reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
perell - no to super, że w końcu jest cacy. :tak:
stokrotka - nie wykorzystuj tych umiejętności z często, bo będziesz remonty robić raz na kwartał. :-p
martusia - a w CZD?

Kurczę zapomniałam wcześniej garować chleb i teraz muszę czekać do 1 w nocy, a potem jeszcze na 1,5h do piekarnika. W łeb se pacnąć to mało. :cool2:
 
Lilijanna zazdroszczę własnego chleba! I współczuje siedzenia do nocy..
Mój mi ostatnio zasypia po 21 i ja do 23 muszę być w łóżku bo inaczej rano wyglądam jak zombi.

a tak poza tym to Dzień dobry!
Dziś nawet ładny dzień się zapowiada więc od rana wyruszę na spacer, niech tylko temperatura podskoczy!

Miłego dnia kobietki!
 
Witam porannie,
U nas juz po goraczce ale baseny odpuszczamy, mala zbudzila mnie o 6 rano kopiac wszystko co popadnie i jak juz mnie rozbudzila na dobre to sobie poszla spac :szok:, a ja oczy na zapalki.
 
Witam sie porannie!

Zmeczona dzisiaj. Po pracy poszlam spac o 24, Mlody sie strasznie krecil,wiec wzielam go o 2 do siebie,a o 5.30 Starszak sie rozplakal ( na zeby) i d..a. Mlody sie obudzil i tyle bylo mojego spania..

Milego dnia !!!
 
Hallo Kochane!
Moja Młoda trzecią noc cyrki odstwia, budzi się, spać nie może, zanim mleko przygotuję (włączę lampkę) to tak ryczy, że cały blok słyszy:eek: Zje mleko i zasypia, ale się budzi na smoczek i jojczy. Tak się zastanawiam, czy to nie od BLW. Dziś nic nie dostanie, dietkę normalną niemowlęcą tylko, i zobaczymy.
Lilijanna jak sobie myślę o tej mojej wymarzonej córuni, to ryczeć mi się chce, że tak mało czasu będę dla niej miała, że właśnie może wnuków nie doczekam, chłopaki to sobie poradzą, a dziewczyna? No teraz to mam zamiar żyć przynajmniej do 90:-)
Kaci dziś poszedł dziś na 2 godziny do szkoły na zapoznanie, z innymi dziećmi z jego przedszkola. Mają ocenić, czy nadaje się do szkoły, czy do zerówki specjalnej, z nauką języka. Mam nadzieje, że dadzą Go do zerówki. Będę musiała wozić Go do tej zerówki, bo jest w innej szkole (nasza jest 200m od domu), ale co tam, byle dobrze się czuł, i uczył. Właśnie jest w szkole:eek:, a ja mam zawał. Śniadanie mieli zabrać, coś do rysowania, i buty na sale gimnastyczną.
 
U nas dziś zimny wiatrzysko i podobno nieprzyjemnie na dworku.Mam nadzieje że dzieciaki mi nie wywieje bo jedziemy na pogrzeb.
A poza tym to u nas po staremu.
Piszecie o tych kremach z filtrem że drogie a ja cholercia musiałam zamówic mustelle za prawie 50 zł bo nivea uczuliła małego,prysły mu od niej naczynka i czerwone poliki się zrobiły mam nadzeję że ta mustella go nie uczuli bo i tak czekam na kuriera wydałam na emolienty i ten krem na słońce prawie 300zł a to i tak dużo taniej mnie wyniesie niż isc do apteki kupic.Mam nadzieję że na jakies 4 miesiące mi tego wystarczy.
Pięknie te wasze księżniczki wyglądają w kolczykach:tak:
Asia ślicznie wygladacie na zdjęciach ślubnych.
Mały dziś w nocy ładnie spał,w ogóle ostatnie noce troche lepsze,mam nadzeje że juz tak mu zostanie bo co go pochwale to znowu cyc co 2h:-p
Buziaki i miłego dnia laski:-)
 
Hello mamuski :-) lapek mi sie wysypał i mnie deczko nie było:cool:

Najwazniejsze wczoraj bylismy u audiologa na odtatnim badaniu i młodawkoncu certyfikat dostała i wsio ok nastepna wizyta jak mała bedzie miała 15 miesiecy.
Moj m coraz czesciej napomina o braciszku dla Pati :shocked2:druga parka mu sie marzy z mała roznica wieku ale to juz nie na moje zdrowie ciaza i porod ,aczkolwiek nigdy nie mow nigdy:-p:-D.
U nas ciepło super zyc az sie chce jak tak cieplutko my godzinami na spacerach itp:-) wczoraj zaliczylismy po wizycie u audiologa ikee i centrum handlowe i w koncu troche uzupełniłam sobie szafe wiosenno -letnimi ciuszkami:cool2:

Miłego dzionka:-)
 
reklama
ja teraz kupilam krem z wiko to taki sklep w miare dobry, ja go lubie, krem z filterm 50 , do tego fioletowy (sklad jest ok) kosztowal 2 funty, obok reklamowane. Kupilam tanszy posmarowalam siebie i mala i jest ok. Nie patrzcie na firme tylko sklad oni nas tak naciagaja :crazy:
 
Do góry