reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

reklama
Dziuba ja ostatnio miesiąc temu też dostałam za dużą wypłatę i zupełnie nie wiem dlaczego. Nie zgłaszałam tego nigdzie bo kasa się zawsze przyda ;-) Nie wiem czy to prawda ale podobno tak jest że jak się zorientują i np by do mnie zadzwonili to mam powiedzieć że już nie mam tych pieniędzy i najlepiej udać głupią że nawet nie wiem że dostałam więcej. A od następnej wypłaty nie mogą mi zabrać tej różnicy bez mojej zgody. Ale chyba nikt sie nie zorientował więc jestem na plusie ;-) Poza tym odkąd jestem na zwolnieniu to za każdym razem przelewają mi inną kwotę więc tak naprawdę trudno się w tym połapać. A że pracuję w korporacji to nawet nie wiadomo z kim bezpośrednio w tej sprawie rozmawiać.
 
ja to myśle ze macie większe wypłaty bo może czternastki dostałyście?? mój m właśnie w czerwcu dostanie...

ja to wam powiem że mój szkrab strasznie zawsze sie wiercił a tu nagle od kilku dni spokój tylko lekkie pukanie już zaczęłam się martwić i na smutki wciągnęłam snickersa i sie zaczęła:) jek mnie skopał to aż brzuch mnie boli:) to mały terrorysta! postanowiłam nie jeść słodyczy bo to puste kalorie ale mój Gabiś widać ma inne zdanie:)

u mnie ciepło ale pochmurno chyba na burze się zbiera ja mam strasznego lenia m poszedł na 14 do pracy a ja powinnam posprzątać w domu do tego nasz dyżur umyć klatkę schodową i jeszcze jutro mam egzamin z niemieckiego masakra!! a ja chce spać...
 
Cześć.
Kładłam synka spać i tak się źle czułam, że sama nie wiem kiedy zasnęłam .. Głowa, gardło i ten nos bolą już nie mam siły. Muszę później wybrać się do apteki bo z tym nosem ciężko będzie wytrwać ... usz ..

Chciałam Wam życzyć miłego piątku i udanego weekendu, Ja jakoś w poniedziałek powinnam się odezwać bo pewnie w niedzielę wieczorem dopiero wrócimy do domku jak dziś wyjedziemy ...
Mam chęci i nie mam na ten wyjazd do rodzinki ... zobaczymy jak to będzie ..

Więc trzymajcie się ciepło i uważajcie na siebie mamuśki ... :tak: :-)
 
Bafinka moj tez uwielbia czekoladke! Wogole lasuch z niego jak jestem glodna to potrafi tak kopac ze w nocy trzeba sie zwlec i wrzucic cos na zab.. Az mi sie to nienormlne wydaje, bo jak on moze byc glodny tAk jak ja. No chyba ze wkurza go moje burczenie w brzuszku i kopie mame ze ma isc cos zjesc.
 
Bafinka dobrze ze teraz mamy sposoby na to aby nasze szkraby zmusic do ruchu :-D
BigChild to jak on juz teraz tak jedzenia sie domaga, to co bedzie jak sie urodzi:shocked2:
Mycha zdrowiej jak najszybciej i udanego wyjazdu!
 
A ja tak zastanawiam się co do tych wypłat że macie większe.Może wyliczona jest jakaś średnia i dlatego macie róznice w sumie ;-)
Ja myślałam że też dostanę mniej(bo mi premia odejdzie) a tu dostałąm jak zwykle więc może średnia jest większa bo wtedy premia jest liczona
 
Asia - ZUS żeby wypłacić PIERWSZĄ pensję ma niby 3miesiace pełne od kiedy idziesz na L4 i mija te 30dni co płaci zakład pracy. Spokojnie, na pewno to się da wyjaśnić. W pon na spokojnie się tym zajmij, bez emocji, bo to nie służy ani dziecku a i zdenerwowana nic nie załatwisz...

ja już zaczełam roztrwaniać nadmiar gotówki :zawstydzona/y: kupiłam sobie "Kuchnie" Nigelli, zawsze o tym marzyłam, bo taki analfabeta jestem że u nas w domu co drugi dzień rosół albo schabowe, a to trzeba się w końcu czegoś nauczyć... a w pon jadę do Ikei trochę obkupić pokój dzieci.
 
reklama
No to widze że teraz chcesz się szkolić tak z górnej półki.No nie rozpuśc męża czasem tymi pyszniściami :-D
Ja idę zaraz z dziewczynkami na festyn którybędzie u nas na ośedlu z okazji dnia sąsiada hehe
 
Do góry