z tym robić no i że obejdzie się bez pobytu w szpitalu bo w zeszłym roku zamiast spędzić święta w domku to tfafiliśmy na oddział:-(
 
Dziewczyny dużo zdrówka dla Waszych maluchów.

Mąż dał się namówić na aparat, jestem szczęśliwą posiadaczką Nikona 1. Lustrzankę spróbujemy odratować, no chyba, że koszty naprawy będą bardzo duże... :sorry::-(

My do Świąt zwarci i gotowi, jutro zajmuję się wypiekami :D

Czy ja Wam już mówiłam kiedyś jak bardzo kocham swoje dzieciaki? :-D:laugh2: No więc bardzooooo! :p

WESOŁYCH!
 
reklama
witam mamuski :-)
narazie nie mam czasu na nadrabianie...mam nowego kompa i długo zajęło mi kombinowanie zalogowania na bb :no: haseł nie znałam najgorsze to że na meila zapomniałam i bez tego nie mogłam zmienic na forum :no: ale już metodą prób i błędów mam konto :-)

zdrowych wesołych Świąt dla Was mamuśki :-)
 
Do góry