reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
Wesolutka ja mam chustę Tula i bardzo sobie chwalę ;) byłyśmy wprawdzie raz na szybkich zakupach ale wygoda wielka. Mała sobie spała, a ja miałam ręce wolne :-)
Chustę mam elastyczną, a wiążę ją tak
Tula - Nosidełka i Chusty do Noszenia Dzieci — Instrukcja Noszenia w Chuście Elastycznej - na kieszonkę

co do bujaka to u nas od narodzin. Nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez tego sprzętu.
Pozycja jest leżąca bo Ada mieści mi się cała na oparciu jeszcze ;)

Chocco na pas poporodowy już chyba za późno u nas (jeśli chodzi ci o pierwsze założenie) :-) chyba, że zależy tobie na ukryciu jedynie fałdki, a nie zejścia się skóry. Nie inwestuj w pas, a w majtki uciskowe jak chcesz się w jeansy wbić :tak: Ja jak nałożyłam pas to mi spodnie zjeżdżały bo nawet ich nie czułam hehe.:-p Teraz wchodzę w swoje 3 pary sprzed ciąży ;) jeszcze kilka mi zostało w szafie:-p

A ja dzisiaj wyspana jak nigdy:-) Ada obudziła się RAZ w nocy (ok.3.30) na jedzenie !! jejciu,żeby już tak zostało hehehe
Pożałowała córcia mamy, która musiała wstać o 7.00 bo na 8.30 miała już zajęcia na uczelni :p


Jean ja mam tak na środku cięcia tylko,że na brzuchu. Krew sączyła się dobre 2 tyg po cięciu i już miałam wizję dokładania szwu, nawet byłam 2 razy na wizycie u gina bo lało się tak, że po nocy miałam bieliznę do wywalenia:/ Doszło do tego, że jeden podkład wkładałam w majtki,a drugi z przodu na ranę bo szkoda mi było majtek. Z wychodzeniem też był problem bo takiego grubego wkładu higienicznego nie było jak wsadzić w spodnie więc dwa gaziki, wacik i zaklejałam plastrem. Gin zrobił usg i mówił, że wycieknie to co ma wyciec i przestanie. Z dwojga złego lepiej, że leci na zewnątrz niż ma do środka i trzeba by było nacinać ;) teraz widzę, że mam dziurkę tam po prostu więc spodziewam się, że nie przeszyli w tym miejscu po prostu.

Liwcia, Wiktorku, Basiu śliczne z was maluszki <3
 
elleni a mówiąc że u was już za późno na pas po porodowy to powiedz mi kiedy go używać? Ja mam skórę która nie wygląda atrakcyjnie i nie wiem czy mogę już coś nosić, położna mi polecała niby jakieś majtki bawełniane z pasem na brzuch, ale ja sama nie wiem. Wagi już nie mam wcale a ten brzuch ciągle jest.
 
Ann ja założyłam pas pierwszy raz na niecały tydzień po cięciu. Najpierw na krótko i z każdym dniem wydłużałam. Myślę, że po miesiącu to troszkę za późno już. Tak mi się wydaje ale może nie znam się ?? :sorry:

dziewczyny widziałyście że Anna Przybylska zmarła dzisiaj ???:-:)-(
 
Ann ja na początku wybudzalam dopóki się laktacja nie unormowała bo tak to mnie piersi bolały, jak mały ci przybiera ładnie na wadze to ja bym nie wzbudzała

Eleni o właśnie ja się zastanawiałam od kiedy po cięciu mogę pas zakładać
 
Dziewczynki przepraszam ale próbowałam kilka razy podejść z nadrobieniem kończyło sie jednak zasypianiem, mały mało okazji dawał do tego by pisać , wpisał sie w serie głośnych dzieci .

My nadal w szpitalu , ktos nad nami wczuwa bo wczoraj mały był do wyjsciscis zistalismy przeze mnie, a dzis ja juz gotowa do wyjścia a tu żółtaczka ...

