reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Hej
Awersja u nas trwa tylko teraz już jest spokojniejsza wystarczy, że jak wychodzę to cały czas do niej mówię np, po co idę, co robię i że zaraz wrócę żeby słyszała mój głos, wtedy nie wpada w histerię jak wcześniej no i absolutnie nie mogę zamykać za sobą drzwi bo jak widzi że się za mną zamykają to jest ryk :baffled:

Stokrotka ja nie zakładam już czapy chyba, że wieje ale jak młody się poci to może lepiej tylko kaptur od bluzy zawsze to luźniej niż czapka albo bejsbolówka mniej do główki przylega a jak będzie wiało do watę w uszy żeby nie przewiało?
Jasminum gratki dla córy :)zdolniacha :tak:


Piękna pogoda to i mnie mniej :-) W domu mi się siedzieć nie che tyle co chałupkę ogarnę, kawę wypijam i wybywam:-D Dzisiaj szał zakupowy w Tesco był i 50e nie moje, ale obkupiłam Lenę na lato 9-12m. Chciałam dodać fotki ale się nie da:baffled:
Spróbuję później.

Dobranoc
 
reklama
Hallo Kobitki!
Dzisiaj M po łózko w końcu do Ikea śmiga. Jeszcze trochę i skończę w końcu pokój Adi:-)
Adi siedzi pewnie, wygina się w każdą stronę i utrzymuje pion:-) Ale to wszystko. Na brzuchu dostaje histerii, więc z raczkowania nici, chyba zacznie chodzić od razu, w skoczu ciągle stoi:-D
Od wczoraj wściekła się na mleko, ni i już, no pyskuje jak nic!
Stokrotka mały doopkę rusza:-) Super!
Kasieq gdzie robiłaś zakupy:-)?
 
Witam
Idę zaraz kawę robić bo dzisiaj Lena 4 razy się budziła i ledwo na oczy widzę :/ Ale się nie ugięłam i ani razu jej nie wzięłam do siebie:tak: Najwyższa pora żeby spała we własnym łóżeczku bo przyjdzie czas że dostanie własny pokój i będzie klops :/ No i może F wróci do sypialni pod warunkiem że nie będzie chrapał:-D
Dzisiaj też ładna pogoda Lenka ucina sobie drzemkę a ja idę w końcu robić tą kawę :p

Miłego dnia :*

Axa w Tesco, na FB linka dałam do sklepu internetowego a teraz patrze że do Niemców wysyłają też za 5 funtów :-D Babywear Clothing | F&F Clothing at Tesco
 
hej

u nas leje i zimno, w dodatku M na l4 tez chory, tylko czekac az maluch zlapie bo juz kicha ;/

kupilam uzywane krzeselko do karmienia wiec bedziemy sie uczyc w nim jesc :)
 
hehehe:-D uwielbiaj robić w Tesco zakupy dla Leny bo to jedyny sklep w okolicy gdzie jest dużo ubranek nieróżowych :-D
 
No i wylazł winowajca dwutygodniowego marudzenia przy jedzeniu i nocnych pobudek :wściekła/y: :baffled: Mamy górną jedynaczkę:-D:tak: Teraz poczekamy kilka dni i zobaczymy czy tym razem też jeden po drugim wyjdzie :-)
 
reklama
Verita zdrówka Tobie również!

A my nie mamy żadnych zębów.. jedynką dolną lewą widać już od x czasu ale nie przebiła się, leniwa taka

Kasieq ale tam są piękne ubranka ;(
 
Do góry