reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Witam się nocnie,
Jestem nową osobą juz kiedyś tu do Was "wpadłam" ale praca i bieżące obowiązki nie pozwalały mi na aktywne udzielanie się na forum, ale podczytuję Was dość regularnie :) na mnie pierogi, rower i herbatka z liści malin nie działają liczę zatem na pełnię księżyca :)
Termin porodu mam na jutro... zatem z rana jadę na ktg. Skurczybyków brak ale jadę...
Olinko88 mi położna powiedziała aby po upływie 40 tyg i 7 dni poród wywołać ponieważ może być już niewydolne łożysko...
 
reklama
Przyjeli mnie na patollogie, rozwarcie na 2 palce,ale jeszcze nie rodze..? Basia malutko wazy 2700 lozysko juz slabe wiec jak wyniki moczu i morfologii beda kiepskie to indukcja
 
witam się z rana, znowu od 5 nie śpię, a jak dzidzia się pojawi to dopiero spac się będzie chciało :-) O 7 będę córcię budzic i do przedszkola szykowac, a pozniej idę na ktg, mam nadzieję, że nie zostawią mnie w szpitalu.

wesolutka świetny filmik, nieźle maluszek szaleje ;-)

Alicjaaa85 moja też leżała w łóżeczku, ale tylko raz, a teraz jej nie ciągnie.. nasze dzieci już widac, że są troszkę zazdrosne, a co dopiero będzie jak pojawi się rodzeństwo..

sawi kciuki za Was, jesteś pod dobrą opieką, lekarze wiedzą co robic

asia_gr witaj, u mnie skurcze na ktg już są ale ja ich nie czuję, zresztą z pierwszą ciążą miałam tak samo :-)


Miłego dnia wrześnióweczki
 
Sawi to &&& i daj znac co sie dzieje.

Ja spac nie moge bo mam bole w dole brzucha jak na @ ale bez skurczy. Raz boli slabiej, raz mocniej ale bol jest ciagly bez przerw no i to na pewno nie skurcze. Do tego ta piers bolaca. Musialam brac paracetamol zeby w ogole zasnac bo tak mnie bolala :/
 
W nocy robili mi ktg i pisaly sie skurcze 70-80% musze podpytac lekarzy czy mala oby nie ma za wysokiego FHR.........a tak pozatym to leze i czekam na wyniki i decyzje co dalej
 
Witam z rana....

Maz wychodzac do pracy obudzil dzieciaki (o 6:30) wiec juz pospane....liczylam,ze pospie jeszcze jakas godzinke....a tu 7.03 i juz jestesmy po sniadaniu ;-)

sawi trzymam kciuki by wyniki byly dobre....widze,ze do pelni Basia czekac nie chce ;-) a ja liczylam,ze urodzimy w podobnym terminie - tylko,ze u mnie Hania w nocy urzadzala sobie skakanie w brzuchu czy cos, wiec oznak tego,ze chce wyjsc - nie ma ;-)
 
Dzień dobry poniedziałkowo :-)

Ja dziś jakoś zdołowana jestem od rana, nie wiem właściwie czemu… Po południu ktg więc zobaczymy czy coś się podziało od zeszłego tygodnia….

Kusiak współczuję bólu- ja niestety się nie znam i nie mam doświadczenia więc nie pomogę ;/

Wesolutka energię to mała ma, nie ma co!

Olinka nie dziwię się, że nie chciałaś zostawać…. Daj znać co Ci dziś powiedzą!

Sawi trzymam kciuki!
 
reklama
Hejka
Właśnie wstalam ale coś mnie.sen dalej nuzy. Wpadłam poczytać czy któraś urodziła.
Ja po wczorajszym wykorzystywaniu M w toalecie popołudniu zauważyłam na papierze trochę więcej gęstego przezroczystego śluzu ale nie jestem pewna czy to była cząstka czopa czy jednak śluz się u mnie zmienia i powiększa wiec obserwuje nadal, a gdzie na necie czytałam ze aktywnośc seksualna powinna być gdzieś około tygodnia przed terminem. No nic, zobaczę co lekarz jutro powie na wizycie, może da mi skierowanie na ktg w końcu.
Wczoraj z M w łóżku gadalam odnośnie porodu i znów twierdzi ze chce być ze mną a nie chce aby ktokolwiek inny tam był, juz nie mam siły, machne ręką, niech już będzie, ale ostrzeglam ze mogę się na nim wyrzyc.


Sawi trzymam &&& za rozwój wydarzeń, może jeszcze dziś urodzisz :-)

Wesolutka super filmik :-) moja mała tez czasem tak wariuje aż cały brzuch podskakuje :-)

Za wizyty i porody jak będą jakieś trzymam &&& :-)
Miłego dzionka :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry