reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
witam dziewczynki

nie pisałam wcześniej bo nie miałam sił
już jesteśmy w domku
ja dochodze do siebie po cesarce (jak dla mnie straszne to co teraz odczuwam)
Basieńka maleńk kruszynka ale cycujemy i nadrobimy....

dobrze że pojechałam do szpitala bo łożysko niewydolne,mała nie rosła (bo niby jak w takich warunkach)
a to wszystko przez ciśnienie,

cesarka wyszła na szybko bo już miałam stan przedrzucawkowy

ale teraz nie lepiej się czuje.....
cycujemy co 2h,Basieńka ma taką potrzebe
ja mam dość sporo pokarmu (zalewa mnie)
wiec pomiędzy karmieniami za wiele czasu nie mam,ale myśle ze to kwestia czasu i przerwy będą dłuższe....
 
Kochane jeszcze dodatkowe info od Smokyeyes ;)
Podaje jeszcze wymiary Laury 51 cm i 3370 gr porod mialam piekny malo bolesny i tylko 2 godziny spedzilam na porodowce mala dobrze ssie piers i ogolnie jest pieknie :-) pozdrawiam

Kara gratulacje ;***
Sawi super ze sie odezwałas !

Ann tak ja tez jeszcze czekam próbuje ogarnąć rzeczy w pokoiku dziecka do skrefobych mebelkow oraz w salonie bo przywiezlismy tymczasowo stoliczek pod TV i regały wiec troszkę tego jest a druga rzecz ogarnęłam sobie lozeczko dla małego ;) ja chce urodzić przynajmniej po weekendzie zeby w domu i maz i psiak wyzdrowiał.
 
Witajcie
U mnie cisza, pogoda super więc wybraliśmy się na zakupy, dzisiaj testuje nowy nabytek sokowirówkę i trochę zielonych kwiatów nabyłam do pokoju, bo same storczyki ostatnio.

Shiran widzę że ty tak jak ja z każdym pójściem do wc szukasz czopa

Alicja i jak byłaś w sali zabaw?

Bubbles o patrz a u mnie słoneczko i 26 stopni aż się zgrzalam na zakupach dzisiaj

Smokey gratulacje i czekamy na relacje z porodu

Emka no ja mam nadzieję że jeszcze tydzień pochodzę i mogę rodzić w sobotę, bo już mnie denerwuje ta bezradność

Kara Gratulacje

Sawi Gratulacje, to sn jednak lepsze niż cc? Jak oceniasz?
 
sawi super że się odezwałaś, szybkiego powrotu do zdrowia, pomału wszystko się unormuje :)

Emka no tak jak mieszkanko i łóżeczko będzie gotowe to i maluch zechce przyjść ;)
 
Sawi dobrze, że już jesteście w domku, teraz pewnie obie dojdziecie do siebie:) Karmcie się i cycujcie, żeby Basieńka ładnie przybierała, a Ty wracaj szybko do formy:tak:

Maltanka no u mnie w nocy była burza, potem taka mgła, że nic widać nie było, a teraz na wieczór się wypogadza, dziwna ta pogoda:p

EM ka to przed wami jeszcze trochę przygotowań:) Oby szybko poszło, a potem od razu na porodówkę:-D
 
Gratulacje dla nowonarodzonych szkrabulkow i mamusiek :happy:
Ja mam dzis znow wene na porzadki, juz 5 pralek poszlo na sznurki, chalupa lsni, a mnie oczywiscie nic nie rusza. Organizm chyba przywykl ze ja wciaz na pelnych obrotach i wiekszego wrazenia na nim to nie robi. Wczoraj bylam z syniem u lekarza bo dawno byl spokoj wiec musial wreszcie nabawic sie ostrego zapalenia oskrzeli - oj wymeczyl sie bidulek ale dzis juz lepeij. Corcia o dziwo zasnela po spacerku z tatusiem wiec mam chwilke spokoju. Oboje wciaz tylko pukaja do brzuszka i mowia "dzidzia - chodz" :happy:
 
maltanka - tak, bylam na sali zabaw ale nie poszalałam, bo ludzie by sie dziwnie patrzyli :p

postarams ie nie urodzic w lesie ;PP zdecydowałam, że jedziemy, będzie co ma być, ostatecznie w zg tez jest szpital

no widzisz sawi i jednak cc Cie nie ominęła, dobrze że Basia już jest z Tobą :)

matko Majka z Wojtkiem mecz oglądaja i tylko słysze - Kolejorz !!!! i inne przyspiewki stadionowe :p Boże czego on jej nauczy jak ja będe na porodówce ? :szok:
 
reklama
Do góry