Pozdrawiam Was serdecznie bo głowa mi ucieka ;* a mały pięknie pięknie ssie ;)
 
hej:-) witam z nocnej zmiany :-) na 10 podejsc albo i lepiej nadrabialam posty... masakra jak czlowiekowi czas ucieka!

baby blues niestety trzyma mnie mocno. na razie nie moge sobie poradzic z ogarnieciem dwojki dzieci. Karmienie trwa u mni bardzo dlugo czasem trzy lub cztery podejscia plus trzy kupy miedzy nimi. czasu dla starszej corki brak i nie moge sie zorganizowac w ogole:-( Wojtek wraca do pracy, wstaje za poltora godz w sumie, i zostane sama z tesciowa ktora dziala mi tak na nerwy ze szok a jestem w sumie zalezna od jej pomocy:-:)-:)-( i mi az glupio.

gruba jestem do tego, nie wchodze w zadne spodnie sprzed ciazy. :-:)-(

w dodatku karmienie sprawia mi bol ale to przejde na odp watek. :-:)-(

noce nieprzespane, Agata spi z 3 godz ale potem faza karmienia itd to kolejne trzy i tak ciagle.

slodkie te wasze maluchy;-);-)

mysle o tym co pisalyscie i co chcialam skomentowac...hmm..nie lubie pisac z telefonu a nie mam jak inaczej.

dzis rowniez zamowilam emolienty bo mala sie luuszczy ale doczytalam ze to normalne.

szczepienie wybralam 6w1 plus rotawirusy- pojdzie cale becikowe.

myslalam ze moja duzo przybrala w 5,5 dnia 200g ale czytalam tu ze ktorys z waszych maluchow przybral nawet 400g w tydzien! niezle

Emka, felicity - srrdeczne gratulacje i wszystkie o ktorych zapomnialam.

aha nam miejsca po szczepieniu gruzliczym nie kazali niczym w ogole smarowac nie dotykac. nic.

moze wreszcie uda sie odlozyc mala do lozeczka. i dylemat probowac odbeknac czy nie? w szpitalu w ogole nie odbijali za to noworodki lezaly i spaly wylacznie na boku natonuast polozna kazala nam odbijac i klasc na brzuszek nawet na caly dzien i na pleckach a na boku nie. i badz tu madry...
inna sprawa ze jak ja podnosze i nosze do odbicia to mi sie budzi:-(

ludzie jak mi sie chce spac :-( a o 7 budzik bo Majusie wyszykowac do przedszkola trzeba..

postaram sie byc juz na biezaco.
 
Dzien dobry ;) my sie wlasnie karmimy ;)

Dzisiaj mamy troche zalatwiania ;/ a w srode maz juz do pracy ;/
Jutro jeszcze ciasto upieczemy co bedzie mial do pracy na male pepkowe bo impreza napewno bedzie troche pozniej.. A na sobote i na nastepny tydzien znowu ciacho bo urodziny ma ;)

Emkaa fajnie ze sie odezwalas ;) szkoda ze zoltaczka was dopadla... Ale byle szybko przeszla ;)

Alicja wspolczuje z tym karmieniem ... U nas wyglada to tak ze co 3 godziny jedna piers ok 15-20 minut i spac albo maly lezy sobie i sie rozglada ;)
A przy odbijaniu tez zawsze sie budzi... Ale ja go wsadzam do luzeczka puszczam karuzele i klade sie spac ;) czasami daje smoka tez..

Sliczne dzieciaczki macie ;*

Zakladajcie pasy juz kochane zeby skora nie obwisla ;)

Nic uciekam sie polozyc jeszcze puki dzieci daja taka mozliwosc ;)

Buziaki
 
reklama
Ala dlaczego nie na boku? Nasz śpi tylko na boku-taj było w szpitalu i położna też mówiła że ok. ja często odbekuje w trakcie karmienia i potem po jakiejś małej porcji na koniec już nie.
 
Do góry