reklama

wrzesień nad Bałtykiem- gdzie z dwulatkiem

Temat na forum 'Niezbędnik podróżnika' rozpoczęty przez evellcia, 17 Sierpień 2009.

1. evellcia

evellcia Fanka BB :)

witam,

chciałabym wyjechać z córeczką gdzieś na morze ale nie wiem jakie miejscowości wybrać aby w drugiej polowie wrzesnia miasteczko nie "zamarło" oczywiście nie chodzi mi o dyskoteki :)
    wstępnie muślalam o władysławowie

może któraś z was wyjezdzała i ma jakies sprawdzone miasteczka i miejsca do spania:)

2. evellcia

widze ze nikt nie jezdzi nad morze we wrzesniu

3. reklama
  4. p77

p77 Zaciekawiona BB

preferuję czerwiec ;)
    Osobiście na wypoczynek z małym dzieckiem polecam Rowy k. Słupska. Cicha miejscowość z dobrą infrastrukturą. Dominują 2 grupy społeczne - rodzice z małymi dziećmi oraz emeryci :)

5. evellcia

:) własnie o Rowach słyszałam ze tam cichutko:) my jeździmy 2 razy do roku kwiecień-maj i własnie we wrześniu. zazwyczaj wybieramy Kołobrzeg (też rodzice z dziećmi i emeryci:)) ale właśnie w tym roku chcemy w inne miejsce .....

może ktoś ma jeszcze inne propozycje?

6. dudi

dudi Mama od 6.01.2009

Jeżeli chodzi o Władysławowo to w sezonie jest okropnie, mnóstwo ludzi. Ja proponuję Dębki.

7. Uspent

Uspent Zaangażowana w BB

Polecam Tobie Kołobrzeg. Za wyjątkiem Sunrisu mającego miejsce w drugiej połowie lipca miasta jest bardzo spokojne i czyste. Przez cały rok można w nim coś robić

8. aguś1972

aguś1972 Fanka BB :)

polecam dźwirzyno .co [prawda ja mam dziecko w wieku 10 lat ,ale widzę co rok więcej rodziców z małymi dziećmi:-D

9. ivka76

ivka76 Fanka BB :)

Polecam Karwię-Ostrowo - super spokój we wrześniu.

My śpimy w apartamentach ALEX: http://www.alex.afr2.pl/ , które również mogę spokojnie wszystkim polecić.

10. reklama
  11. myszor78

myszor78 Fanka BB :)

Ja jestem wlaśnie w Rowach w Słowińskiej Perle. Rewelacyjna miejscowość dla rodzin z małymi dziećmi. A ośrodek fajny, nie jakis luksusowy, ale super, duzo miejsca do zabawy dla dzieci, boiska, place zabaw, jak leje deszcz, to na dole w budynku dwie sale duże gdzie można się bawić..Rowery do pożyczenia za darmo, również z fotelikiem rowerowym. Do plaży jest 30 metrów. Pełne wyzywienie. I to bardzo tanio. Za tydzień w czwórkę pokój z pelnym wyżywieniem 1200 zł. I parking za bramą za darmo. Polecam.

12. myszor78

myszor78 Fanka BB :)

Poleć forum