reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Witam, gratuluje wszystkim oraz sama dołączam do Was, bo dziś test wyszedł mi pozytywnie :) jeszcze nie mogę do końca w to uwierzyć i bardzo się boję bo mam grypę i od dwóch dni antybiotyki zazywałam :/ (duomox)
 
reklama
Witam, gratuluje wszystkim oraz sama dołączam do Was, bo dziś test wyszedł mi pozytywnie :) jeszcze nie mogę do końca w to uwierzyć i bardzo się boję bo mam grypę i od dwóch dni antybiotyki zazywałam :/ (duomox)
Witaj Kali fajnie ,ze nasze grono sie powieksza :)
 
jak zniknie podforum grudzień 2010 to Wy wskoczycie na górę :)
gratuluję zafasolkowania :)
trochę to dziwnie jest zrobione bo grudniowym 2010 może się przeciągnąć nawet o 2 tyg. a wrzesniowcyh już w tym czasie moze się uzbierac sporo,ale dzięki za inf.

Witam, gratuluje wszystkim oraz sama dołączam do Was, bo dziś test wyszedł mi pozytywnie :) jeszcze nie mogę do końca w to uwierzyć i bardzo się boję bo mam grypę i od dwóch dni antybiotyki zazywałam :/ (duomox)
witaj wśród ciężarówek,oby nas jak najwiecej było

Napiszcie do głównego Moderatora, do aniaslu. Ona zawsze robi takie porządki :-)
dzięki bardzo

a mnie dziś muli i ciągle bym spała!
 
Troche ruchu tu sie zrobiło :)
Kali ja tez z wysp :) jeszcze miesiac temu tez mieszkałam w Londynie :) Wybierasz sie do GP ??Piosenka super.
Sawi u mnie jako tako z dolegliwosciami senna jestem prawie codziennie i pobolewa mnie dól brzucha .Jak Twoja beta?
 
Fleur ja do Londynu przeprowadzam się za tydzień, obecnie jestem jeszcze w Dublinie :) Jak będę na miejscu zamierzam właśnie do GP sie udać, dowiedziałam się, że GP wyśle papiery do wybranego przeze mnie szpitala i szpital sam się ze mną skontaktuje i zaprosi na pierwsze badania, gdy przyjdzie na to pora.

Kiedyś mieszkałam w Londynie, więc wracam, bo tam lepiej :p
 
Ostatnia edycja:
Ja tez najpierw musze sie zapisac do gp bo ciagle należe do mojego londynskiego nie wiem czy najpierw bede miała spotkanie z gp czy z położną bo róznie to jest, narazie biore tylko witamimy a usg to i tak bedziemy miały dopiero w 12tyg standardowo .
A my własnie bo 8 latach dalismy noge z Londka ale tesknie za tym miejscem :(W jaka czesc Londynu uderzacie ?
 
West Hampstead - na początek - a póżniej to się okaże, będziemy dopiero szukać mieszkania, więc jeszcze nie wiemy gdzie ostatecznie wylądujemy :D
wczesniej mieszkałam 2 lata na Kew gardens (Richmond) i lubie te okolice. A Wy gdzie uciekliście?

Ja też biore witaminy, przede wszystkim kwas foliowy, ponoć minimum 0,8mg trzeba teraz brać- mam też multiwitamine, ale siostra mi doradza bym sobie kupiła inne, specjalne dla kobiet w ciąży, bo w tych, które mam niekoniecznie są dla mnie odpowiednie dawki.
 
reklama
kali my mieszaklismy na pół-Wsch a teraz mieszkamy jakies 40 min od Londka wiec nie jest zle :) ja biore własnie takie specjalne witaminy dla ciężarówek Pregnacare bo tak jak piszesz sa tam juz odpowiednie dawki witamin :) To czeka Was sporo fajnych zmian w 2011 roku :-)
sawi co porabisz kobietko ????? fajny avatarek:)
 
Do góry