reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Ja, tak jak Anik - oprocz mega biustu - zadnych specjalnych dolegliwosci :) Nawet te "poranne mdlosci" mam bardziej od poludnia i delikatnie. Mam nadzieje, ze juz w przyszlym tygodniu uda mi sie dotrzec na USG. Nie moge sie doczekac!!!
Czy macie juz takiego na 100% pewnego lekarza?
Ja sie jeszcze waham... moj obecny pan doktor ma zbyt wiele pacjentek :( i malo czasu...

Trzymajcie sie zdrowo i cieplutko!

pozdrawiam
blanus
 
reklama
hej:)
i ja się do was dołączam!
4mm szczęśćia po wczorajszym usg i wiek ciąży: 6tyg 4dni:)
cieszę się ogromnie i strasznie boję bo to moja trzecia ciąża (dwie obumarły). Ale ponoć do trzech razy sztuka?:)

Napiszę wkrótce więcej, pozdrawiam serdecznie i cieszę się że was spotkałam:)
 
Witam. Tym razem chyba uda mi się wstawić wykresik... Wciąż czuję się fatalnie - mam wrażenie, że najgorzej z wszystkich obecnych tu mam...


[
 
ja wlasnie tez zaczelam sie gorzej czuc
wszystko bylo w porzadku ale teraz z dnia na dzien jest gorzej mdlosci i ogolne oslabienie tylko jest tez w tym plus ustapily bole brzucha!
 
Witam serdecznie grono wrześnióweczek. :D

Wczoraj zrobiłam test i.... tak są dwie krechy. :D Jestem niesamowicie szczęśliwa. Szczerze mówiąc to trochę niespodzianka dla nas. Nasz synek tydzień temu skończył 9 miesięcy i planowaliśmy od razu dla niego rodzeństwo. No i proszę, długo nie czekaliśmy. :lol:

Przewidywany termin to koniec września, ale nigdy nic nie wiadomo. Lesio urodził się równo miesiąc przed terminem i zamiast być majowym dzieckiem, jest kwietniowym. :o
 
Blanus pisze:
Ptyska, czy mialas takie bole brzucha, jak w czasie miesiaczki?

pozdrawiam,
b.

tak byly podobne do boli przy okresie ale takie ciagnace do dolu to macica sie rozrastala teraz czasem tez mnie cos pociagnie ale juz delikatnie
 
Hmmm... ja mialam/mam takie typowe bole jajnikow... lekarz powiedzial, ze moze to byc pozostalosc po moich stanach zapalnych, ale ze jest dobrze :)

Jak sie dzisiaj czujecie? Acha, i jeszcze jedno nurtujace mnie pytanie: jak reaguja Wasi najblizsi? Czy powiedzialyscie juz w pracy?

pozdrawiam,
b.
 
reklama
Mnie czasem pobolewa podbrzusze, dlatego myślałam, że jednak zbliża się @. Jednak pamiętam, że w poprzedniej ciąży też na początku mnie pobolewało.

Tak naprawdę, to do mojej świadomości jeszcze nie do końca dotarła informacja o tym, że będzie druga dzidzia. Owszem, bardzo tego chcę, ale jakoś tak wydaje mi się to nierealne. :roll:
Na razie powiedziałam tylko mężowi, no i synkowi, który nic z tego nie rozumie. :lol:
W pracy tym razem chcę trochę poczekać, zanim się dowiedzą. Podobnie z rodzinką, niech jeszcze poczekają. :wink:
Chcę mieć pewność, czyli pewnie poczekam co najmniej do pierwszego USG.

W chwili obecnej mam straszny dylemat z lekarzem. Nie byłam do końca zadowolona z mojej poprzedniej lekarki i chciałabym znaleźć kogoś lepszego, a najchętniej państwowo. Szukam i szukam i pomysłów mi brak. :idea:
 
Do góry