reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

A ja od wczoraj jestem ciagle zmeczona.
Dzisiaj przespalam caly dzien,nawet obiadu nie zrobilam i moj maz kupil mi pyszne jedzonko z restauracji :oops:
Ale fajnie nie musialam myc garow :D
Pozdrawiam fasolki i ich mamusie :D :D :D
 
reklama
a ja czuję się fatalnie :( Ciągle jestem zmęczona i mam wieczorne mgłości :? Bolą mnie piersi i brzuch i śnią mi się jakiś okropne, męczące sny... Są jeszcze pomniejsze niedogodności, ale nie będę się rozdrabniać... Mam nadzieję, że to wkrótce minie, bo już nie mam siły na te wszystkie dolegliwości :( Nie mam wielkiego doświadczenia - może coś jest nie tak?? A może ja nie jestem gotowa na macierzyństwo ...
Dziewczyny, jak wy to znosicie?!
 
Mada wszystko bedzie dobrze.Ja tez jestem ciagle zmeczona,mdli mnie i mam glupie sny.
Nawet ostatnio zle sypiam,ale mam na to dobra rade.
Jakies pol godziny przed polozeniem sie do lozka wywietrz pozadnie pokoj w ktorym spisz i wypij sobie goracy napar z melisy.Melisa dziala uspakajajaco i swietnie sie po niej spi.Moja mama przysyla mi melise z polski w szaszetkach.Nazywa sie ziola polskie czy cos takiego.Naprawde pomaga.
Pozdrawiam Was kobietki goraco i zycze spokojnego ,bezstresowego i wesolego weekendu :D :D :D
 
Współczuję wam dziewczyny. Mnie się podniosło ciśnienie w ciąży (wcześniej miałam trupie 80/60) i teraz mam dużo energii. Spać się nie chce, zmączona w ogóle nie jestem, a mdli mnie trochę tylko - zapachy sie do tego przyczyniają. O ciązy przypominają mi tylko bolące piersi i video z USG. Pozdrawiam
trzymajcie się dzielnie
a
 
Witam. Dzięki za rady - trochę pomaga. W każdym razie dwie noce przespałam spokojnie. Mdłości też trochę przestały mnie męczyć, bo zmieniłam dietę. Dzis nawet zjadłam sałatkę z zielonej sałaty i oliwek... Chociaż nigdy wcześniej nie przepadałam za tymi zielonościami. A w sobotę wybieram się do mojego ginekologa, bo mam milnion pytań.
A teraz spróbuję wstawić takiego tasiemca, ale nie wiem czy mi się uda...


a>
[/img]
 
Witam raz jeszcze :)
sierota ze mnie :oops: zamiast kliknac odpowiedz - napisalam nowy temat :roll: nie zmienia to jednak faktu, ze ciesze sie, ze tu jestescie i, ze ja tu jestem :D. Jak sie dzis czujecie?
 
hej mamusie
ja tez mam termin na wrzesien
z moich wyliczen wynika ze na 9 wrzesnia a moj lekarz twierdzi ze na 4
bylismy tez na pierwszym usg i bylo widac fasolke ale idziemy jeszcze raz okolo 5 lutego zobaczyc strukture dzidzi
 
reklama
Fajnie że jest nas coraz więcej.
Lekarz wyznaczył mi termin na 4 września ale ja miałam długie cykle więc wydaje mi się że to raczej będzie ok 7 września. Jak Bobo podrośnie, lekarz go wtedy zmierzy to datę pewnie zweryfikuje.
Mam nadzieję że wszysktie czujecie się dobrze. Ja częto zapominam o swojej ciąży. bo dolegliwości mnie omijają. Tylko mega biust mi się zrobił i przypomina mi że mam się szanować. Wczoraj byłam u fryzjera - nie mogłam na siebie patrzeć w lustrze z tym nienaturalnie duzym biustem.
A... to takei moje schizy.
pozdrawiam
a
 
Do góry