reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Denka życzę wytrwałości.
tekila młoda jeszcze jesteś. Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku.
Ritta hmmm mam obawy, bo w pierwszej ciąży było wszystko bardzo dobrze, a okazało się, że Andrzeja trzeba wyjmować w 8 miesiącu bo brakuje mu pulsu. Z wizyty karetką pojechałam do szpitala. W szpitalu powiedzieli, że moja Pani doktor pomyliła się, bo KTG wychodziło bardzo dobrze. W końcu Pani doktor zabrała mnie do siebie do szpitala, a tam się okazało, że KTG nie jest dobre i musieli zrobić mi CC. Ta ciąża tak naprawdę jest wpadkowa (jedno "zapomnienie" ze strony mojego M i od razu ciąża), bo wcale się nie staraliśmy o drugie dziecko. Także obawy mam, a najbardziej boję się porodu naturalnego :), bo tak naprawdę za pierwszym razem i tak miałam mieć CC.

Byłam dziś na wizycie. Pani doktor zrobiła mi USG i była mała kropka :) ale serduszka jeszcze nie widać. Kolejna wizyta za 2 tygodnie. Dziś zrobiłam już wszystkie badania. Pani doktor z racji na mój wiek wyśle mnie na badania prenatalne. Mam brać kwas foliowy. Tyle u mnie :)
 
reklama
Ja tez dzisiaj jestem po wizycie u lekarza ( rodzinnego bo w UK w ciazy nie chodzi sie do ginekologa tylko do poloznej lub lekarza rodzinnego) pobrano mi kilka probek krwi i probke moczu niestety mam jakas infekcje i musze wziasc antybiotyk:-( dostalam takze zwolnienie narazie na 2 tyg. Nastepna wizyta u poloznej a potem USG juz sie nie moge doczekac kiedy przyjdzie list.

Wysłane z mojego C6903
 
agatka_natalia a planujesz rodzic naturalnie ? Ja tez jestem po cc i teraz planuje drugie. Tez boje sie naturalnego.
A ile masz lat jesli moge zapytac ?
 
Ritta nie wiem czy będę rodziła naturalnie, przeciwwskazań żadnych nie ma. Pierwsza ciąża i tak by się zakończyła CC bo Andrzej od 26 tyg. był tyłkiem odwrócony i nie chciał się przekręcić :) Jesteś z Warszawy?
Jeszcze 34 lata, ale za chwile 35.
 
Corke rodzilam w Lublinie. Mam tescia chirurga i cc robila jego kolezanka. Teraz tez rozwazam obcje porodu w szpitalu tescia.

Moze polecisz mi lekarza do prowadzenia ciazy ? Poki co mam gina z Medicoveru, mam abonament z pracy. Znajoma polecila mi lekarza ktory pracuje na Zelaznej ale ciaza u niego kosztowala ja 6000 zl :eek:
 
Witam Dziewczyny.
Ja zrobiłam 3 testy i 3 pozytywne :)
Wizyta u ginekologa 13 stycznia :) Mam nadzieję że wszystko będzie w porządku jestem już w około 7 tyg :)
więc wydaje mi się że urodzę pod koniec sierpnia lub na początku września
pozdrawiam :-)
 
Ritta Ja mam z kolei wykupiony abonament w Luxmedzie. Tam jestem zapisana do dr. Marka Chmielewskiego, byłam na jednej wizycie i było ok. Wcześniej prowadziła mnie doktor Katarzyna Bobrowska, ale już nie przyjmuje w LuxMedzie tylko w Multimedzie na Waryńskiego. Bardzo dobry lekarz. Dziś byłam w Legionowie u doktor Iriny Levkivskiej i ona prawdopodobnie będzie prowadziła moją ciąże razem z Anną Michałowską. Ta ostatnia przyjmuje u mnie w pracy. A Panie doktor razem pracują w przychodni na Białostockiej. Jak możesz chodzić do Multimedu to polecam Katarzynę Bobrowską.
 
reklama
Witam nowe koleżanki.
Denka, powodzenia oby wszystko Ci się poukładało w życiu
agatka_nataliadominikak86 gratuluję udanych wizyt.

Ja również zaliczam się do grona mamusiek +30. Antosia urodziłam jak miałam 29, a teraz wa wrześniu skończę 32.
Objawów nie mam żadnych poza większym apetytem i ciężkimi piersiami.
Kurcze nie mogę sie już doczekać wizyty, a to jeszcze półtora tygodnia...

 
Ostatnia edycja:
Do góry