reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
A mnie na wspominki bierze, bo 2.01 dwa lata temu robiłam test. :-) A teraz ten dwie kreski szaleją, tańczą, gadają ... Ach... ;-)
długo wytrzymałas ;-) ja robiłam codzień, w Wigilie, w pierwszy dzień Świat mialam juz blada kreche. zła byłam, bo mi sie testy skończyly(miałam zapas z allegro) no i dopiero 27gru kupiłam nowy i juz mialam wyrazne dwie piekne kreseczki :-)
 
Ja dwa lata temu 2.01 leciałam do lekarza po potwierdzenie podejrzeń:-D


192074_sylwester_data_zegar_nowy_rok.jpg
Szampańskiej zabawy dziewczyny!
 

Załączniki

  • 192074_sylwester_data_zegar_nowy_rok.jpg
    192074_sylwester_data_zegar_nowy_rok.jpg
    40,7 KB · Wyświetleń: 29
Witam się w 2014 roku, chyba jestem pierwsza :-pRzadko zaglądam, chciałabym częściej ale czas nie pozwala. Widzę, że tu się dużo pozmieniało, nowe suwaczki się pojawiły na różne okazje :-) Widzę nowe osoby a wiele już tu chyba nie zagląda. A niektóre z Was powtórnie zostaną mamusiami! Ja się staram od czasu do czasu poczytać, żeby wiedzieć co słychać u Was i Waszych roczniaków, niedługo półtoraroczniaków :-D W nowym roku czas na podsumowania. Jak zaglądam od czasu do czasu to chwalę się oczywiście osiągnięciami mojego szkraba tak zrobię i dziś.
Za nami 15 miesięcy. Dla Hani w domu już chyba nie ma rzeczy nieosiągalnych. Wszędzie potrafi wejść i sobie pozdejmować rzeczy, które ją ciekawią, a wszystko ją ciekawi. Wczoraj ku mojej nieuwadze wlazła na fotel od biurka i to obrotowy, z fotela na biurko a z biurka ładowała się na półki, które nad nim wiszą. Na szczęście w porę to zauważyłam a to był moment dosłownie. Trzeba mieć oczy dookoła głowy. Hania coraz więcej mówi. Pojawiły się pierwsze zdania. Mówi "tata choć!" "Choć tam". Ostatnio zaskoczyła nas, jak wypowiadała cyfry w odpowiedniej kolejności do dziesięciu. Tak sama z siebie, nawet jej specjalnie nie uczyliśmy. Po prostu często na głos liczymy a ona widocznie zapamiętała. Potrafi też rozpoznawać niektóre litery i nazywać głoski oraz kojarzy jaki wyraz zaczyna się na daną literę, oczywiście H jest najważniejsze :tak:
Na dziś muszę już kończyć ale postaram się zaglądać tu częściej.
Najlepsze życzenia na 2014 rok!
 
reklama
Witam się w nowym roczku. Moja mała ma już za sobą 16 miesięcy. Niesamowite jak ten czas leci. Święta szczęśliwie minęły. Gosia dostała wysypki nie wiadomo na co, może mandarynki a może choinka. Pewnie dowiem się w przyszłym roku. Na razie odstawiłam jedno i drugie. A ja miałam grypę żołądkową. Przegibane...:no:
Jasminum! masz genialne dziecko. Moja dopiero próbuje sylaby składać w dwusylabowce typu kuku, koko, papa. Jedyne zdanie jej to "Am daććććć!!" z naciskiem na ććććć:-D. Ale za to jest taka nieposłuszna, rozrabia, nie słucha a jak coś chce to się rzuca z rykiem na podłogę i ciska wszystkim co ma w zasięgu ręki. Wychowuję chyba żmiję na własnym łonie:szok:.
 
Do góry