reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Hej

Dopisuje się do was
Rano zrobiłam test - dwie kreseczki; według OM jestem w 3 tc, termin mam na 27 września
Poranek po teście upłyną mi nie zbyt ciekawie :baffled: zdążyłam pokłócić sie z mama i babcią :eek: oczywiście z powodu ciąży

Jestem już mamą super córeczki z maja 2009
 
reklama
oczywiscie nie boje sie ze sie pokłocimy z mama ale wiem ze chyba bardzo szczesliwa nie bedzie... ze wzgledu na to ze ona zawsze sie matrwi jak to sobie dam rade i wogole..:)
 
kasica ale przy pierwszej ciąży było wszystko ok?
katezbb mama napewno się ucieszy..moja też tak głoopio gada, ja się tym nie przejmuję, ale mój mąż wczoraj sie zmartwił, ze mama chyba nie jest zadowolona z ciązy i wolałaby żeby jej nie było, bo zaczęła gadac, ze po co mi ta ciąża, ze starczylo jedno dziecko, ze sobie wymyśliłam itd... Zadzwoniłam dzisiaj do niej i powiedziałam, zeby nie gadała tak przy P, bo on się stresuje..ja znam moją mame i wiem, ze w jej wydaniu jest to poprostu zamartwianie się, ze się źle czuję, że jestem blada, ze nie będę znowu się wysypiać itd...no taka moja mama już jest. Ale gada tak głoopio i stersuje mi męża;-)wiecie co do mnie powiedziała w niedziele? ze wygladam jak wymoczek:cool2:..cała moja mamusia..
 
Hej

Dopisuje się do was
Rano zrobiłam test - dwie kreseczki; według OM jestem w 3 tc, termin mam na 27 września
Poranek po teście upłyną mi nie zbyt ciekawie :baffled: zdążyłam pokłócić sie z mama i babcią :eek: oczywiście z powodu ciąży

Jestem już mamą super córeczki z maja 2009
Witaj sąsiadko
a ta choroba genetyczna to może powaznie zaszkodzić?? a co na to twój gin? mój gin wie o wszystkich moich chorobach i mówi czego unikać itd...(mam kamice nerkową,zwyrodnienia kręgosłupa i arytmie) i tez w ciąży moje dolegliwości dają znać ale lekarze mają na to sposób,dają leki i dietka...

kochane trzymajcie kciuki,dziś mam usg potwierdzającą ciąże bliźniaczą....denerwuje się czy mniejszy zarodek wchłonął się czy jest.....
nie wyspałam się dziś bo wczoraj do późna się uczyłam.
a z dolegliwości to mdli mnie tylko z rana jak wstaje głodna no i wczoraj delikatnie piersi pobolewały (mam nadzieje że nie rosną)







 
reklama
sawi witam ;-) ja mam chorobę układu nerwowego (nf2) w miarę dobrze znają się na niej tylko neurochirurdzy Idealnie to w Polsce jeden lekarz Ogółem to ta choroba może tak samo dać się we znaki bez ciąży jak i z nią

aniawos pierwsza ciąża przebiegała idealnie, nie miałam żadnych dolegliwości. Tylko koniec był przez cc w pełnej narkozie

Ja z dolegliwość mam od wczoraj nudności - nowość dla mnie, przeszkadzają mi zapachy i wydęło mi brzuch, w pierwszej ciąży miało to miejsce koło 6 tc a teraz już musiałam wyciągnąć spodnie ciążowe :zawstydzona/y: bo normalne mnie uwierają za bardzo :eek:
 
Do góry