reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Lotka - brawo, widzę nowy suwaczek, ja również walczę, nawet się dzisiaj komplementu od męża doczekałam, że widać wyniki, że jakby mnie mniej. :-p Ćwiczysz, zmieniłaś nawyki jedzeniowe? Co robisz ze sobą?


Jakby Wam to powiedzieć. Weronika odcycowana. Ba Weronika oduczona jedzenia w nocy. Ba Weronika przesypia noce!!! :evil::evil::evil:
 
reklama
Lotka - brawo, widzę nowy suwaczek, ja również walczę, nawet się dzisiaj komplementu od męża doczekałam, że widać wyniki, że jakby mnie mniej. :-p Ćwiczysz, zmieniłaś nawyki jedzeniowe? Co robisz ze sobą?


Jakby Wam to powiedzieć. Weronika odcycowana. Ba Weronika oduczona jedzenia w nocy. Ba Weronika przesypia noce!!! :evil::evil::evil:
moze sie zamien Weronike na Macia?? ;-) Nie je nocami, ale pije... i to jak smok. 2x mu zmieniam pieluche a wypija tak od 600ml do litra :D no smok jak nic :D
ja na diecie. na poczatku pod okiem dietetyczki, ale teraz juz sama doszlam co i jak i leci dalej :) cwiczyc nie moge, przez moje przepukliny na kregoslupie. dopiero co zakonczylam cykl rehabilitacji wiec wole nie przeginac ;)
 
Lotka - ja codziennie Weronice zabierałam połowę zawartości butli, ona miała bardziej odruch ssania niż potrzebę jedzenia, bo już drugiej nocy zmieniłam jej 260ml mleka na 130ml, potem 70, potem dostała 100 ml wody, 50 ml wody i już się nie obudziła. :cool2: Pieluchę zmieniam przy porannym mleku, ale 3 noce miałam przesikaną pieluchę, jak tak piła w nocy. Bo cyca to chwilę possała i szła spać dalej.

Mam taki ślinotok jak pomyślę o tych Twoich szynkach i nic nie jest wstanie zaspokoić tego mojego podniebienia. :-p
 
Lotka - ja codziennie Weronice zabierałam połowę zawartości butli, ona miała bardziej odruch ssania niż potrzebę jedzenia, bo już drugiej nocy zmieniłam jej 260ml mleka na 130ml, potem 70, potem dostała 100 ml wody, 50 ml wody i już się nie obudziła. :cool2: Pieluchę zmieniam przy porannym mleku, ale 3 noce miałam przesikaną pieluchę, jak tak piła w nocy. Bo cyca to chwilę possała i szła spać dalej.

Mam taki ślinotok jak pomyślę o tych Twoich szynkach i nic nie jest wstanie zaspokoić tego mojego podniebienia. :-p
zapraszam do Mogilna po nowym roku, bede miala jeszcze sporo tych szyneczek ;-) hihihihi
ja z Macim juz roznie probowalam, ale jak dostal mniej wody niz chcial to byl wrzask jak bym go bila albo co jeszcze, budzil w srodku nocy wszystkich sasiadow :D
 
Wszystkiego dobrego dziewczynki! :-)

124.jpg
 

Załączniki

  • 124.jpg
    124.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 24
boze_narodzenie__swieta_1920x1080_046_choinka[1].jpg
Lawiny radości,
potopu miłości,
lampek migania,
kolęd śpiewania.
Prezentów bez liku,
wiele kolędników
oraz Sylwestra do rana
z lampką szampana!
Wesołych Świąt!
 

Załączniki

  • boze_narodzenie__swieta_1920x1080_046_choinka[1].jpg
    boze_narodzenie__swieta_1920x1080_046_choinka[1].jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 24
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!!!
U nas skończyło sie na antybiotykach. Ale już nie wyje tylko bawi się normlanie. Ja natomiast męczę się okrutnie co nie zjem to zgaga nie jem nic też ja mam. Do tego stopnia ze wymiotuje. czy to moze byc grozne dla dziecka??
 
reklama
Do góry