reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Halo damy! U nas cieplutko, slonko swieci , chlopy spia oba po rannych harcach, ja dzis mialam wolne i spanie ile wlezie. Snilo mi sie UWAGA! ze odkupilam od kuzynki dres adidas szaro rozowy, gdzie bluza jest tylko na 1 ramie i taki luzny :-D az chcialabym sobie taki sprawic, ale pewnie tylko w mojej fantazji zyje :-D

Za Adamem nie moge nadazyc, wszedzie wlezie i on dobrze wie, ze nie wolno, ale robi mimo wszystko, tak go ciagnie :angry: wie ze pojdzie do boxu i potem rozpacza i... znow to samo jak wyjdzie. rece opadaja :eek:

Ostanio BB ma jakies zaburzenia techniczne, wczoraj wysmarowalam posta, chcialam dodac i mi go wcielo, database error :angry:
 
reklama
Nie ostatnio ale chyba juz od miesiąca coś jest zle z bb. Mnie ciągle laduje na stronę z nowego roku.
Ja spać nie mogę. Nie wiem czy tu juz się chwalilam ze w piątek córeczka nam sie urodziła ale ja w szpitalu jeszcze. Dziś mam wyjsc jak nie to na żądanie bo juz przesada 3 dni sie tu mecze.
 
Gratulacje Verita! Mała zdrowa? Ile waży?

A ja już 3 tydzień sama bez chłopa. Już doła łapałam i mama się zlitowała i przyjechała. To chociaż fryzjera zaliczę i może na basen z koleżanką się wybiorę. U nas ponur, siąpi deszcz, jest plus 5 na dworze i wszystko się topi. Okropaśno!:no:
 
Dziękuję cesarka. Nie fajnie było. Sam weflon za 4 razem wbili nie wspominając o reszcie tez z problemami ale cieszę się że już po i ze jestem już w domku. :-D
 
Verita - jak się ogarniesz zmień suwak, ja uwielbiam te suwak, które pokazują 5 dni albo 1 tydzień, albo 2 tygodnie, są najsłodsze. :-)


Idę powalczyć z pismami o urlop, wypełnić dokumenty do ostatniej opieki i zrobić PITa A. do urzędu. :cool2: Może się uda, bo młodsze jest upierdliwe od 6 jak tylko otworzyło oczy. :dry: Niby sama się bawi i czas sobie organizuje, ale raz po raz przyłazi i miągwa taka, że szkoda gadać.

A wczoraj licytowałam super kieckę dla Adrianny i tak miałam okienko allegro włączone, mówię sobie, wtrynię się w licytację na sam koniec, a co się okazało, że mnie wylogowało!!! Nie byłoby problemu, loguję się, a tam mi wychodzi, że kody z obrazka wpisywać, bo weryfikacja jakaś trwa. I się dołączyłam, że hoho. :sorry2: Kiecka mi koło nosa przeszła.


Adrianna zaraz jak wstanie to seria inhalacji mnie czeka, :dry:
 
reklama
Sokrotka tutaj :szok: :-)
Verita coreczka sliiczna, podobna do siostry. Czekamy na nowy suwak
lili ah te cwaniactwo, aaaa jak tam kuchnia? Gotowa?
 
Do góry