reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
Awersja słyszałam że takie cuś pojawia się w zabawkach kąpielowych ale w macie to bym nie pomyślała..
kuriera nie ma wrrr...
 
To czarne coś to grzyb i będzie rosło jeśli się maty nie będzie pielęgnować, czyli po każdej kąpieli trzeba opłukać i wysuszyć. Jeśli się tego nie zrobi na banka urośnie.

Weronika w dużej wannie, w dużej, bo mamy ponadwymiarową i bez maty jest i sobie radzi.

U mnie kurier dzisiaj o czasie, zresztą jak zawsze praktycznie. :tak: Przyszło 1000 zdjęć, które wywołałam z dziewczynami. Trzymać kciuki, mam plan wieczorem się z tym zmierzyć. :laugh2:

Jutro sobota, mam plan na targowisku zakupić owoców troszke i dżemów na zimę porobić. :-)
 
lili
powodzenia ze zdjęciami
czeka Cię ogrom roboty z tym hehe

a z tą matą masz rację
dlatego ja sobie odpuszczę ten zakup
kolejny obowiązek
może to i robi się raz dwa ale jak jestem jeden na jeden z Tośką to staram się nie dokładać sobie kolejnych zadań
 
Kurier przyszedł o 17.40..
Krystian uważa że to karton jest prezentem a nie pchacz.. ZNOWU. W takich momentach przestaje wierzyć w sens kupowania mu czegokolwiek ;-)

Lecę do biedronki, pieluchy huggies są w promocji (w rozm.4 wychodzi 49gr za szt) więc skuszę się i je wypróbuję.
 
Ojczulek wziął dzieciaki na spacer krótki, w sensie poszli zakupić chleb, bom nie upiekła. :cool2: Bosze jaka cisza w domu. I spokój. Jak błogo. Jak miło. Częściej proszę. :-p
 
Hej :)
Lili chwilo trwaj
Fasolka bo gorąco,nie ma czym oddychac,ja też bez życia i werwy
Awersja gratulacje dla zębuszki :)
Perell to Cię kurier zrobił w bambuko,naczekałas się :crazy:

U nas przebił się dzis 3 zębol,jak nie było to nie było a tak w ciągu tygodnia 3 :)
Dzieciaki wypluskały się w basenie chyba teraz ja tam walne nura na ochłodzenie:-D to nic że płytko:-pNie no nie chce mi się;-)wiatrak bym załączyła ale Marcel zrobi na niego polowanie.Jednak jak był nie mobilny to był spokój :)
 
reklama
dostalismy cudowny lek na srake ale sprobujemy najpierw natura czyli banan w lape i jemy :)
Perell a moze Ty tez sprobuj banana albo ryzu?

doktorka mowila ze gorna zabki sa duzo gorsze w sensie wychodzenia niz dolne. a nasze gorne juz na wylocie. ta, od miesiaca... :p

Oliwier dzis wpadl w szczebelki akrobata jeden wstaje na prostych nozkach tak jak piesek no i masz. ale nic powaznego sie nie stalo tylko lekki skrzyw.

a poza tym noc ciezka bo jakis zasrany c**j obudzil mi dziecko po polnocy domofonem. swoja droga zeszlam to nikogo nie bylo. no chyba nie przeslyszalo mi sie... :/

to sobie marudzilam.

buziam Was
 
Do góry