reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

reklama
kachasek pewnie że pokażę jak zrobię, jestem w trakcie robienia modelu pokazowego :-D:-D....już 2 razy prułam bo mi wyszły trampki na 4 latka :-D:szok::eek: , postanowiła wiec że zrobię jednego trampka pokazowego i na jego bazie będę tworzyła następne. Kiedyś robiłam sobie kapcie ale na drutach, na szydełku tylko zazdroski do kuchni, serwetki i obrus.
A co do ceny 1,25 to sporo takich aukcji wygrałam z ciuszkami dla Alutka, właśnie z takimi cenami :tak:
 
to trzeba było zostawić i mi podesłać, tylko mój czterolatek to rozmiar 29 nosi
dawno po all nie buszowałam w poszukiwaniu ubranek, chyba zacznę znów (ale do rozm. 104 mi jeszcze jakieś 6 worów 120l po Miśku zostało, część chłopięca typowo, więc odpada, ale mimo wszystko coś mam, będę polować dla Miśka;-) tak dla sportu:-D)
 
ja też mam pełno ciuchów dla Alutka jeszcze po Adku /fajniejsze zostały przekazane koleżance a teraz wróciły do nas znowu :-)/ ale ja lubię zakupy na all i zawsze na coś się skuszę :-)
 
Hej Dziewczyny...u mnie zamieszanie, goście, siostrzenice na weekend, sprzątanie, gotowanie, ciasto, babeczki i marudzący syn. Nie wiem co to się poprzestawiało, może pełnia tak wpływa na nasze dzieciaczki bo ostatniej nocy u nas ze spaniem też krucho było, budzenie co 1,5-2h :baffled: Nic nie pospałam, a na dodatek dziś był dzień marudy i płaczu...dopiero co przysnął ale za to z postępem bo sam w łóżeczku i to z pomocą znienawidzonego smoka :szok: Ciekawe jak będzie dziś... Dobrej nocki!

klementyna super okazja :tak: gratuluję.
 
Witam porannie, hehe;)

A ja zaparłam się,że nauczę malego zasypiac samodzielnie w lozeczku i co jak pierwsza nocka wyszla calkiem niezle, tak wczoraj porazka. 4 godziny wkladania i wyciagania z lozeczka. na rekach usypial, po wlozeniu do lozeczka ryk i zasnal dopiero jak chcialam go nakarmic, to pociagna kilka razy smoka z butli i zasnal mi na recach. Odlozylam i spal tak 2 godziny, ale potem powtorka, wiec wzielam go do siebie wkoncu, bo nie chcialam pobudzic sasiadow i tak do 6tej apotem do 10spalismy. Ale sie nie poddaję dzis kolejne podejscie.
Tylko sie zastanawiam, czy uczyc go juz w dzien zasypiac w lozeczku, czy lepiej by rozroznial,ze w dzien zasypia albo w lezaczku albo na spacerku, a dopiero w nocy w łóżeczku??? Doradzcie, bo nie wiem czy te proby wznowic w dzien czy po kapaniu dopiero.

Teraz ladnie lezy mi w lezaczku, a wczesniej w lozeczku polezal i obserwowal karuzele. Za jakis czas wybieramy sie na spacerek, wiec troszke tam pospi, hoc pewnie za dlugo nie pochodzimy bo zimno jest.

Jutro otwieraja u nas Galerie PLAZA, wybieramy sie z mezem na zakupy, bo wkoncu trzeba sobie buty na zime zakupic, a w H&M robia promocje w dniu otwarcia,ze za kazde 150zl wydane daja talon na 100zl do wykorzystania w tym samym dniu, wiec mozna poszlec;), tylko pewnie pelno ludzi bedzie.
 
Aniu lepiej ucz go po kolei pierw w nocy a później w dzień bo za duży stres pewnie dla was to by był.Mój smyk w łóżeczku spi tylko na noc w dzień w wózku lub u nas na łóżku choc jemu wszystko jedno gdzie śpi w domu
 
reklama
No właśnie tak tez chciałam. W dzień zasypia w leżaczku zazwyczaj i na dworzu. Głównie zależy mi na tm by sam zasypiał w nocy w łóżeczku, a nie na rękach i potem lądował w łóżeczku albo obok mnie w łóżku.
 
Do góry