reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
Jak tam Lotka? Stresik jest? Zaraz meta ;)
heh czy stresik? moze deczko, ale ja bym chciała "już" a tu kurcze musze czekac..... no w sumie potrzeba mi tu byc jeszcze 5 list, bo młody ma pasowanie na przedszkolaka, a potem niech to sie juz skonczy :) lekarz mi ostatnio zapowiadał max tydzien - a to mineło w zeszłą srodę i nic :)
dzis w koncu naszykowałam kącik dla juniora. niech sie juz tego 5 wieczorem zacznie rodzic hehheeh

a jak u Ciebie? tez to juz niedaleko :)
 
heh czy stresik? moze deczko, ale ja bym chciała "już" a tu kurcze musze czekac..... no w sumie potrzeba mi tu byc jeszcze 5 list, bo młody ma pasowanie na przedszkolaka, a potem niech to sie juz skonczy :) lekarz mi ostatnio zapowiadał max tydzien - a to mineło w zeszłą srodę i nic :)
dzis w koncu naszykowałam kącik dla juniora. niech sie juz tego 5 wieczorem zacznie rodzic hehheeh

a jak u Ciebie? tez to juz niedaleko :)

no coraz bliżej ;) wczoraj z usg wyszłam przerażona! wyliczono mi termin na 26.12, Michałek waży 2 kg, jest 2 tygodnie większy niż zakłada OM i poradzono mi abym się skonsultowała już ze szpitalem co do ostatniego usg i samego CC, ale jutro idę do swojego doktorka i muszę go przycisnąć o jakąś decyzję bo ostatnio było 'czekamy do terminu'. Nie wiem, tak mnie to poruszyło że już chciałam się wczoraj pakować w torbę i w ogóle.
 
no coraz bliżej ;) wczoraj z usg wyszłam przerażona! wyliczono mi termin na 26.12, Michałek waży 2 kg, jest 2 tygodnie większy niż zakłada OM i poradzono mi abym się skonsultowała już ze szpitalem co do ostatniego usg i samego CC, ale jutro idę do swojego doktorka i muszę go przycisnąć o jakąś decyzję bo ostatnio było 'czekamy do terminu'. Nie wiem, tak mnie to poruszyło że już chciałam się wczoraj pakować w torbę i w ogóle.
Junior tez caly czas mial wymiary o 2 tyg naprzod.... we srode robilismy pomiary i wyszlo 4080, a do terminu jeszcze 2 tyg :( Cc nie biorą pod uwagę, bo to trzeci poród, wiec "powinnam dac rade". tzn CC mialam niedawno rozpatrywane bo byl poprzecznie, ale juz sie ladnie obrocil, wiec moge rodzic SN.
 
reklama
Do góry