reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Cześć dziewczyny przepraszam że tak wtrącę się ale mam pytanko...jak uważacie czy lekarz który prowadzi moją ciążę obecnie (chodzę prywatnie) na moją prośbę wystawi mi zaświadczenie o cesarskim cięciu ktore faktycznie mam planowane we wrześniu? potrzebne to mojemu mężowi żeby pozytywnie rozpatrzyli jego prośbę o rotację do kraju (jest na misji w Afg...) jak uważacie ??? pozdrawiam wszystkie wrześniowe przyszłe mamusie:-)
 
reklama
Chodzi ci o to by lekarz Ci wystawil takie zaświadczenie dla męża tak?
Mysle że powinien ci wypisac takie zaswiadczenie jesli mu dobrze wytłumaczysz po co Ci to.
 
Dziewczyny mam pytanie do tych podróżujących na dłuuuższych trasach samochodem...jak znosicie jazdę taką kilkugodzinną np z Niemiec do Polski?? Ja mam niby jechać z mężem do Holandii, ale zastanawiam się jak ja przetrzymam normalnie 10-11 godz, a w obecnej sytuacji jeszcze więcej godzin??? Lekarka nie widzi przeciwwskazań do jazdy, byle przystanki były co najwyżej co 3 godz żeby wysiąść,rozprostować się i przejść trochę, żeby krążenie było normalne..ale jednak jakoś tak myślę i myślę i się zdecydować ostatecznie nie mogę na ten wyjazd...

Olu, ja też wybieram się wkrótce w długą podróż, bo ponad 1000km w jedną stronę. Nie mam zastrzeżeń lekarza, i tak jak piszesz postój co 2-3godziny. Zaopatrz się w wodę, wygodą podusię, dobrą książkę, płytę z ulubioną muzyką i myślę, że podróż będzie przyjemna.
Dla mnie większym strachem napawa mnie w takiej podróży prędkość- mam zaufanie do mojego "kierowcy", ale nie do samochodu (choć jest świeżo po przeglądzie) i do innych uczestników ruchu. Najchętniej sama bym poprowadziła, ale mąż już na tym etapie ciąży (27-29tc) nie da mi. Może będę go przekonywać, napewno byłabym wtedy spokojniejsza, choć podróż mogłaby być dosyć długa i powolna :-)
 
Dziewczyny z dwojga swego lepiej podróżować w dwupaku niż z maleństwem w nosidełku:-)
My to zawsze z małą śmigaliśmy w nocy jak np na wakacje i do tej pory to stosujemy bo przesypia właściwie podróż:-)
A na podróż z brzuszkiem to rzeczywiście postaje nr1 na liście, nie wiem jak Wy ale u mnie np jazda samochodem wzmaga siusianie, więc chusteczki tez sie przydadzą.

Dziewczynki powiedzcie mi te które kawkę piją w ciąży, ile razy dziennie tak z czystym sumieniem jest dozwolona?
Bo ja jak na razie pije jedną słabą rano, ale zastanawiam sie czy można 2 słabe jak niby zalecają?
Nie żebym żyć nie mogła bez kawy ale sesja przede mną i właściewie wieczorki na naukę zostają a oczy same lecą:-(

Słodkich snów:blink:
 
Dziewczynki powiedzcie mi te które kawkę piją w ciąży, ile razy dziennie tak z czystym sumieniem jest dozwolona?
Bo ja jak na razie pije jedną słabą rano, ale zastanawiam sie czy można 2 słabe jak niby zalecają?
Nie żebym żyć nie mogła bez kawy ale sesja przede mną i właściewie wieczorki na naukę zostają a oczy same lecą:-(

sińka ja mam bardzo niskie ciśnienie i kawę pić muszę inaczej padnę a i tak po niej mam standardowe 112/70 a pije kawę jedynie rozpuszczalną z dużą ilością mleka. M się śmieje, że to mleko z kawą a nie kawa z mlekiem :-p U mnie to zależy od dnia, po jednej takiej czuje czasem że mam dość a czasem i 4-5 wpije w ciągu dnia i mi mało.
 
Dzień doberek :-)
My z synkiem właśnie śniadanko wcinamy, chyba się dziś nie wyspałam
tak coś Mi się wydaje .... :-p
Na dworze znowu zapowiada się gorączka, ta godzina a słoneczko już świeci jak oszalałe
i zero chmur na niebie ...

Megi
tak jak Ci mówiłam, chodzisz do niego prywatnie więc po pierwsze łaski zrobić nie powinien
a poza tym jak sama mówiłaś Mi kiedyś już wspominaliście o tym jak Twój mąż jeszcze tutaj był
i lekarz już wtedy bez problemu się zgodził więc idziesz, mówisz i skoro już wtedy się zgodził no to Ci wypisze ...

Mnie na weekend nie będzie bo też wyjeżdżamy prawdopodobnie do rodzinki, ale dziś i jutro do południa jeszcze zerknę ;-) :-)

Miłego przedpołudnia :-)
 
reklama
Dziewczynki powiedzcie mi te które kawkę piją w ciąży, ile razy dziennie tak z czystym sumieniem jest dozwolona?
Bo ja jak na razie pije jedną słabą rano, ale zastanawiam sie czy można 2 słabe jak niby zalecają?
Nie żebym żyć nie mogła bez kawy ale sesja przede mną i właściewie wieczorki na naukę zostają a oczy same lecą:-(

Słodkich snów:blink:

Ja pije 2-3 ale zarzało sie wi wiecej dziennie, tlyko że pije raczej mleko z kawą. Jedna małą łyżeczkę kazy rozpuszczalnej zalewam odrobiną wody żeby się rozpuściła i reszte dolewam mleka zimnego. Czasami jeszcze lodów dołoże do tego :)

ja dziewczyny życze wam wszystkiego najlepszego z okazji dnia matki :)
kwa.jpg

Ja lece robić ciasto dla mojej mamuśki.
I opróźnić meble, w sobote po nie przyjadą zabrać, udało mi się oddać je za darmo i przynajmniej nie mamy problemu co z nimi zrobić, a tak komuś jeszcze posłużą. Tylko teraz co ja zrobie ze stertą rzeczy :/
 
Do góry