reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

mama zaszłam bez clo (brałam bromka i dupka) więc to cud moim zdaniem
a czuje sie jak nie w ciąży! zero dolegliwości..jutro idę na bete zobaczyć czy rośnie,a we wtorek idę na usg.
mama trzymam kciuki obyś szybko do Nas dołączyła
 
reklama
Serdeczne gratulacje dla Wrześniowych Mamuś! Mam sentyment do tego miesiąca :-) Urodziłam Córeczkę 15 września 2008 roku a teraz oczekuję kolejnego Maleństwa, tym razem w Lipcu 2011 :-D Spokojnych 8 miesięcy!
 
nie mogę uwierzyć że to już minął rok od moich 2 kresek :)

Wszystkim wrześniówkom 2011 życze spokojnych 9 miesięcy i takich cudownych szkrabów jak u nas na wrześniu 2010:)
 
SAWI- no to Ci sie udalo bez Clo...
a na pod forum przenosi moderator..

NAPISZ JAK BETA.

FLEUR- czesc kochana...ja wciaz mysle o wrześniówkach i bardzo licze,ze do Was dolączę..
 
Sawi mamy odpowiedz na pyatnie mama nam juz odpisała :)
mama05 mysl pozytywnie a 8 stycznia zawitasz tu nas i oczywiscie cała masa &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Ja znikam na małe zakupy bo jutro wybieramy sie na prywatke :) ja oczywiscie przy sokach zostaje ;) wczoraj nawet zakupiłam sobie kreacje ;) pozdrawiam i do pózniej pa





 
Ogromne gratulacje
Nasz Michaś miał być wrześniowy 2010 ale przyszedł na świat parę dni wcześniej i załapał sie na sierpień ale i tak mam sentyment do miesiąca wrzesień
 
reklama
Do góry