reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
Hej! widzę, że wzięło Was na wspominanie, też ostatnio przeglądałam listę wrześniowek, część pamiętam, a tak dawno nie widziałam.
Ja jak zarządziła Axa staram się raz na tydzien coś napisać :D myślę, że to fajna sprawa :D bo czytam cześciej, ale nie wyrabiam pisać :)
Co do ubierania - u mnie w okolicy chyba wszystkie mamy przegrzewają dzieci, czasem czuję się wyrodna i aż czapkę cienką zakładam bo czuję się jak kosmita, obok wózki z kocami i osłonkami!!! :)
U nas dzisiaj 8 mc! :) super. Stan na dzis: zebów brak, od 2 dni posadzony w miarę się trzyma :D a nie leci, próbuje podnosić pupę do pozycji raczkowania, ale jeszcze daleka droga, za to w pełazaniu osiągnął predkości prawie ponadświetlne :) noce nadal z 1-2 pobudkami.
O tak wygląda nasz "bilans" 8 mc :D
buziaki!
 
mojej sąsiadce spadło 6msc dziecko z przewijaka ;((((( podobno nie mogła zatamować krwawienia, karetka na sygnale ich zabrała..
Boże kochany nie mogę przestać o tym myśleć...
 
perell o matko! mam nadzieje ze bedzie dobrze!

Stokrotka ciezko samej z bablem...dobrze ze masz Nas :)

Fasolka no te postepy teraz to migiem widac :) moja tez tak kombinuje ze az strach ze cos sobie zrobi...

polisia U nas tez 2 pobudki w nocy...

Tygrysek slicznie Jasiu siedzi....
 
Perll o matuchno oby wszystko ok było....

No ze spaniem u nas tez kiepsko a juz tak fajnie było od dawna noce przesypiała a teraz pobudki i to po kilka czasami:nerd:
 
Ja mam pobudki 3-4 w nocy i to już od ponad 7msc niezmiennie. Raz jedyny przespał mi całą noc, a ja i tak się budziłam sama z siebie w godzinach kiedy normalnie do niego wstawałam.

Polisia ja mojemu nakrywam kocyk jak śpi i wgl mam wrażenie że u mnie to wiecznie zima a u was lato, wy bodziaki sukieneczki i rajstopki a ja bluzy i kurtki :no:
 
Perell o jezu... sama to przechodzilam jakies 2tyg temu wiec wiem co ta kobieta czuje... oby wszystko bylo ok.
Stokrotko tulam Cie. mocno

a ja sie chwale moim zdolnym dzieciem :) siedzi sam, czasem sie gibnie ale to juz rzadko, z siadu przechodzi do czworakow tylko trzeba z nozka pomoc no i dzis wrocilam do domu to przyraczkowal do mnie z polowy pokoju na korytarz :D

generalnie z Olim ok, tylko nieraz atakuja zabki i wtedy ryk jak nie wiem :/. dzis udawal krokodylka tak lapkami smiesznie uderzal przy raczkach i buzia no nieraz strasznie smiechowy jest. i ladnie w krzesełku je :)

a ja mam na 8 maja wizyte u lekarza bo coraz gorzej z kregoslupem i z reka boli jak cholera :/

zycze przespanej nocki wszystkim :)
 
Perel straszne:-(napisz co z maluszkiem jak się dowiesz.

Nockę mieliśmy okropną,mały przedrzemał ją w mim łóżku na moim ręku inaczej ryk,jęczenie i tak się załączało co chwile,gorączka do 39 innych objawów brak.Dostał czopka i zaczyna się uśmiechac a ja padnięta.Może to trzydniówka tak się pocieszam bo na zęby to chyba za duża ta gorączka.A i wymiotował mi wczoraj 3 razy ale to z gorączki chyba bo on tak ma przy gorączkowaniu organizm tak mu reaguje
 
reklama
Do góry