reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
hej wieczornie dziewczynki :)

Ja dziś wybrałam się do koleżanki na kawkę i ciasteczka oraz uskuteczniłyśmy spacer długi :)
Tez już bym chciała zrzucić ten słodki ciężarek z brzucha, ale do 15 jakoś chcę wychodzić.
Ja to myślałam że nawet trzy doby trzymają. Ale to pewnie zależy właśnie o której godzinie dziecko urodzone

Emka spory już twój maluszek ;-)
 
Sawi mnie tez tak cmi jak na @ i to wlasnie z przepracowania chyba;)

U mnie w szpitalu tez zalezy o ktorej sie urodzi, ale po sn po 2-3 fobach sie wychodzi, a po cc najwczesniej po 5 dobie

Poznalam co to zachcianki w ciazy i pojechalam specjalnie do sklepu po kulki do mleka mleko cole i chipsy, az sie boje jakie rewolucje moga z tego wyjsc:p a no i udalo mi sie dostac herbate z lisci malin wiec mam zaparzona i czeka na wypicie:)
 
Cmi caly czas pomiedzy skurczami, a te sa tak co 15min-pol godziny nieregularnie a przy skurczu brzuch twardy i nic nie boli:-D Jestem jakis dziwny egzeplarz:-D
 
to chyba ja dziwny egzemplarz bo skurczy jak narazie nie czuje
tylko własnie ten ból @

ale już na spokojnie usiadłam do kolacji wiec zerkne na zegarek
a tyłek to mi zaraz rozsadzi:-D

z jednej strony lubie jak coś sie "tam " dzieje
a z drugiej nieznane przeraża mnie
 
reklama
Emka, to cos czuje ze bedziesz nastepna :)

anusia, ja tez bym wolala w dzien ewentualnie nad ranem zaczac, ale kto wie kiedy dziecie zechce sie ruszyc :p
u nas tez ida 3, dwie gorne sie przebily a dolne dziasla takie spuchniete ze szok. Ale jak wyjda to zostana tylko 5 :)

alpine hahaha smacznego :)

kurde ponoc Zuzanny sa zlosliwe i niegrzeczne... moze zmienimy imie to Mloda wyjdzie? :D

pojechalismy dzis do kuzyna, gdzie byl owczarek podhalanski i rudy kot i teraz Ola przez sen szczeka i miauczy ;) superowa noc sie zapowiada :D
 
Do góry