reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Hej melduje sie 2in1 ;)
Ah dzis termin i cisza, od 5 faktycznie pospalam do 11 bez przerw na siku o dziwo czuje sie wyspana, ide tam cos ogarnac a nadrobie pozniej ;-* miłego dnia
 
reklama
cześć dziewczynki
nie dam rady nadrobić

mam trochę chodzenia z Basią na pobieranie krwi,bo dalej jest żółta i sprawdzamy bilirubine,jak dziś okaże się ze nie spada pewnie do szpitala nas skierują.....trzymajcie kciuki oby nie

powoli wracam do świata żywych
coraz wiecej czynności wykonuje ale dłużej mi się schodzi

a wczoraj odbierając córki z przedszkola 4km w obie strony wykończyło mnie
 
Witajcie
Ja dzisiaj później, bo tak jak Emka nie dawno wstałam.:-D
Bóli u mnie żadnych, ale ja piszę się na dzisiaj na bóle, a jutro na szybki poród:tak: mam nadzieję, że to wyczekiwanie nam wynagrodzi ilość czasu na porodówce:tak:

Biorę się za obiad i wymyśliłam sobie ciasteczka dzisiaj, także będa rogaliki z dżemem.

anusia
ej, ej, ej, ty czekaj na mnie ja pierwsza miałam być:-D:-p

Rajo ja to wczoraj nie mogłam chodzić takie miałam to parcie na miednicę, ale bóli żadnych ps. mam to samo w dzien mogę iść rodzić byle jak najszybciej, ale w nocy jak mnie złapie ból ten miesiączkowy to panikować zaczynam i boję się porodu

Emka uuu szkoda, że kosmetyczka się nie spisała, ps. ty też masz na jutro termin tak jak ja? to co idziemy rodzić?

soniafka ja się wcale nie dziwię, że K jest wycofany i musisz mu wciskać małego, skoro babcie tak koło niego skaczą, czuje się nie potrzebny

dorcia i jak po ktg?

animka a ja chętnie bym się z Tobą zamieniła, wolałabym już wstawać na karmienie w nocy. ps. co do szczepionek, my przy H szczepiliśmy go 5w1 czy 6w1 już nie pamiętam, ale teraz też chyba pójdziemy tym starym systemem

ania ty piszesz o skurczach i to bolących, a u mnie nic, jak zaboli to jak na @ ale to taki ciągły chwilowy ból, a gdzie tu jeszcze do porodu patrzeć, czy ja kiedyś urodzę?
 
Emka, Maltanka za Was też && za porody :)

Właśnie dzwoniłam do szpitala, no normalnie jakieś cyrki. Pytam o lekarza mojego, nie ma go dziś. Mówię o tym zaświadczeniu, że do zusu potrzebuje, a babka mi że żaden lekarz mi tego nie wystawi skoro mam termin na dziś to od jutra zaczyna mi się urlop macierzyński i żadnego zaświadczenia nie potrzebuje. A jak wczoraj innej w rejestracji pytałam to mówiła, że tego nie załatwię w tym dniu i trzeba czekać do poniedziałku aż będą wizyty. Noż kuźwa, każda gada co innego. A w zusie upierają się o to zaświadczenie.. w głowę można dostać :crazy:

Aaa mam ich gdzieś, jutro pojedziemy do szpitala i wałka wkręcę coby mnie na oddział przyjęli, powiem że po terminie, boli mnie brzuch, wysokie ciśnienie i coś jeszcze wkręcę. Jak mnie nie chcą wystawić zaświadczenia to będą trzymać w szpitalu. Nie uśmiecha mi się tam leżeć do porodu bo wątpię, że potrzymają 2-3 dni i puszczą do domu jak ja już po terminie będę, ale co mam zrobić? Nie pozostaje mi nic innego, a tak jak zacznie się już coś to na miejscu będę.
 
