reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Amaliee w Pepco kupiłam ostatnio skarpetki po 1.90 za parę i musze powiedzieć że nawet sie nie suplą na piętach. Zależy jak się trafi. Mój małz kupił tam za 3 zł rogi renifera takie na opasce do wlosów i jak nasz młody marudzi to zakładamy je mu w pasie gdy przebiera nóżkami to dzwonią :-).To nasz jeden z patentów na opanowanie furii naszego juniora.
W c&A jeszcze nic nie kupiłam bo kompletnie zapomniałam o tym sklepie a jak ma się rozmiarówka? zawyżona czy mniejsza w porównaniu do 5.10.15?

Dziś byliśmy na szczepieniu rota i 6w1. Rota tradycyjnie małemu smakowały a przy 6w1 było gorzej znów się popłakałam. Na szczęście był mój małż - ten to jest wytrzymały, no... ktoś musi.
Młodzieniec póki co czuję się dobrze ogląda bajkę Peg i kot :-D

Amaliee a Ty dalej podtrzymujesz swoje zdanie odnoście pneumo i meningo?
 
reklama
ja nie zamawialam w smyku przez internet tylko kupowalam w sklepie stqcjonarnym. na promocji mi wyszlo po 5 zl za body po 10 za pajaca wiec mysle ze to ladna przecena. a jakoscia powiedzialabym ze tak jak z 5 10 15 albo i lepiej troche. no i rozmiarowka jest klasyczna. jak 68 to 68 a nie dziadostwo z pepco gdzie w dodatku mi sie dziury porobily w bodziakach czujecie?

za za tydzien drugie szczepienie 6w1 i druga dawka rota :-( juz sie boje. jakbym mogla to bym tej pierwszej rota nie podala a tak to juz dokoncze..
 
Alicja z ta rozmiarowka w smyk to tez różnie bywa. Ja kiedyś kupiłam na promocji pajace 68 i 74 a w domu okazało się ze są takie same
 
Ja tam szczepie ;) Lilka tylko na pierwszym szczepieniu bardzo płakała a później już tylko gdy jej pielęgniarka kończyła wciskac płyn ze strzykawki.

Nie mam nic z 5 10 15. Nie ma u nas tego sklepu stacjonarnego i nie interesowałam się nim bardziej;) Natomiast smyka polecam:) rozmiarówka też ok. Jutro ma przyjść przesyłka właśnie ze smyka to napisze coś więcej. Nawet zamówiłam kurteczki na przyszłą zimę bo ceny były bardzo przyjazne:)

Asia, mam nadzieję, że po szczepieniu Igorek nie będzie marudny:)
 
Amaliee na piguły trzeba uważać. Ja zawsze na sczepienie umawiam się z ulubioną pielęgniarką bo nie chce aby kuła małego dziewczyna która się uczy, jak byłam w ciąży to tak mi pobierała krew że rękę 2 tyg czułam a raczej jestem twardzielką :-)

Mój Igorek po szczepieniu ma się dobrze więc uffff, ale pediatra powiedziała nam żeby nowe jedzonko wprowadzić miesiąc później aby jeszcze trochę pocyckować. No i teraz nie wiem ...
 
Ja tez mialam wątpliwości co do rozszerzania diety. Bo Franio niby ma alergię pokarmową i nasz rodzinny mówił , zeby rozszerzać po 6 m-cu, a lekarz, ktoremu ufam bezgranicznie zeby normalnie, czyli po 4. I tak zrobiłam. Tylko ze cos mlodego obsypalo na brzuszku, raczkach i troche nóżkach. Ale tez w jednym czasie zmieniłam plyn do prania i do kąpieli bo mi sie skonczyly te co zawsze i teraz nie wiem. Zrobilaw tydzien przerwy z marchewką i wrocilam do poprzednich płynów, wszystko zniknęło. Teraz będziemy obserwować...
 
Madlena dobrze ze u Was ok bo ske martwiłyśmy , oby ta wysypka od proszku.
My tez dzis walczyliśmy z usypianiem , w koncu 22:30 przystąpiłam go znow i zasnął ale wcześniej zamiast go wykapać pozwoliłam mu zasnąć o 19.
Nie umiałam zrobic tych odbitek z masy solnej , wyrzuciłam cała masę do kosza ;/ woec dla dziadków nie bedzie ;( my mamy te ramki co Anusia .
Maltanka tez macie to chicco polly? Ritta jak dobie radzicie z tym przesuwaniem ? My na razie robimy rozeznanie ten mi sie podoba bo fajnie sie składa
 
Nie wiem czy mnie pamiętacie...właśnie wyprowadziłam się od męża. mam dość byłam z wampirem emocjonalnym. Tragedia. dzisiaj podjęłam decyzję. nie chciał mnie wypuścić z domu i rodzice po mnie przyjechali
 
reklama
Do góry