Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Nanusia82 gdzie znalazłaś tą informację o akcji? Ja mam blisko, chetnie się wybiorę a chciałabym więcej poczytać :-)
hehe wiecie co od wczoraj zaczęłam nosić spodnie ciążowe i od razu czuje się bardziej ciążowośmieszne to jest ze ciuchy tak mogą wpływać na samopoczucie...
Agusia gratuluje pani magister!
Ja bylam dzis na objazdowce rodzinnej, dziadkowie, ciotki, wszyscy zachwyceni moim brzuszkiem, ohy i ahy
Pozniej szkola rodzenia a teraz odpoczywam przy tv. Moj malutki tak wariowal na szkole rodzenia ze czysta przyjemnosc
Co tam u was?
Z rana musiałam pojechać z małżonkiem do urzędu pracy podpisać dokumenty na dotacje, a potem pojechałam z synem do sali zabaw, wyszalał się tam
a ja miałam oczy do o koła głowy. Najpierw się bawił w jednym miejscu za chwile patrze a on już w drugim. Po sali zabaw poszłam ze swoją siostrą i jej córkami do sklepu i w końcu sobie kupiłam torbę do szpitala, teraz tylko trzeba skompletować zawartość do niej.
Po dzisiejszym dniu jestem padnięta i zapewne jak się przytulę do podusi to szybko zasnę, mam taką nadzieje.
Trzeba się trochę rozerwać w takim pozytywnym sensie, bo później przy trójce to ja się będę rozrywać, ale w inny sposób ;-)
pokoje po 20m2 i kuchnia ok 15.