reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
Hej! No to wedle prośby Axarai napisze co u nas. :cool2: Ząbkowanie do potęgi N-tej! :hmm: Wiem, że nie jeden Adrian tak boleśnie je przechodzi i współczuję wszystkim tym dzieciaczkom, które tak muszą cierpieć.:-( Dziś doszło już do tego, że odmawiał cycka przez 12 godzin. Zjadł pół 1/3 słoiczka obiadku, 3 łyżeczki owoców i pół kubeczka jogurciku. Wypił 100ml herbatki. To tyle przez 12h. Cały dzień marudny nic mu nie pasuje. Ostatecznie przypomniał se o cycku o 19 i o 21 po kąpieli, po czym poszedł spać. Cały dzień gryzł gryzł i gryzł, moje palce, gumowa szczoteczkę do zębów, schłodzoną marchewkę i 2 gryzaki i wszystko co napatoczyło mu się pod rączki.:growl: Zalegający katar dalej ma. Spływa mu do gardła i powoduje kaszel i charczenie. Wszyscy lekarze (3) mówią, że to nic groźnego.:eek: Trwa to już 6 tygodni.:oo2: Zastanawiam się nad skonsultowaniem tego z kolejnym lekarzem, bo dla mnie to NIE normalne. Od niedzieli Adriano siedzi sam.:-D Poza tym ładnie już przekręca się z plecków na brzuszek i pełza do tyłu, a raczej ślizga się po panelach ;P Umie tez "kosi kosi", a teraz jestem na etapie uczenia go papa.:-p Ile wazy i mierzy nie wiem, bo ciągle zapominam go zmierzyć, a kontroli jeszcze nie mieliśmy a powinniśmy już niedługo mieć bo tu są między 7 a 9 miesiącem. To by było na tyle u nas. Zaglądam tu czasami, ale na pisanie jakoś weny brak. Często wpadam na Galerię i powiem, że rosną nam dzieciaczki oj rosną :tak: Nim sie obejrzymy, będziemy świętować roczek :-) Fasolka uwielbiam patrzyć jak Twój piesek tuli się do Pati :happy: Mój puki co, to podchodzi od czasu do czasu i wącha (czytaj: jak pełny pampek albo się ulało :-D). Marlena uwielbiam oczka Twojej córci - są jedyne w swoim rodzaju :rolleyes2:Axarai Twoja Adi jest po prostu cudna, ślicznie wygląda w tych kolczykach :tak: i tak jak mój Adi (hehe) uwielbia bajeczki. Mój to już nałogowiec. Często wyłączam TV, bo nic do niego nie dociera tak ogląda :-p Lilijanna jak czytam co wyprawia twoja Weronisia to jestem w szoku:szok::szok: Stawiam stówę, że będzie pierwszym wrześniowym dzieciaczkiem, który pójdzie na nogi :tak::tak:Wszystkie nasze dzieciaczki są przekochane :wink:Przepraszam, że nie napisałam do reszty dziewczyn, ale słyszę, że dziecko mi w niani kwęka. Dobranoc i słodkich snów wszystkim życzę xxxxxx
 
Ostatnia edycja:
Bebe85 - brawo za wytrwałość
Martusia - super Oli
anmika - mi Weronika w nocy tak krzyczała + płacz jak w ciągu dnia robiła ćwiczenia i pojawiały się postępy typu, raczkowanie, siadanie itp.
Taycia - idź do lekarza, weekend się zbliża, a dzieci kochają chorować w weekendy, więc niech zobaczy go.

Wszystkiego dobrego dla 7miesięczniaków.

Axarai - a Kacowi tak ogólnie, poza tą jedną sytuacją co nie zrozumiał to podobało mu się czy nie za bardzo?
Fasolka35 - super 3/4 spodenki ma Pati.

Lecę do sypialni, bo Weronika coś mi się przebudza i nerwowo śpi. Może odreagowuje to bieganie po ogrodzie. :confused2:
 
Witam tradycyjnie z kawą;-)pranie sie pierze młoda wygibasy wyczynia na macie:cool2: starsze poszły do szkoły .Ja dzis tradycyjnie uziemiona czekam na kurierow jak co piatek:cool2:ale zeby nie było nudno umowiłam sie z kolezanka ma wpasc na kawe z dziecmi corcia ma 15mies a syn 4 lata wesoło bedzie :cool2::-D łoda od 2 w nocy spała bardzo niespokojnie :dry:obstawiam zeby i wrazenia z dnia....

ZDROWKA chorym :-) i miłego dnia mamuski:-D:-D
 
Hej:)
A my dziś w końcu w domu.Przez 3 dni kursowałam gdzieś ciągle,zakupy,pogrzeb babci,przychodnia neanotologiczna,więcej zakupów a w domu sajgon.W końcu może ogarnę troche w domu,troche jutro i muszę iśc ogarnąc na moim skalniaku po zimie.Spacerek porządny zrobimy nie muszę się nigdzie śpieszyc:-)
Heh pochwaliłam Marcela że lepiej śpi i dziś znowu cyc częściej:-p
U mnie już 20 stopni,chyba będzie piękny dzionek i Wam też takiego życzę:-)
 
Zazdroszcze Wam pogody... u Nas kolo +11'C,ale czesciowo deszczowo...

U Mikusia troszke lepiej... tzn. ostatni Panadol dalismy mu o 21.30 (zbil nawet o 37,2'C),ale juz z rana o 7 mial 38,6'C,wiec dalam mu Nurofen. Jest bardzo marudny, poszedl spac juz po 2 h (zazwyczaj wytrzymuje 3h)...

Zobaczymy jak dzisiaj bedzie i jesli bedzie lekka poprawa (tzn. temp bedzie spadala) to nie pojdziemy do lekarza,a jak bedzie nadal rosla pomimo lekow obnizajacych to pojdziemy na pewno ( u Nas lekarze przyjmuja tez w weekendy ;-),bo sluzba zdrowia wszedzie prywatna).

Pozdrowienia!
 
Hallo Kobitki!!!
Anusienka dzięki za raporcik!!! Cieszę się, że u was ok:-) Moje chłopaki w zasadzie bezobjawowo przechodzili ząbkowanie, jedynie ślinotok był. Ciekawe jak będzie u Adi, na razie nic się nie dzieje, ba nawet się nie ślini. Jej w ogóle ślina nie leci:szok: Wyobrażacie sobie, dla mnie to szok po Kacu i Emilu którzy się ślinili jak stado bernardynów.
Taycia Kaci miał gorączkę przez trzy tygodnie, w tym może 4 dni bez, po 40 stopni, lekarze mówili, że nic się nie dzieje. Masakra. Zdrówka dla Małego.
Beacia ja tez się przekonałam, że nie można mówić dobrych rzeczy o naszych dzieciach, bo zaraz jest odwrotnie. Jak powiem, że Adi ładnie śpi, to potem nie śpi wcale:-)
Lilijanna Młodemu bardzo się podobało, i pewnie jak by pani nie powiedziała, że płakał, to by sam nic nie powiedział. Wszystko mu pasowało, i szkoła i panie. Tylko, że jak pójdzie do tej specjalnej zerówki, a mam wielką nadzieję że tak, to będzie chodził do innej szkoły bo tu zerówki nie ma, a za rok wróci wtedy tu.
Fasolka miłej zabawy w dzieciowym gronie:-)
Już weekend. M wraca z pracy, i będziemy tapetować, no chyba, że jeszcze nie będzie padać to do centrum pojedziemy na spacer, ale niestety wczoraj 30 stopni w cieniu, a na weekend zapowiadają 13 i deszcz:baffled:
 
Axa - Starszak kiedys mial przez tydzien i to wysoka do 40'C i tez niby nic sie nie dzialo...moze to jakas wirusowka?
Jak zakupy wczorajsze? kupilas sobie cos lub dzieciom?
Ja juz nigdy nie chwalic Malego,bo jest tak jak mowisz... :tak::tak::tak: Nunus juz spi godzine... biedny niech spi. Organizm sie regeneruje. Biedne chore Dziecko :*
 
reklama
Do góry