Witam się i ja ;)
Nocka jak marzenie, zero pobudek nawet na siku :O nie wiem czy się cieszyć bo zero skurczy bolesnych to porodu też ni widu.
No tak mi położna też powiedziała że lakieru nie wolno przy porodzie, ale bezbarwny pewnie nie przeszkadza bo to chodzi o widoczność płytki, więc taki noszę.

Sonia
a to może po prostu powiedz żeby mama i babcia np pomogły wam przede wszystkim w domku np ugotowały obiad albo wytarły jakieś kurze, no bo to też was bardzo odciąży a ty z mężem zajmijcie się Alexem. Bo jak każdy zajmie się dzieckiem to dużo rączek faktycznie i może brakować roboty dla męża ;) oby jakoś się ułożyło tego wam życzę :)

Joani a te kropelki to mówisz że faktycznie warto je mieć, dobrze działają? bo pomyślałam że jak tak dobrze działają to poproszę mojego Ł żeby kupił przed przyjazdem na pewno lepsza cena jak kupi na miejscu a po co później szukać nie wiadomo gdzie albo zamawiać.

Ania to teraz każdego dnia co innego aby co najwięcej skorzystać przed porodem hihi też mam ochotę na taką pizze soczystą z boczkiem i cebulką mniam ;D ale puki co gotuję ogórkową :-)
 
Maltanka to co wymianka na jedną noc :-D

Shiran czy u nas zawsze muszą być jakieś problemy? I ile ludzi (czyt. urzędników, lekarzy) tyle opinii, no ludzie przecież system jest jeden ;/
 
Hej, nadal w 2paku. Wlasnie wrocilam z ktg, wszystko ok, niestety tylko jeden skurcz do 79 tak to 0.... w pon kolejne ktg a w czwartek mam sie zjawic z torba na patologie... mam nadzieje ze przez ten tydzien urodze... bo caly czas sie martwie tym lozyskiem a usg juz nie dam rady zrobic. Jutro ide do lekarza internisty mam nadzieje ze wystawi mi zwolnienie na tydzien
 
Hej:)

U mnie wciąż cisza:-(

EM ka szkoda, że się kosmetyczka nie popisała, ale zawsze to i tak humor lepszy jak się ktoś nami zajmie:)

Rajo fajnie, że tez zadbałaś o siebie i jesteś wypiękniona do porodu:) A pazurki zmyj koniecznie jak się akcja zacznie:tak:

Ania// powodzenia na KTG:) Oby się coś już u was dzisiaj ruszyło:tak:

Dorcia
jak się sprężysz to masz jeszcze szanse dzisiaj urodzić:D Trzymam kciuki:)

Joani
oby więcej już takich nocek:tak:

Dziewczyny myślicie, że mogę sobie normalnie pójść do szpitala/przychodni, że chciałabym zrobić KTG? Bo ja teraz byłam u tej gin, która zastępuje moją i ona nic mi o KTG nie mówiła, a leci już 40 tydzień, więc chciałabym chociażby dla samej siebie sprawdzić:)

Co do szczepień to my będziemy szczepić 6 w 1, plus na pewno zaszczepimy na pneumokoki, nad rotawirusami się jeszcze zastanawiamy, a co z meningokokami to zdecydujemy po roczku:)
 
Maltanka to co wymianka na jedną noc :-D

Shiran czy u nas zawsze muszą być jakieś problemy? I ile ludzi (czyt. urzędników, lekarzy) tyle opinii, no ludzie przecież system jest jeden ;/

1. z chęcią:-D
2. no paranoja system jeden, a ile ludzi tyle interpretacji

shiran a jakbyś poszła do rodzinnego? nie wystawi ci zwolnienia?

ann super, że noc przespana

bubbles ja teraz też jeszcze nie miałam ktg, ale gin mi nic nie mówił, jutro mam wizytę zobaczymy co i jak, natomiast z I ciążą normalnie chodziłam na IP chyba dwa razy i robili mi ktg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry