reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍂Wrzesień to ten piękny czas, Gdy dwie kreski ⏸️ zobaczy każda z nas. 🍂

reklama
Kurde ostatnio wszystkich to łapie. U nas się tak zaczęło i gorączka do wczoraj od sobotę 😬 mam nadzieję że Ciebie oszczędzi.
Ja dzisiaj już zdecydowanie lepiej niż wczoraj,cały tydzień czułam się super,wczoraj wstałam z lekkim katarem,a w nocy bol gardła,gorączka,bóle mięśni 😖 chyba przez noc trochę to wypociłam
Denerwuje mnie fakt,że może to wpłynąć negatywnie na starania 🥹 według moich obliczeń owu ma być jutro
 
Dziękuję, że mogłam być z Wami tutaj we wrześniu. To był mój szczęśliwy miesiąc, urlop, urodziny męża, rocznica ślubu, marzyłam o tym żeby się w końcu udało! ❤️ Dziękuję za Waszą wiedzę i wsparcie. Trzymam za Was niezmiennie kciuki i wierzę, że los i Wam przyniesie szczęście 🥰
 
Dziękuję, że mogłam być z Wami tutaj we wrześniu. To był mój szczęśliwy miesiąc, urlop, urodziny męża, rocznica ślubu, marzyłam o tym żeby się w końcu udało! ❤️ Dziękuję za Waszą wiedzę i wsparcie. Trzymam za Was niezmiennie kciuki i wierzę, że los i Wam przyniesie szczęście 🥰
Ciesz się bezproblemową ciąża, a już w maju tul swoje dzieciątko 🤞❤️
 
Wierzę, ze u nas bedzie tak samo, moj maz jest cudownym człowiekiem i czuje, ze spełniłby się w roli rodzica. On poprostu boi sie nieznanego i nie czuje takiej presji czasu jak ja (jestesmy oboje w podobnym wieku).
Mój był mega gotowy, bardzo świadomy (pracujemy z niemowlakami), bardzo czekał...nie zapomnę jak przyjeżdżał do mnie do szpitala i był taki... Nieobecny 😂 Dobrze, że się znamy jak łyse konie, bo chyba bym go udusiła w pierwszy tygodniu z młodym w domu 😂 był totalnie wyłączony, co chwilę spał i wydawało się jakby totalnie nie dotarło do gościa co się wydarzyło 🙈. Wyobraźcie sobie mój szok...jak znam go z podejścia do maluszków w pracy 😂 ale dałam mu czas na oswojenie się z nową sytuacją i teraz już jest mega tatusiem 🙂 Jednak mężczyźni w inny sposób to wszystko przeżywają, a i każda z nas przeżywa inaczej 😘
 
@Myszko jak tam? Czujesz się lepiej?
Ech, nie bardzo. Dziękuję, że pytasz. Nie spałam, stresując się dyskomfortem w pęcherzu. Infekcją mam się podobno nie przejmować. Oczywiście ja panikuję. Lekarz kazał mi brać Uroner, rutinoscorbin i dużo pić. Jak się pogorszy to w pon posiew. Zasnełam dziś na kanapie z córką koło 17.00 i po tak późnej drzemce mała dopiero usnęła. Zmęczona jestem i nastawiona mało optymistycznie. Muszę się spakować, bo jutro wracam do mamy. Chciałam zostać w Łodzi ze względu na lepszy dostęp do labu i szybsze wyniki, ale w sumie jak na sikańcu nic nie wyjdzie to beta będzie tylko formalnością dla kliniki.
 
Ech, nie bardzo. Dziękuję, że pytasz. Nie spałam, stresując się dyskomfortem w pęcherzu. Infekcją mam się podobno nie przejmować. Oczywiście ja panikuję. Lekarz kazał mi brać Uroner, rutinoscorbin i dużo pić. Jak się pogorszy to w pon posiew. Zasnełam dziś na kanapie z córką koło 17.00 i po tak późnej drzemce mała dopiero usnęła. Zmęczona jestem i nastawiona mało optymistycznie. Muszę się spakować, bo jutro wracam do mamy. Chciałam zostać w Łodzi ze względu na lepszy dostęp do labu i szybsze wyniki, ale w sumie jak na sikańcu nic nie wyjdzie to beta będzie tylko formalnością dla kliniki.
Kurła to lipa, ja wyobrażam sobie siebie po transferze, immaginuję, że będe w skowronkach, ale jak widać to nie tak kolorowo...
Wybiegam troche w przyszłość, ale kto mi zabroni?🤔😆
Masz infekcie i zrobili transfer?
Poz tym kocham Twoją determinację🥰
 
reklama
Kurła to lipa, ja wyobrażam sobie siebie po transferze, immaginuję, że będe w skowronkach, ale jak widać to nie tak kolorowo...
Wybiegam troche w przyszłość, ale kto mi zabroni?🤔😆
Masz infekcie i zrobili transfer?
Poz tym kocham Twoją determinację🥰
Wieczorem po transferze zaczęłam czuć, że coś nie tak z pęcherzem. Do transferu pęcherz musi być pełny. Może przetrzymałam siuśki za długo.
Po pierwszym transferze czułam się wspaniale i mam nadzieję, że Ty też będziesz i że jeden u Was wystarczy, żeby na dobre wykopać Cię ze staraczek 😘
 
Do góry