reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
Lotka - jak starszak w przedszkolu?
a dziekuje, dobrze. ciezko mu rano wstawac, ale leci jak na skrzydłach. wszystko tam jest "super!", nie moze sie konca weekendu doczekac ;-)
rozmawialam w piatek z panią i ona jest zadowolona, nie płacze, grupa go zaakceptowała, on chetnie do dzieci podchodzi i sie bawi. podobno za ok tydzien-dwa moze byc kryzys, jak do niego dotrze ze to juz tak ma byc ciągle, ale teraz nie narzekam :)
 
To super. Adrianna rok temu miała właśnie kryzys w 4 tygodniu chodzenia. A jak Maciuś sobie radzi bez brata? Ja to bym Weronikę chętnie już sprzedała do przedszkola, ba ona gdyby mogła na banka by tam nie wyszła, codziennie bawi się 10 minut z rana i 30 minut po południu. Chociaż tyle. :-p
 
To super. Adrianna rok temu miała właśnie kryzys w 4 tygodniu chodzenia. A jak Maciuś sobie radzi bez brata? Ja to bym Weronikę chętnie już sprzedała do przedszkola, ba ona gdyby mogła na banka by tam nie wyszła, codziennie bawi się 10 minut z rana i 30 minut po południu. Chociaż tyle. :-p
Lili, w pierwszy dzien płakal jak odprowadzilismy Toma, teraz to chce tam z nim isc, ale juz mi nie płacze. No i wiecej teraz jest "mama, mamaaaa"... dawniej jak cos to bawili sie z Tomem, a teraz chyba bardizej sie nudzi :)
 
Hej dziewczyny widze ze tu takie puchy ze masakra :-p Ciekawa jestem jak tam AWERSJA, POLISIA ....

Lotka gratki przedszkolaka :-) .U nas jakos leci Patulina juz samodzielna bardzo ,odpieluchowane jestesmy od ok 2 miesiecy zupełnie czyli w nocy tez juz dawno bez pampka gada jak najeta, pyskowac zaczyna ;-) i skonczyła dwa latka:szok: kiedy to przeleciało :-p.A co u Was i waszych dzieciaczkow ?

A to juz dwuletnia Patulina :-) P1020171.jpgP1020169.jpg
 

Załączniki

  • P1020171.jpg
    P1020171.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 38
  • P1020169.jpg
    P1020169.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 34
A ja się chwalę, "wywaliłam" dziewuchy do ciotki do Poznania i mam labę. :-p Jak fajnie, a jednocześnie jak dziwnie w domu, szczególnie poranek. W niedzielę wracają, wprost na przyjęcie urodzinowe. :laugh2:


Lotka - już za rok i wrześnióweczki pójdą, już nie mogę się doczekać. ;-)


Pati CUDOWNA!

Awersja - jak tam żłobek i choróbska, jak praca, ogarnięte wszystko?
 
Lili, u mnie Maci ma marne szanse..... jest takie obłozenie miejsc, ze ok 100dzieci sie rocznie nie dostaje. Toma przyjeli bo juz mieli obowiazek go przyjac...
stokrotka, pisiaj, nie marudź ;-)
 
reklama
Hej! Znowu się zagęściło na naszym forum. To i ja wtrącę 3 grosze. Gosia chodzi od 8 lipca do przedszkola. Tzn to jest przedszkole, które ma młodszą grupę. Już 2 miesiące za nami ale jeszcze ciągle buczy jak ją zostawiam. Ale tylko zniknie za drzwiami zaraz jest spokój i się zaczyna bawić. :tak:Zostawiam ją na razie na 5 godzin, tyle mi potrzeba na razie na pracę ale trzeba będzie zacząć wydłużać ten czas. Mała chodzi bez pampersa ale ciągle jej się zdarza posikać. Teraz ma jakiś kryzys i w nocy siusia, więc niestety zakładam jej pampersa. Gada dużo, jest coraz bardziej rozwinięta fizycznie, skacze z łóżka na podłogę i się cieszy. A raz się uparła na hulajnodze zjeżdżać z górki no i się smutno skończyło. Trochę straciła zapału do hulajnogi. Ma też fazę na puzzle teraz i różne układanki. No i śpiewa mi piosenki. Połowy nie rozumiem i melodia też nie zawsze się zgadza ale coraz lepiej jej idzie:-D:-D:-D. A poza tym nic nowego
 
Do góry