reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Alison mi znajoma polecila serie Heidi Murkoff. Kupilam dwie czesci :) pierwsza "w oczekiwaniu na dziecko" a druga "pierwszy rok zycia dziecka". Jestem z nich zadowolona. Wszystko przejrzyscie opisane miesiac po miesiacu ;)
 
reklama
Anusiaszymka ja biorę Dupka 2 razy dziennie najprawdopodobniej do końca 12TC. Czy to prawda, że wycofano Fenoterol? U mnie przy poprzedniej ciąży bez tego leku by się nie obeszło :(, do tego nie ma jeszcze zamiennika, wiecie coś o tym??? Pozdrawiam wszystkie mamusie :)
 
Hej. Ja po wizycie. Dzidzi rośnie i fika fikołki. Zaniepokoiło mnie tylko to ,że Gin zauważyła ,że ma przepuklinę pępkową ale stwierdził ,że na tym etapie może jeszcze mieć. Oczywiście poczytałam i mam strach w sercu. Wiecie coś o tym? A co lepsze bez ogródek stwierdził ,że chłopak. Hmmmm
 
Już płeć określił?Nie za szybko? A nie masz się czym martwić, skoro lekarz nic nie zalecił. Będzie dobrze :-)
 
Emalia no zaszalal ten Twoj lekarz z plcia:p nie nastawialabys sie zbytnio na wiarygodnosc jego stwierdzenia:))
 
No ja z tej płci to sie śmieje, bo to faktycznie wcześnie, ale pytałam go czy se ze mnie jaja robi czy faktycznie widzi i ten patrząc na ekran mówi " no tu jedna noga,tu druga, a tu wisi" :) To niech mu będzie. To nie ważne. Mam tylko nadzieje,że za dwa tyg na genetycznym juz nie będzie tej przepukliny bo sie wchłonie. Poczytałam ,że to fizjologiczne i każdy dzieć tak ma. Oby...
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam wieczornie :-)

Z tym moim duphastonem może uda się jechać po samą receptę. Wtedy to koszt 20 euro, zawsze to nie 100 jak za wizytę. Dzisiaj tam dzwoniłam,ale nie mogły mi powiedzieć bez konsultacji z lekarką, która była nad wyraz zajęta i niestety nie oddzwoniła. Będę ich męczyć jutro.
Maddlena a Ty tak z jednym dniem odstawiłaś dupka? dobrze zrozumiałam?
emalia fajnie,że podejrzałaś bąbelka, nie wiedziałam, że miałaś dziś wizytę, niemniej cieszę się ,że wszystko ok. a z ta płcią faktycznie niezłe ;-)

kasica przykro mi,że Twoja odwołali! Przy okazji znalazłam plusa w tym,że ja nie mam jednego lekarza tylko zespół, jak któryś chory, to zawsze jest zastępstwo :-) chociaż tyle :-)
kusiak no w końcu się odezwałaś! dziś to chyba myślami Cię ściągnęłam :tak:

Co do książek to mam te same co dziewczyny '' W oczekiwaniu na dziecko'' i ''Pierwszy rok zycia dziecka''. Dla mnie fantastyczne, przejrzyste i treściwe.

Miłego wieczorku kochane!
 
Do góry