reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

My dzisiaj też mamy pierwszy miesiąc i widzę, że ten 28. to i dla was dzisiaj łaskawy chyba będzie- Bubbles już się "zdecydowała", no i super, gratulacje :-)
Ala i amalie trzymam kciuki, żeby wszystko ładnie się ułożyło .. u mnie też pocxątek był kiepski ale teraz jest cudownie, więc mam nadzieję, że wam też szczęście dopisze.

Piszecie o karuzelach,.. właśnie się zastanawiam czy już przykręcić.. może Franula się już zainteresuje.

Kciuki i jak wejdę przed nocnym karnieniem ma tu być jeszcze przynajmniej troje nowych bąbelków ;-)
A.. i przetrzymanie małego wczoraj poskutjowało i tylk raz wstawaliśmy na karmienie. Dzisiaj też pomęczę i może w końcu się przestawi na właściwe tory ;-)
 
reklama
Wesolutka sliczne te twoje gwiazdy:)

To u nikogo sie nie rozkrecilo dzisiaj? Myslalam, ze Filip bedzie mial z kim swietowac urodzinki:)

Zaraz opisze w odpowiednim.watku czemu CC.
 
Mòj Skarbek też pozdrawia :)
 

Załączniki

  • 1411927981351.jpg
    1411927981351.jpg
    27,9 KB · Wyświetleń: 68
Witam się :)

Nie nadrobie, teraz moj wyjechał ja sama ://
Bubbles slodziak :) gratuluje!!

Choco wygląda na aniolka :) jaką ma wagę teraz moja 5 kg rowne, w środę szczepienia a ja zaziebiona i miki też oby malej nie zarazić..
 
reklama
Do góry