reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
WITAM!

Żyjemy :-D
Jak tam Nasze ciążówki ?
Lotka Gratulacje!! :-)
Cieplutko się zrobiło! Teraz spacery to sama przyjemność !
:tak:
 
u mnie tez sie zmienia ;)

mam nadzieje ze Oli pojdzie do przedszkola, jezeli nie zostanie w 3 grupie zlobkowej... dobre i to.

poza tym jest ok, nigdy nie bylo lepiej :)
 
na kiedy Ci termin wychodzi? chyba juz styczeń? :)

tak, w okolicach połowy stycznia - tak sobie szybko policzyłam. w poniedziałek myknę na USG, bo byłam już u gina ale nie miał usg a z badania powiedział że coś jest ale jeśli ciąża to wczesna. ten tydzień z suwaczka to od OM.
 
Martusia - gratulacje. :tak:
Muszkietery - spacer z taką słodką hołotą to chyba bardziej wyzwanie niż przyjemność. :-p Ja już sobie czasem współczuję, a co to będzie jak trzecie dojdzie. :laugh2:
Lotka - jak samopoczucie? :tak:
 
Martusia - gratulacje. :tak:
Muszkietery - spacer z taką słodką hołotą to chyba bardziej wyzwanie niż przyjemność. :-p Ja już sobie czasem współczuję, a co to będzie jak trzecie dojdzie. :laugh2:
Lotka - jak samopoczucie? :tak:
a dziekuję Lili, dobrze, wcale nie czuje sie jak bym była w ciazy. jedyne co mnie zdziwilo to jak szybko juz mi widac ta ciaze, no ale chyba tak jest przy trzeciej :D
no i spoza ciazowych dolegliwosci, to kregoslup mi nawala, nie wiem co bedzie pozniej. mam kilka przepuklin i teraz juz mam nasilone objawy... ale co sie nie robi dla dizeci :D

a Ty jak tam? spakowana juz? jejuuuu jak ten czas leci :) chyba juz masz niedlugo termin? :)
 
reklama
No termin dokładnie za 5 tygodni. :laugh2: Tak już spakowana, dzisiaj właśnie jestem w trakcie prasowania i układania w szafach ciuchów zarówno naszych, ale głównie Jeremiasza. Torba spakowana, brakuje mi laczków, nie wiem gdzie je wsadziłam, szukam już tydzień. :confused2:

Co do widoczności ciąży, moja się publicznie wydała dopiero w kwietniu, generalnie mam bardzo zgrabny brzusio i ludzie nie chcą mi wierzyć, że rodzę za miesiąc. Także również wierzyłam w zasadę, że każda kolejna ciąża jest szybciej widoczna, a tu akurat wyjątek od normy. ;-)

Jestem ciekawa co u Ciebie w brzuszku się zagnieździło. :laugh2:
 
Do góry