reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

ja tez jak chodze na zajecia i mala cos rusz to nie reaguje skoo nie zabezpieczyly tzn ze dziecko moze sie tym bawic a jesli nie moze to niech one sie rusza i jej to wezma i dadza tak zeby juz nie ruszyla. Tylko tutaj jest bestresowe wychowania i nikt nie spojrzy na nas zle bo sie obrazimy :-D:tak:
 
reklama
No my po wizycie ,no coz wiadomosci :dry: torbiel praktycznie sie wchłoneła ale te komory powiekszone nieciekawie Patka zdaniem neurolog jest nadpobudliwa jej problemy ze spaniem moga tez byc tym spowodowane ,ma za duzy obwod głowy w stosunku do klatki .No i te zmiany komorowe moga miec konsekwencje takie jak słaba koncentracja ,adchd i inne cuda ...No to na tyle .Kontrola jak skonczy 2 lata ,ale chyba jeszcze sie skonsultuje w miedzy czasie z innym neurologiem...
 
reklama
Faktycznie cisza! Ja urzęduję u mamy na wsi. Nawet ładna pogoda chociaż szału nie ma. Za to Gosia po 1,5 godz. ganiania po podwórku spała 3 godz. Aż zaglądałam do niej czy chora czy co:confused:.
U mnie w sumie nic się nie dzieje, nie ma o czym pisać. Dziecko się rozwija ale żadnych spektakularnych osiągnięć nie ma. Gada po swojemu, rozrabia i pokazuje różki, potrafi być zawzięta i złośliwa jak diabli. Rośnie i wzdłuż i wszerz :-D, nie choruje i ogólnie jest ok!
 
Do góry