reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

cześć Laseczki, ja oczywiście na chwilę, zameldować ze zyjemy... normalnie wstyd, ale ostatnio tyle się dzieje że jakos nie mam czasu dosiąść do kompa. Mąż w pracy, Martysia do przedszkola, jak same z Lenką jestesmy to sprzątanie, obiad i takie tam, a jak Tysia wraca do domu to buzia jej się nie zamyka do 21 :wściekła/y: mała cudowna, grzeczniutka, oby tak dalej! trochę z zasypianiem problemy, ale nie jest tak źle.
Dziewczyny jeszcze pytanie - moja robi od paru dni zielone kupy, dosłownie co pielucha to zielona kupka, i to zaraz po karmieniu, przez co od razu z powrotem głodna, w dzień karmię ją chyba co godzinę, chyba że na dworzu jestesmy to ładnie śpi trochę dłużej. No i mama mówi że zielone kupy to niedobrze i że mam iść do lekarza, ale czy ja sie nie zbłaźnie że z taką duperelą ide do pediatry?

ciężaróweczka - śliczna córcia, piękne zdjęcia!!
 
reklama
Dziuba mój tez robi zielone kupy, ale jedną dziennie i to jest po mleku HA i jak byłam u lekarki to powiedziała, ze to jest nomalne o ile tych kup nie ma dużo, więc jak Milenka robi często kupę to lepiej sie przejdz do pediatry, zeby się nie zrobiła jakaś biegunka
Pewnie będzie dobrze, ale lepiej sie upewnić ja tez mam nie raz wątpliwości , ze z byle czym biegam do lekarki, ale co tam od tego jest
 
Dziuba mój tez robi zielone kupy, ale jedną dziennie i to jest po mleku HA i jak byłam u lekarki to powiedziała, ze to jest nomalne o ile tych kup nie ma dużo, więc jak Milenka robi często kupę to lepiej sie przejdz do pediatry, zeby się nie zrobiła jakaś biegunka
Pewnie będzie dobrze, ale lepiej sie upewnić ja tez mam nie raz wątpliwości , ze z byle czym biegam do lekarki, ale co tam od tego jest
mi się zielona kupa z wyziębieniem kojaży
 
dziuba nie zbłaźnisz się, idź jeśli coś cię niepokoi, zielone nie powinny być. Lepiej się upewnić, niż później żałować, że się tego nie zrobiło
 
dziuba nie zbłaźnisz się, idź jeśli coś cię niepokoi, zielone nie powinny być. Lepiej się upewnić, niż później żałować, że się tego nie zrobiło
co racja to racja, a poza tym mamy chyba do tego prawo żeby się martwić, tak sobie myślę, że fajne loginy macie dziuba i kochasek:-) to tak słodko brzmi, a jeśli wolno zapytać, jak u Was z wagą po ciąży??
 
dziuba od tego są lekarze żeby iść do nich jeśli coś Cie niepokoi, a zwłaszcza z takimi małymi dziećmi jak nasze. Ja byłam w sobotę i dzisiaj u lekarza, usłyszałam dwie takie same opinie ale przynajmniej jestem spokojna i wiem ze Alutkowi nic nie jest mimo moich obaw. Ja na Twoim miejscu poszłabym z Maluszkiem do lekarza, jeśli jest wszystko ok to przynajmniej będziesz spokojniejsza.
 
reklama
dziuba, Kochana podpisuję się pod wypowiedzią klementyny i kachaska :tak: idź dla Waszego spokoju. A daj znać potem co i jak.

Podczytuję ten Język Niemowląt...ech i aż się załamałam bo z tym spaniem tak krucho u nas :-( dziś z półtorej h spał w sumie przez dzień, już nie było dwugodzinnej drzemki... A zasypiał już parę razy w łóżeczku, tylko, że znów się odmieniło i próbowałam dziś takiej metody jaka jest opisana w książce. Godzinę męczył się i płakał w łóżeczku, zasypiał i budził się aż wzięłam go na ręce żeby uspokoić i...zasnął. Kurcze martwię się co to będzie dalej, kiedy będzie ważyć 10kg? :confused: Co wtedy? Dziewczyny, niektóre z Was już przez to przechodziły, jak to było z Waszymi starszymi dzieciaczkami?
 
Ostatnia edycja:
Do góry