reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍂Wrzesień to ten piękny czas, Gdy dwie kreski ⏸️ zobaczy każda z nas. 🍂

To wszystko zależy od tego, kiedy miałaś owulacje. Nie muszą wcale być mocne kreski 28 dc, bo owu mogła być po prostu troszkę później ☺️
Żeby to człowiek wiedział to życie byłoby łatwiejsze. Dobrze laski, idę na tą betę bo jak coś ma być to chyba już w tym dniu cyklu będzie. Choćby jakieś 5 ulm xD -
Kurczę, dla mnie to niestety wygląda jak zwykła testowa kreska. Kilka dni temu też miałaś cienie, dobrze pamiętam?
Dokładnie ja na prawdę leje do tych próbek wg opakowania a i tak gdzieś te drugie kreski cienie mi się tworzą - nie na każdym ale się zdarza. Dlatego ja bardzo sceptycznie oczywiście podchodzę do takich testów
 
reklama
Żeby to człowiek wiedział to życie byłoby łatwiejsze. Dobrze laski, idę na tą betę bo jak coś ma być to chyba już w tym dniu cyklu będzie. Choćby jakieś 5 ulm xD -

Dokładnie ja na prawdę leje do tych próbek wg opakowania a i tak gdzieś te drugie kreski cienie mi się tworzą - nie na każdym ale się zdarza. Dlatego ja bardzo sceptycznie oczywiście podchodzę do takich testów
A te kreski powstają w czasie czy po ?
 
Jestem 6 dpo, wydaje mi się ze dobrze wystrzeliliśmy się w owu. Ból podbrzusza. I jakieś dziwne przeczucie, ze mogło się udać.

Wizja tego, ze mam testować 22-33 napawa mnie przerażeniem, ze to kolejny tydzień niewiedzy. 🙈 życzę sobie obym miała dużo pracy, aby nie drążyć i nie dociekać :p nie doszukiwać się, a jednak doszukuje

Pierwsza ciąża udała się za 1 razem, raczej zdrowi i płodni jesteśmy, tylko pesel już nie taki. Kurde patrzę na te statystyki - mam 34 lata - dalismy sobie czas Max do końca przyszłego roku. 🫣

Tak się chciałam tylko podzielić przemyśleniem.

Jestem królowa doszukiwania sie objawów, a to takie placebo na początku 🙈🙃 niech ktoś mnie sprowadzi na ziemie :D
 
Dziękuje :) jutro mam kolejny etap monitoringu i mam nadzieje ze w weekend uda się ustrzelić jakiegoś bobaska :) Mam jakaś ciasną szyjkę albo za mocno sie spięłam i pani doktor nie mogła przejść cewnikiem, przez co musiała zmieniać wzierniki i mocno mnie „podziubała” próbując się przecisnąć do jamy macicy. Na szczęście przyszła druga której się udało, bo gdyby nie ona to najprawdopodobniej musiałyby mi jakimś balonikiem rozszerzać z tego co rozmawiały między sobą. Z drugiej strony trwało to maks 7 minut, wiec nie było tak zle :)
Ooo jak była ciasna szyjka, to po zabiegu do 4-6 miesięcy liczę na bobaska 🙂 to potrafi dużo zmienić
 
Żeby to człowiek wiedział to życie byłoby łatwiejsze. Dobrze laski, idę na tą betę bo jak coś ma być to chyba już w tym dniu cyklu będzie. Choćby jakieś 5 ulm xD -

Dokładnie ja na prawdę leje do tych próbek wg opakowania a i tak gdzieś te drugie kreski cienie mi się tworzą - nie na każdym ale się zdarza. Dlatego ja bardzo sceptycznie oczywiście podchodzę do takich testów

Trzymam kciukasy 😍
 
Jestem 6 dpo, wydaje mi się ze dobrze wystrzeliliśmy się w owu. Ból podbrzusza. I jakieś dziwne przeczucie, ze mogło się udać.

Wizja tego, ze mam testować 22-33 napawa mnie przerażeniem, ze to kolejny tydzień niewiedzy. 🙈 życzę sobie obym miała dużo pracy, aby nie drążyć i nie dociekać :p nie doszukiwać się, a jednak doszukuje

Pierwsza ciąża udała się za 1 razem, raczej zdrowi i płodni jesteśmy, tylko pesel już nie taki. Kurde patrzę na te statystyki - mam 34 lata - dalismy sobie czas Max do końca przyszłego roku. 🫣

Tak się chciałam tylko podzielić przemyśleniem.

Jestem królowa doszukiwania sie objawów, a to takie placebo na początku 🙈🙃 niech ktoś mnie sprowadzi na ziemie :D
Jeśli negatywy Cię nie dołują, to może zamiast się doszukiwać objawów to zacznij testować codziennie od 8dpo? 😅 a co do wieku to wydaje mi się, że 34 lata to nie tak dużo, bez przesady :)
 
Jeśli negatywy Cię nie dołują, to może zamiast się doszukiwać objawów to zacznij testować codziennie od 8dpo? 😅 a co do wieku to wydaje mi się, że 34 lata to nie tak dużo, bez przesady :)
I to jest myśl 🤣

I nie tak dużo i dużo jednocześnie 🙈
Ale wiem ze to moj osobisty ostatni moment, moja 3-latka tak mnie przetyrala przez pierwszy rok, ze później już nie chce. Ten umowny deadline nade mną wisi 🤣

Muszę tak btw zamówić testy, te Pink super czule są nadal ok? Czy mamy coś lepszego na rynku aktualnie? 🤣 wypadłam z obiegu
 
reklama
Do góry