reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
Matik ale czego Ty oczekujesz w 4 tc ?? zarodka?? przecież normalne, ze może widzieć malutki pęcherzyk ciążowy... ale to przy dobrym sprzęcie... moja ginka jest diagnostą prenatalnym pracuje na rewelacyjnym sprzęcie a jak byłam u niej w skonczonym 5 tc to mi nie umiała jeszcze określic... mówiła, ze prawdopodobnie jest pęcherzyk ciażowy... a taka kropeczka no cóż na usg tak samo wygląda polip... taka kropeczka...czasami większa czasami mniejsza

Cyniczna
no moj na cycu i nie miał kolek :D za to ma mega alergię :/



no i przede wszystkim jeżeli ciąza ma się nie utrzymać to leki na podtrzymanie niestety tego nie zmienią :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
cyniczna- bez względy na pokarm dziecko dostaje kolek....czasami podobno pomaga przejście z cycka na sztuczne ale żaden lekarz ci tego wprost nie powie. Chłopcy mają kolki żadziej ale za to mocniej dziewczynki niestety 2x częsciej. Moja miała kolkę praktycznie od 3 doby zycia nasilającą sie a w 6-7 tygodniu apogeum....jak już pisałam mojego męża nie ma prawie w cale wiec ja wiem co to być w czarnej dupie z rozpaczy i słuchać od rana do nocy i w nocy płaczu maleńkiego dziecka tym bardziej że ja nie mieszkam w bloku a tamta zima była po -20 st. i co 2 godziny trzebabyło latać do pieca co 2 godziny do cyca i bujanie śpiewanie masaże itp. ja też nie miałam nikogo do pomocy mieszkam 500 km od moijej rodziny a teście....pozostawię ich bez komentarza. Także dlatego mam takie przemyślunki....boje sie powtórki a teraz mam córkę która może poczuć się zaniedbana jeśli będę poświęcała 2 dziecku tyle czasu ile jej gdy była mała.....mi mąż jej nie weźmie na spacer gdyby 2 zachorowało....no takie życie. Dlatego ja tu sobie u was posiedzę i poprzebywam może sie zaraże tym optymizmem
 
dziewczyny tak sie denerwowałam, że zrobiłam test ponownie. Kreska wyszła tak samo jak tak od Pajkaa:-) dzwoniłam do Gina i powiedział mi że te moje bóle krzyza i lekkie plamienia to jest normalne we wczesnej ciąży i mam się tym nie przejmowac. Kazał przyjść za 2-3 tygodnie:) Ten test utwierdził mnie w przekonaniu że jestem "wasza"
Teraz oficjalnie witam się ze wszystkimi:)

Moja Lena teraz sika praktycznie cały czas na ubikacje, bez względu czy z nakładką czy bez. Kupiłam jej w sierpniu nakładke z kubusia puchatka ale jest jej to zupelnie obojetne. Jak widzi nocnik i chce sikac to sama sobie go zabiera, roziera sie, siada i siura:D Też jestesmy na etapie "SAMA":-)
 
reklama
Dziękuję wszystkim za życzenia i miłe słowa:-D Wesele było super i wyjątkowo tego dnia czułam się nadzwyczaj dobrze, zero objawów, dopadły mnie dopiero następnego dnia:-p

Cyniczna, współczuję
 
Do góry