reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Witam się i ja:-) dzisiaj zrobiłam w końcu tą glukozę (75) i dla mnie to nic strasznego nie było, nawet mnie nie "zamuliło" najgorsze siedzenie i czekanie 2 godzin juz mnie doopa bolała. Tak więc chyba nie ma co sie bać:-)

Pogoda cudna słonko, upał no i weekend:-) ale mam jazdę teraz na botwinkę, mogę zupę z niej jeść codziennie
 
reklama
Magda u mojego męża w firmie też jutro plenerowa imprezka dla rodzin , może to ta sama?? Aleksandrów Łódzki, MOSiR ??
U nas jest po za Łodzia w Dzierżąznej a firma to Amcor na ul.Aleksandrowskiej obok banku PKO BP
Witam się i ja:biggrin2: dzisiaj zrobiłam w końcu tą glukozę (75) i dla mnie to nic strasznego nie było, nawet mnie nie "zamuliło" najgorsze siedzenie i czekanie 2 godzin juz mnie doopa bolała. Tak więc chyba nie ma co sie bać:biggrin2:

Pogoda cudna słonko, upał no i weekend:biggrin2: ale mam jazdę teraz na botwinkę, mogę zupę z niej jeść codziennie
Ja mam jazdę na młodą kapustkę ale botwinkę tez uwielbiam.I także mam parcie na truskawki ale kurcze drogie są jak na razie te nasze polskie.Bo te z poza granicy to nie maja smaku wogóle i nie slodkie.
 
Ostatnia edycja:
To my bawimy się w Aleksandrowie na terenie MOSiR-u, a organizuje firma Infosys dawny Philips, a miałam cichą nadzieję że się będziemy razem integrować :-p To miłej zabawy Wam życzę i pogody :-D
 
Hej, hej - ale sobie dzisiaj znowu dałam w dooope...normalnie teraz padam na ryjek...aż mi ze zmęczenia nogi popuchły, bo na dworze w ten upał to tylko na balkon wychodziłam pranie rozwiesić, albo zebrać...
Mam nadzieje, że jutro uda mi się zrealizować moje postanowienie i nic nie robić, chociaż dzisiaj już nie miałam siły na poprasowanie wszystkiego, więc jutro od rana będzie mnie to kłuło w oczy to pewnie się za nie zabiorę, ale na tym skończę...
A dzisiaj doczytam wszystko co napisałyście przez cały dzień i idę do spania, chociaż coś odpocznę...
Spokojnej nocy Wam życzę i jutro udanych imprez!!!
 
To my bawimy się w Aleksandrowie na terenie MOSiR-u, a organizuje firma Infosys dawny Philips, a miałam cichą nadzieję że się będziemy razem integrować :-p To miłej zabawy Wam życzę i pogody :-D
No a wogóle to z jakiego rejonu Łodzi jesteś.Może mamy blisko gdzieś do siebie.Ja mieszkam na Teofilowie(ul.Łanowa) włąśnie nie daleko męża firmy i do Aleksandrowa mam po drodze ;-).Rejony Rojnej i Traktorowej.
 
Witajcie dziewczyny, ale was zaniedbałam straszliwie. Trochę poczytałam, ale raczej nie nadrobię i niestety nie mam czasu zaglądać tu systematycznie. My rośniemy sobie, czujemy się dobrze, tylko już jakoś mi ciężko czasem się ruszać i żylak mi wylazł :wściekła/y:.

A to dla was, żebyście od rana miały dobry humor:
YouTube - ‪Baby's first whistle‬‏
YouTube - ‪Pregnant Bellybutton song LOL‬‏
YouTube - ‪Big-Mama Belly Whistle‬‏

Ściskam was mocno i mam nadzieję, ze u wszystkich wszystko w porządku :-)
 
Witam z rana. U mnie wszyscy śpią tylko ja na nogach. Przed 7 męża budzik mnie obudził i juz nie usnełam. Poleżałam chwile myślałam że usnę, ale taka głodna się zrobiłam że musiałam wstać na śniadanko.
Miała być ładna pogoda, umówiłam się dziś na grila, mięso czeka rozmrożone a tu w nocy popadało, więc nie wiem co z tego będzie. Choć zimno nie jest.
No nic, skoro nie spieto wyije spokojnie kawkę i coś porobię po cichu w domu.
 
reklama
witam się i ja z rana:)

my tez dzis plany na grilla mamy ale zobaczymy co pogoda pokaze:):) wczoraj mielismy taka wielką burzę ze szok:/ zaraz zbieram sie za sprzątanie, potem na zakupy i reszte dnia mam zamiar leniuchowac:)

wszystkim dzisiaj życze miłego dnia i udanych imprez:*:*:*
 
Do góry