reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

hej ej psutki cisza tu jak makiem zasia!!!
problem u nas byl taki ze wieczorem w piatek zobaczylismy 3kropeczki u Adaska a wszystkie przychodnie zamkniete sob niedz nasza pediatra nie przyjmowala ale wczoraj byismy i jednak OSPA!!! makabra nikt w otoczeniu niema musiall zlapac na placu zabaw!
bo uwielbia tam chodzic:))) a nadodatek zabkujemy strasznie ciezko przy 1dyneczkach zapalenie oskrzeli ,2ki miesieczna biegunka zakonczona szpitalem, 4ki i 3jki ospa az strach sie bac co sie przyplacze na kolejne:p
no i biegunka powrocila
dziewczyny jest tu jakas mama co nieszczepi maluszka??
 
reklama
my konczyma Adaskowy pokoj ale ciagle cos i cos i niemamy czasu na nic:)mimo ze we dwojke w domku bo emek stracil prace ale niemozemy sie zmobiizowac zeby wkoncu pokonczyc ,myslalam ze duzo szybciej skonczymy malowanko a zchodzi sie juz kilka tygodni:(((
 
Maja hej długo cię nie było :) i ja na trochę zniknęłam...nie wiem czy pamiętasz ale jestem z Dublina :) pytałaś czy ktoś nie szczepiący to się zgłaszam :) zdrówka dla Adasia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Maja16 - sporo mam co nie szczepi, sporo co odwleka szczepienia w czasie.

Dziewczyny w wannie, a ja na chwilę do Was, nawyk normalnie. :-p
 
Maja jest pare co nie szczepi, ja skonczylam w 5 miesiacu malej i teraz sie migam , musze isc do przychodni zglosic zeby mi nie przysyalali zaproszen a teraz corka ktora sie urodzi nie bedzie na nic szczepiona. Syn ostatnie szczpeienie na 9 czy 10 lat.
Liljana wspolczuje malej niby nic ale jak narkoze trzeba zrobic to sie powazne robi, jestes pewna ze nie mozna bez ?tylko przy znieczuleniu miejscowym, nie wysiedzi?
 
o rany nawet niemysllama ze az tyle nas nie szczepi!!!!
my zaszczepilismy na bcg i pierwsza dawke innych ale w 3cim miesiacu zycia , trafil pod opieke neurologa i od tamtej pory powiedzialamze szczepic nie bede:)tyle ze tu nie jest to tak obowiazkowe jak w pl!
Adasko bidulek taki zsypany placze cally czas wstal dzis bidulek o 1.40w nocy i usnal dopiero o12w poludnie!!!ehhh mam nadziejeze szybko minie nam ta ospa!!
 
Maja! Zdrówka dla Adasia! A Tobie wytrwałości. Ja z tych co szczepią.
Dopiero co położyłam Gosię. Nie chciała spać a potem przyszedł znajomy żeby mu pomóc napisać pismo i tak zeszło. Mam nadzieję, że jutro pośpi chociaż do 8:laugh2:. Ale jak znam ją to o 6,30 popuka mnie w ramię:-D. W Tesco przeceny i kupiłam 5 body za 27 zł. Aż mi się humor poprawił. Dobrej nocki wszystkim!
 
Verita - nie ma szans my wysiedziała, a lepiej żeby była nieruchoma skoro grzebią przy głowie. Niestety. Ma to trwać chwilę, ale fakt narkoza to narkoza, mimo wszystko. Ja byłam już pod nią 4 razy i zawsze obawy.
 
reklama
Dzięki za odpowiedź, u nas nic z tego. Zazdroszczę już tym chodzącym, taaaak bardzo by mi się to przydało by chodził, tak to za rączkę po domu, bo nosić nie mogę, ale to nie jest chodzenie samodzielne i wcale nie próbuje :( pewnie czeka nas rehabilitacja ehhh
A suwaczek faktycznie zasuwa, ciązy mi już trochę hehe

a sanki macie takie zwykłe? :) musze kupic!
 
Do góry