reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

joan hehe ja tez malo jem ostatnio .., a co do marudzenia myśle ze to skoki wzrostu i co jakis czas bardziej marudza za pare dni powinno minąć,

Tak karmie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny,prosze slicznie abyscie mnie przyjely na forum zamkniete,czytam was niemal od poczatku,po kilka razy dziennie jestem na forum(tylko poprostu sie nie udzielam)Mialam termin tez na wrzesien...prosze
 
Dziewczyny czy macie jeszcze jakieś inne sposoby na kolkę oprócz wspomnianych wcześniej na forum (Espumisanu, Delicolu i Sab?) Może jakieś domowe sposoby? Ratunku
 
Masowanie brzuszka, cieple oklady, lezenie na brzuszku, suszarka brzuszek ogrzewac.. Herbata koperkowa mam nadzieje ze maluch nie bedzie sie juz tak meczyl.. Kropelki jeszcze bobotic i sab simplex (nie wiem czyvdobrze napisalam)
 
Aniu, Emko - Dziękuję Wam... Będę próbować wszystkiego...Boże czasem to aż płaczę razem z synkiem. Jutro kupię jeszcze herbatkę Hippa może zadziała... rożne są o niej opinie ale też spróbuje...
 
asia gr - strasznie współczuję :( z pierwsza córeczka tez mialam ten koszmar. i to prawda, że na prawdziwa kolkę to właściwie nic nie pomaga ;( dziecko dostaje praktycznie histerii, suszarka działała na chwilkę, okłady ciepłe w ogóle, specyfiki z apteki tez bez rezulatu.. sama tez pąłkałam i Majunia płakała . coś strasznego. niestety trzeba przeczekać. taki banał, ale była u nas tak, że jakos około 4 miesiaca po prostu atak kolki się nie pojawił.. życzę Tobie żeby to nastapiło jak najszybciej. u nas tez trochę pomagało jeżdzenie w wózku po domu i śpiewanie piosenek ;//
 
reklama
Do góry