reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
Wiem z doświadczenia, że jak się planuje to i tak wtedy nie wyjdzie. My z mężem też planowaliśmy i ja chciałam urodzić w styczniu ale zanim zaszłam w ciąże to potrwało to jeszcze 8 miesięcy. Już się martwiłam że coś może jest nie tak,ale lekarz mnie uspokoił i powiedział,że tak często się zdarza jak się planuje ciążę i czasami to trwa około 1,5 roku zanim się uda.Mówił że na 100 par 80 się udaje w tym przedziale czasowym. Ale nie mówię że u wszystkich jest tak samo więc planować zawsze można, ale trzeba wziąść pod uwagę że nie zawsze się wszystko układa po naszej myśli. U kilku moich koleżanek też było podobnie jak w moim przypadku, ale to nie reguła więc powodzenia i pomyślności życzę!!!
 
Byłam wcześniej u ginekologa, który mnie zbadał i zrobił cytologię. Pół roku przed próbami zaczęłam zażywać kwas foliowy no ale ze względu na to że planowo nie nastąpiło poczęcie to brałam cały czas w ciągu prób starania się. A jeśli chodzi o zmianę diety i nawyków to nie stosowałam nic takiego. Ale moje próby oczekiwania opłaciły się ponieważ los obdarował mnie "podwójnym szczęściem" ale jak się później okazało życie jest okrutne i nie wszystko potoczyło się tak jakby się chciało:(
Tobie życzę wszystkiego dobrego i pozytywnego nastawienia i na pewno wszystko będzie dobrze.
 
Hej,
witam się bardzo nieśmiało, ale chyba gwiazdka przyniosła mi prezent i zobaczyłam dzisiaj na teście drugą kreskę :-) .... termin rozwiązania wypada na 1 wrzesień


Ja jestem dupa wołowa bo zamiast zrobić mężowi niespodziankę i np. zostawić mu pod choinką dziecięce buciki to ja zaczęłam się drzeć z łazienki że musi szybko coś zobaczyć:rofl2:


edit:

poniżej w tej świątecznej atmosferze chwalę się testem ciążowym, chodź na zdjęciu kreseczka dużo jaśniejsza niż w rzeczywistości =)



Uploaded with ImageShack.us
 
Ostatnia edycja:
Lorelain moje gratulacje !!!

ja tez zrobilam testa (22.12) i tez wyszly dwie kreseczk chodz druga bardzo bardzo blada . dla mnie bardzo mila niespodzianka bo mialam sie zaczac starac w maju . mialam byc kwietniowka niestety to nie bylo mi dane ale mam nadzieje ze wrzesniowka zostane i nie ma innej opcji.

termin 1 WRZEŚNIA

Lorelain kiedy idziesz do lekarza?




Uploaded with ImageShack.us
 
Bunny gratulacje, nie wiem czy pamiętasz ale miałam termin taki sam jak ty i miałam być kwietniówką 2012 ale wyszyło jak wyszło, i gratulacje dla wszystkiech zafasolkowanych spokojnych 9 miesięcy, ja mojego wrześniaczka uszczeliłam w Mikołaja 2010 - wrześniówka 2010.
 
reklama
Bunny - jeszcze o tym nie myślałam, puki co zakupiłam 4 testy ciążowe różnych firm i jutro będę potwierdzać :sorry: @ nadal nie ma, brzuch lekko jak na @ pobolewa a ja nadal w to nie wierze. Nikomu w wigilię się nie wygadałam, a korciło baaaaaaaardzo :rofl2: Jeśli będzie wolny termin to może się umówię na czwartek wieczorem, przepisze mi lekarz wszystkie badania do zrobienia a potem się umówię za 2 lub 3 tygodnie to będzie już widać serduszko. Matko aż boję się myśleć żeby nie zapeszyć :zawstydzona/y:
 
Do góry