reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍂Wrzesień to ten piękny czas, Gdy dwie kreski ⏸️ zobaczy każda z nas. 🍂

A dlaczego badałaś w 4dpo? Najwyższy miałam 11. Myślę, że najrozsądniej jest połączyć monitoring z badaniem proga, bo takie badanie 7dpo na podstawie testów owu może nie być wiarygodne i w rzeczywistości może się okazać, że to nie był 7dpo a wcześniejszy lub późniejszy.
Szczerze, to badałam od 4 dpo do 7dpo tylko i wyłącznie ze swojej ciekawości, żeby zobaczyć jak się kształtuje to u mnie czy rośnie i w jakim tempie, 8dpo nie zbadałam bo wypadło na weekend.
Nie miałam zaleceń lekarza , takie moje widzimisie 😬😆
 
reklama
Aktualizacja, wysikałam dzisiaj pik 😃🤡
Znowu trzeba działać😅
Powodzenia 😁😁🤞🤞
U mnie 13dc owulaki byle jakie, następny dopiero po pracy będę mogła zrobić 😅 a w ostatnim cyklu 13 dnia zaczął się wzrost. Zobaczymy 🥴
Temperatura spadła, ale niestety zakłócona przez amory więc w sumie chyba nie powinnam w ogóle na nią patrzeć 🥴
Jestem totalnie zniechęcona 😔
 
Powodzenia 😁😁🤞🤞
U mnie 13dc owulaki byle jakie, następny dopiero po pracy będę mogła zrobić 😅 a w ostatnim cyklu 13 dnia zaczął się wzrost. Zobaczymy 🥴
Temperatura spadła, ale niestety zakłócona przez amory więc w sumie chyba nie powinnam w ogóle na nią patrzeć 🥴
Jestem totalnie zniechęcona 😔
Dziękuję😃🙂
🤞 trzymam żeby nastrój się poprawił 🙂
 
U mnie raczej cykl do dupy...3 dni temu tem skoczyła na 36,9 ,po czym znowu spadła na 36,7 ...tak się nakrecalam na ten cykl ,a teraz czuje że okres nadchodzi wielkimi ,ale to naprawdę wielkimi krokami,(ma byc w poniedzialek)i już się nie nakręcam,, może w kolejnym cyklu się uda😟
Powiem wam ,że jak już wczoraj zobaczyłam 36,7 to już przestałam o ciąży I tych wszystkich objawach całkowicie myśleć...
Wiec to dobry znak ,bo mózg wróciła na prawidłowy tok myślenia.
 
Ja dzisiaj startuje od nowa z lametka, troche sie zmartwiam bo w 11 dc mialam isc na monitoring czy jest pecherzyk domunujacy ale mojej ginekolog nie bedzie i mam do wyboru 8 dc lub 15 dc. Ostatnio w 13 dc dostalam Ovitrelle, a teraz nie wiem czy 15 dc nie bedzie za późno a 8 dc za wcześnie.
 
Część dziewczyny 🙂 ja dziś nie mogłam się zwlec z łóżka, coś się przyplątało i nas rozkłada 😔 nawet wczoraj Starszy "trzeba poprawić jakby testy oszukały" super że ma taki zapał, ale ja spasowałam nie czułam się na siłach. W końcu mam w miarę sensowny wykres temperatury, flo nawet samo zaznaczyło kiedy owulacja była (ja sam jeszcze jestem słaba w tym temacie). Dobrego dnia dziewczyny, chociaż żeby wasz były udany☺️
 

Załączniki

  • IMG_20230914_082629.jpg
    IMG_20230914_082629.jpg
    126,8 KB · Wyświetleń: 30
Ostatnia edycja:
Ja dzisiaj startuje od nowa z lametka, troche sie zmartwiam bo w 11 dc mialam isc na monitoring czy jest pecherzyk domunujacy ale mojej ginekolog nie bedzie i mam do wyboru 8 dc lub 15 dc. Ostatnio w 13 dc dostalam Ovitrelle, a teraz nie wiem czy 15 dc nie bedzie za późno a 8 dc za wcześnie.
Może spróbuj pójść do innego, bo 15dc, to już może być po wszystkim. Ja w tym cyklu miałam zastrzyk w 12dc, bo pęcherzyk szybko urósł
 
reklama
Do góry