reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
Maltanka ja mialam znieczulenie ogolne, nie pozwalaja mi wstawac i zajmowac sie malym:( no i chca, zebym odespala.

Chociaz powiedzieli, ze na spanie, a poki co efektow nie widac, wiec moze to tylko jakies uspokajajace.
 
Maltanka no ja mialam ciecie po 15 i powiedzieli, ze rano dopiero wstaniemy, no bo o 3 w nocy mnie nie beda przeciez budzic:)

Ehh.. czas sprobowac zasnac, bo juz sie na jutro pozapowiadali z wizytami, wiec nie wypada wygladac jak zombie:D

Dobranoc:*

Ann_ czekamy na dobre wiesci:))
 
Dziewczyny mega bardzo bolą te skurcze ale nie są one do końca co tyle samo minut jest np tak
10,10,8,10,10 lub 8,8,8,6,8
 
reklama
Ann to TO ;-)
ja nie ogarniam.bolu piersi i skurczy macicy przy karmieniu a karmie praktyvznie bez przerwy od kilku godzin. Jak tylko zabieram piers - ryk.
Jestem na granicy wytrzymalosci i zmeczenia.
Przystawiona jest wg poloznej prawidlowo a boli jak szlag.

powinnam na innym watku
Jezu ale ja nieogarnieta jestem. Prawie w ogole nie spalam.

na dodatek zle.sie czuje znow, katar dalej i zaczelam pokaslywac :-(
a dzis odstawili antybiotyk rano. :-(

pozdrawiam i jak sie ogarne to doklafnie wszystko opisze. kciuki za nierozpakowane!!!
 
Do góry