reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

cześć dziewczyny, wiem że troche nie w temacie, bo jestem staraczką, ale mam do Was pytanie.
Otóż staramy się o dzidzię, ja mam cykle nieregularne 30-40 dniowe, więc od 20dc kochaliśmy się codziennie do 25, miałam jakiś ślux ale zbytnio nie rzucał się w oczy podpłodny. potem kochaliśmy się co 2 dzień, 27 pazdziernika a 28 zauwazylam juz wiecej sluzu przezroczystego. 29 pazdziernika mialam skok temp do 37 st, a wczesniej, do 20dc mialam temp w granicach 36-36,5. no i 29 pazdziernika sluz troche jakby sie zatrzymal, byl bardziej biały, ale nastepnego dnia znowu przezorczysty i rozciagliwy.. i tak mam do dzisiaj, mam uczucie mokrości cały czas, na wkładce jest śluz, a raczej białe grudki, ale jak sie podcieram papierem toaletowymto jest go dużo i przeźroczysty.. czytałam że śluz w ciazy jest biały, czy to jest zawsze reguła, czy poprostu jest taka możliwość że ja mam cały czas póki co płodny, i może to oznaczać ciąże ? test bede robic za tydzien, juz nie wytrzymam do tego czasu :( dodam że pobolewa mnie podbrzusze, ale nie chce sie zbytnio nakrecac, bo moze to psychika.. piersi mi sie tez wydaje ze sa wrazliwsze, i twardsze, ale sama nie wiem czy to nie moja podswiadomosc sobie sama robi :/
 
reklama
Po pierwsze jesli jestes w ciazy to Twoj organizm jeszcze tego nie wie poniewaz zagniezdzenie nastepuje pomiedzy 6 a 12 dniem po owulacji (najczesciej ok 8 dpo) a z tego co piszesz ovu mialas prawdopodobnie 29.10. Po drugie radzilabym test zrobic nie wczesniej niz 12 dni po owulacji bo wczesniej moze nie wyjsc. Zycze cierpliwosci i powodzenia
 
Do zapłodnienia nie dochodzi tak późno jak pisała Ritta. Aczkolwiek patrząc na to, że masz wyraźny spadek temperatury to raczej nie doszło do zapłodnienia - ale to ciężko mówić nie widząc Twojego wykresu, jak chcesz napisz na priv - nieco się orientuję w NPR. Powodzenia!
 
Do zapłodnienia nie dochodzi tak późno jak pisała Ritta. Aczkolwiek patrząc na to, że masz wyraźny spadek temperatury to raczej nie doszło do zapłodnienia - ale to ciężko mówić nie widząc Twojego wykresu, jak chcesz napisz na priv - nieco się orientuję w NPR. Powodzenia!

nie sugerowałabym się temperaturą przed zagnieżdżeniem. w poniedziałek miałam temp ciała 36,7 i strasznie mnie kłuło podbrzusze, czasem aż musiałam usiąść. podejrzewam, że było to zagnieżdżenie. od wtorku mam temperaturę równą 37 st, sutki wrażliwe na dotyk, chociaż nie są aż tak bolesne jak niektóre piszą, że można zejść z bólu. nie bolą, są poprostu wrażliwe. więc na 90% podejrzewam ciążę, w piątek zrobię pierwszy test, za pare dni powtórze.
 
Zakupiłam śpiworek i muszę przyznać, że jest milusi :happy:
Pastelowa czy Ty już szczepiłaś swoje maleństwo? ja zamierzam jutro i strasznie się boję bo nie wiem czy 6w1 to dobry wybór ... ponoć bardziej obciąża organizm maluszka :-( z drugiej strony... to mniejsza ilość ukłuć :tak: i co tu wybrać...
 
reklama
Tak, szczepiłam już Lilke... wybrałam szepienie 6w1 ze względu włsnie na ilość ukłuć. Oczywiście był mega płacz :( dodatkowo jeszcze wykupiłam pierwszą dawkę rotawirusów bo to już była doustna 'szczepionka' do picia. Na szczęście Malutka dobrze przyjęła szczepionki, nie miała żadnych obrzęków w tych miejscach ani gorączki ci się podobno zdarza..
Teraz planuję pneumokoki i meningokoki... tylko przeraża mnie znów wizja steaszliwego płaczu.

Cieszę się, że zakup śpiworka udany :) ja kupiłam kiedyś śpiwirek w h&m ale nie jestem zadowolona.
 
Do góry