reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Kochana super wiadomość:) jak się czujesZ?


:-D:-D:-D
Trzecia ciaza ale póki co bezobjawowa :tak: Tylko chce mi sie skakać, spiewać i tanczyc ze szczęścia że mam tę kolejną okazję na bobasa :tak: Jedne co mnie już złapalo na "dzień dobry" to infekcja pęcherza zaraz po świętach, ktore miewam w ciazy non stop :dry: Poza tym totalny lajcik i spokój ducha....
 
reklama
ookatkaoo1993 no dobrze ale jak pójdzie na wizytę to o wiele więcej wyda ( o ile prywatna to wizyta) i niczego się nie dowie tak wcześnie więc z dwojga chyba lepsza ta beta. Pęcherzyk może i będzie ale ważne jest serduszko w tym wszystkim bo to że coś tam w macicy się dzieje jest już potwierdzone testem. Bardzo mały odsetek jest kobiet u których beta jest tak niska i przez kilka dni tak mało przyrasta, a później okazuje się że jest wszystko ok.
Też weź pod uwagę, że ty pojechałaś na betę przed pozytywnym testem sikanym ;) tekila85 zrobiła już sikacza i są dwie kreski, teraz kwestia sprawdzenia czy odpowiednio rośnie. Są różne kobiety, ja wolałabym wiedzieć wcześniej jakby było coś nie tak niż żyć w nieświadomości.

widzisz dla ciebie BETA to **** a dla mnie to jedyny wiarygodny test do momentu wizyty :tak:widocznie laboratorium u ciebie zawiniło bo jak ciąża jest to beta nie mogła wyjść niższa niż za pierwszym razem. U mnie beta też 45 zł :szok:
 
Sama robilam pierwsza bete po to aby ciaze potwierdzić :tak: teraz mnie cieszy ze rośnie. U mnie to tanioszka w takim razie 29zl płace i jeszcze mam 5% rabatu jako stały pacjent.
 
tekila85 rób jak ci serce podpowiada :tak: ja tylko napisałam ze swojej perspektywy. Pomóc pewnie,że nie pomoże czy będzie wszystko ok, czy nie. Tu bardziej chodzi o świadomość. życzę ci spokojnych 8 miesięcy ciążowania i żebyś usłyszała serduszko jak najszybciej :-)
 
Eleni-No widzisz, każda ma inne podejście, widać mnie odrzucił ten błąd w laboratorium który kosztował mnie 45 zł i kupę nerwów. Ale teraz już mam potwierdzoną przes lekarza ja bardziej poradziła bym Tekili poczekać i iść na wizytę końcem stycznia, chyba że teraz masz na NFZ to bym się nie zastanawiała:)


Nimfii z córką jak chodziłam w ciąży to ledwo jedną infekcje wyleczyłam jak już przypałętała się druga:)


Dziewczyny co powiecie na jakiś wątek o opisywaniu relacji z wizyt, zdjęcia usg, może Galerie Brzuszków?tak pusto tu... a żebyśmy nie pisały wszystkiego na kupę... tylko wszystko tak żeby było wiadomo o co chodzi:D co wy na to ? Propozycje?
 
Tak niech bedzie watek o wizytach u lekarza, będzie przejrzyscie :tak:

u mnie infekcja pecherza plus miejsc intymnych to norma w ciąży :nerd:
 
ookatkaoo1993 z tymi oddzielnymi tematami to bardzo dobry pomysł ;) zauważyłam że każdy miesiąc ma swoje tematy typu :galerie brzuszków, relacje z wizyt i zdjęcia usg, zdrowie, zakupy dla maluszka i mamy ;) tylko jak zakładamy jakiś to fajnie by było żeby w tytule znajdował się rok np brzuszkowa galeria wrześniówek 2014 bo później jak w całą listę postów od ostatniej wizyty się wejdzie to będzie trzeba szukać ;) a tak cyferki zawsze przyciągają wzrok i łatwiej znaleźć:tak:

ja w pierwszej ciąży też non stop z infekcjami :wściekła/y:
 
Ja też myślę że wątek o wizytach musimy założyć jak najbardziej bo na galerie brzuszków to jeszcze troszke za wszcześnie. ;-)Mogłybyśmy stworzyć również liste wrześniówek z terminami porodu taką listę mają majówki i myślę że to całkiem fajna sprawa bo wiadomo wtedy ile nas jest.
 
Ostatnia edycja:
:) Wiem,że dobrze radzicie-sama też bym to poradziła-ale ja ciąże mam potwierdzoną testem-to beta mi aż tak dużo nie pomoże bo dla mnie liczy się usg..w pierwszej ciąży beta rosła ładnie a na usg nic nie było widać..była prawie 2tys. i nic-nigdzie....dlatego mnie beta nie uspokoi:)
A do lekarza muszę iść teraz, nawet jak mi nie zrobi usg-po L4 i ewentualnie jakieś inne zalecenia:) starając się tyle lat-prawie 8, mając tyle problemów itp. muszę być pod stałą i szybką opieką lekarza:)
Z jednej strony się boje, ale z drugiej coś mi mówi,że będzie dobrze:)
 
reklama
No i wlasnie dostalam informacje, a zarazem potwierdzenie :) beta 113, a wiec bardzo wczesna ciaza :) z radosci skacze do gory :D
 
Do góry