reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Hej Mamuśki! Ale dużo musiałam czytać, żeby być na bieżąco. Parę dni nie wchodziłam a tu taki ruch na forum. Gosia waży 11,7. Ciągle je, słyszę tylko am i dać! Poza tym rośnie jak na drożdżach, ma 82 cm. Najlepsza zabawa to włażenie tam gdzie nie wolno, rozbieranie się do golasa i uciekanie mamie:-D. Chociaż czasem już mi nie jest do śmiechu jak ja ganiam po ulicy. Za rękę grzecznie nie chce iść, jak ją ciągnę to mi siada na środku chodnika, nieważne czy w śniegu czy w kałuży albo się kładzie. Na szczęście obywa się bez darcia. Wszystko z uśmiechem. Stuknięte dziecko. Mówi coraz więcej i ogólnie wszystko idzie zgodnie z planem. Mało choruje, co najwyżej katar z okazji zębów.

A ja chcę do pracy! Ale ciągle cisza w eterze. Mam nadzieję, że wiosną coś się ruszy!!!
 
reklama
drzemag - rozumiem, że szukasz pracy tak, że cisza póki co. Kciuki by się coś ruszyło. A co z Gosiakiem?

Tak, szukam, wysyłam cv bo nie chcę wracać do starej pracy. To najlepszy czas, żeby coś zmienić. A Gośka pójdzie do żłoba:-). Innego wyjścia nie ma. A jak będzie chorować to chyba poproszę mamę, żeby pomieszkała z nami jakiś czas.....Oby nie!:sorry2:
 
drzemag - planuję postąpić tak samo, ale wcześniej jeszcze jedno dziecko chcę urodzić, więc moje plany to tak na ... 2016 rok z tymi CV, no chyba, że uda mi się pozostać wyłącznie na swojej działalności. ;-)
 
ulala ale się rozpisałyście :)

Mam nadzieje że już wszystkie wrześniowe dzieci zdrowe :)

Lotka cudne masz te misiaki, szkoda że mój synek nie znosi maskotek.

Martusia a Ty za dobrze nie masz z tym spaniem? Mój ostatnio urządza sobie nocne wędrówki do mnie.. kładzie się i słyszę MAMA DAAA. Dziś już nawet nie protestowałam, wracam z piciem a on śpi sobie w najlepsze..

Fasolka mój też wydaje z siebie takie dźwięki że najbliższa okolica słyszy i już nie wiem jak mam z nim postępować..

Drzemag skąd ja znam te kładzenie się na ulicy.. i to jeszcze tak delikatnie by niedajboże sobie coś obił :D
 
reklama
Słuchajcie znajoma siostry robi badania, poniżej wklejam czego dotyczą. Ja zdecydowałam się wziąć w nich udział, ponieważ robią szereg badań pod kątem minerałów i witamin w organizmie, a to jest kupa siana zaoszczędzone.

"Witam!
Pracę doktorską robię na temat wpływu stewii na parametry ogólnowzrostowe, gospodarkę węglowodanową i tłuszczową. Interesuję się też wpływem rtęci zawartej w szczepionkach i ich wpływem na zaburzenia neurologiczne. Włosy są najbardziej miarodajnym wskaźnikiem odżywienia mineralnego organizmu. Profesor wyraził zgodę na przeprowadzenie takich badań indywidualnie. Zebrane dane zostaną wykorzystane do publikacji ( bez danych osobowych). Na pewno zostaną oznaczone Ca, Mg, Fe, Zn, Cu, Być może Na, K i Mn, negocjuje jeszcze kadm i ołów. Temat rtęci na dzień dzisiejszy jest odsunięty ze względu na brak przystawki do aparatury, koszt około 25 000. Ale być może jest to kwestia czasu. Dlatego część przygotowanej próbki zostanie przechowana Wyniki oczywiście dostajecie do ręki. Materiał chce zebrać do końca lutego i i w marcu zacząć oznaczenia.Potrzebny jest kosmyk włosów (ok.0,5g) z części potylicznej oraz szczegółowy jadłospis z 3 dni,sporządzony metodą bieżącego notowania. Trzeba wpisać co dziecko jadło danego dnia i w jakiej ilości z uwzględnieniem płynów i podjadania nawet jak maluszek tylko ugryzł banana.

I jeszcze bym prosiła napisać wiek dziecka w miesiącach, wzrost i masę ciała. Oraz określić czy dziecko jest typem jadka czy niejadka.
Oczywiście jeśli bobas pije mleko to też trzeba napisać rodzaj i w jakich ilościach itp


Informację dostaje się od niej, wszelkie wyniki, interpretację.

Byłybyście chętne?
 
Do góry